کلینیک دامپزشکی روژان
Air Malta Airline

Air Malta Airline (قوانین حمل و نقل حیوانات)

(ایر مالتا)Air Malta Airline

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان کارگو (هوایی) پرواز کند؟ بله

 

سیاست حیوانات خانگی داخل کابین

اگر سگ یا گربه کوچک شما الزامات ذکر شده در خط مشی حیوانات خانگی ایر مالتا را برای سفر در داخل کابین برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید نیاز دارید.

 

باید به ایر مالتا اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید. رزرو حیوان خانگی شما باید از طریق مرکز تماس آنها انجام شود.

 

حیوانات خانگی نمی‌توانند بیش از ۲۲ پوند (۱۰ کیلوگرم) وزن داشته باشند و اندازه‌های آن نباید بیشتر از ۱۵.۷ اینچ × ۱۳.۴ اینچ × ۸ اینچ (۴۰ سانتی‌متر در ۳۴ سانتی‌متر در ۲۰ سانتی‌متر) باشد. می‌تواند به این ارتفاع فشرده شود بدون اینکه حیوان خانگی شما در حال خوابیدن باشد. حیوان خانگی شما باید فضایی برای ایستادن و چرخش در کریر داشته باشد.

 

شما مجاز به حمل ۲ حیوان خانگی در یک کریر هستید تا زمانی که آنها برای هر دوی آنها فضای کافی دارند. یک بار برای هر مسافر بزرگسال مجاز است. سگ‌های راهنما مجاز به پرواز رایگان هستند و صاحبان آنها باید حداقل ۷ روز قبل برای رزرو با ایر مالتا تماس بگیرند. توجه داشته باشید که سگ‌های راهنما فقط می‌توانند در اولین مرحله یک مسیر چند توقفی حرکت کنند.

 

هزینه ۷۰ یورو است.

 

تمام اطلاعات مربوط به پاسپورت حیوان خانگی و همچنین گواهی سلامت باید در هنگام ورود ارائه شود.

خط‌مشی چمدان‌های چک‌شده/بار هوایی ایر مالتا خدمات چمدان و حمل بار را برای سگ‌های کوچک، گربه‌ها، خرگوش‌ها، خرگوش‌ها، موش‌های دریایی و پرندگان تا ۳۲ کیلوگرم ارائه می‌دهد. حیوانات در محفظه بار هواپیما که دارای دما و فشار یکسانی با کابین مسافر است، پرواز خواهند کرد. نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

حیوانات مجاز

سگ‌های کوچک، گربه‌ها، خرگوش‌ها، خرگوش‌ها، لاگومورف ها و پرندگان. اگر وزن باکس و حیوان خانگی بیش از ۳۲ کیلوگرم باشد، باید به عنوان محموله هوایی پرواز کند.

قوانین حمل و نقل حیوانات اسلواکی
ادامه مطلب

 

توجه داشته باشید که حیوانات خانگی به عنوان باکس تحویل شده در داخل یا خارج از بریتانیا، مالت یا لیبی حمل و نقل نمی‌شوند. همچنین حیوانات خانگی مجاز به عبور از مالتا نخواهند بود.

 

رزرواسیون:

رزرو باید حداقل ۵ روز قبل از حرکت انجام شود.

 

ورود:

حیوانات خانگی باید حداکثر ۳ ساعت قبل از پرواز بررسی شوند.

 

خرگوش‌ها و پرندگان باید دارای گواهی سلامت فعلی و فرم مخصوص ارائه شوند. برای گربه‌ها و سگ‌ها باید فرم مخصوصی ارائه شود. تمام مدارک مورد نیاز برای کشور مقصد باید در دسترس باشد.

 

هزینه:

هزینه چمدان تحویلی بسته به اندازه حیوان خانگی شما بین ۷۰ تا ۱۵۰ یورو متغیر است. هزینه‌های بار هوایی را می‌توانید با تماس با بخش باربری ایر مالتا دریافت کنید.

 

الزامات باکس:

یک حیوان خانگی در هر باکس و یک باکس برای هر مسافر مجاز است. حداکثر ارتفاع ۱۰۰ سانتی متر است.

 

اگر سگ یا گربه شما در بخش بار سفر می‌کند، باید در باکس حیوان خانگی که مطابق با IATA است پرواز کند.

 

ما همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید حیوان خانگی خود را قبل از سفر به آن عادت دهید.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

قوانین بین المللی حمل و نقل حیوانات خانگی

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

در این مقاله Air Malta Airline(ایر مالتا) در خصوص قوانین حمل و نقل حیوانات بررسی شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱