کلینیک دامپزشکی روژان

Alitalia Air Airline قوانین حمل و نقل حیوانات

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ بله (پروازهای خاص)

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان کارگو پرواز کند؟ بله

۱. سیاست حیوانات خانگی داخل کابین

پرواز در کابین

اگر سگ یا گربه کوچک شما شرایط مندرج در خط مشی حیوانات خانگی آلیتالیا برای سفر در کابین را برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید نیاز دارید. کریر باید کفی ضد آب داشته باشد، فضایی برای ایستادن و چرخش حیوان خانگی شما داشته باشد، باید محکم بسته شود و تهویه مناسب داشته باشد.

حیوانات خانگی مجاز:

گربه‌های کوچک خانگی، سگ، خرگوش، همستر و پرندگان. حداکثر وزن حیوان خانگی و حامل نباید از ۱۰ کیلوگرم (۲۲ پوند) تجاوز کند.

شرایط سنی:

حیوانات خانگی برای پرواز با آلیتالیا Alitalia Air Airline باید ۳ ماه سن داشته باشند.

محدودیت‌ها:

حمل‌کننده حیوان خانگی شامل محدودیت‌های چمدان دستی نمی‌شود. هزینه اضافی به عنوان بار اضافی اخذ می‌شود.

حیوانات خانگی نمی‌توانند در کابین به آفریقای جنوبی پرواز کنند. هیچ حیوان خانگی در پروازهای به مقصد یا از بریتانیا یا ایرلند پذیرفته نمی‌شود.

الزامات حامل:

حداکثر اندازه حامل به هواپیمایی که مسیر شما را انجام می‌دهد بستگی دارد. قاعده کلی ۲۸W x 40L x 20H سانتی متر است. (۱۱W x 16L x 8H in.) اگر حامل شما نرم باشد و بتواند چند اینچ فشرده شود، می‌تواند کمی بالاتر باشد. کریرها باید ایمن باشند، اجازه دهند حیوان خانگی شما بایستد و بچرخد و باید کفی ضد آب داشته باشد. یک پد حیوان خانگی باید ارائه شود.

رزرواسیون:

برای رزرو حیوان خانگی خود باید مستقیماً با Alitalia تماس بگیرید.

فرم‌های مورد نیاز:

هنگام پرواز خرگوش یا همستر خود با Alitalia Air، گواهی سلامت لازم است. تمام فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد شما باید ارائه شود. حیوانات خانگی که در داخل اتحادیه اروپا پرواز می‌کنند باید پاسپورت حیوانات خانگی اتحادیه اروپا را داشته باشند.

هزینه:

هزینه به مسیر شما بستگی دارد و از ۴۰ یورو تا ۲۰۰ دلار آمریکا خواهد بود.

خدمات و حمایت عاطفی حیوانات:

آلیتالیا Alitalia Air Airline به سگ‌های راهنما و خدمات عاطفی اجازه می‌دهد بدون پرداخت هزینه در پروازهایی که شامل ایالات متحده می‌شوند، مسافران معلول را همراهی کنند. آلیتالیا فقط سگ‌ها را به عنوان حیوانات خدمت می‌پذیرد، چه ESA و چه غیر ESA.

مسافران باید حداقل ۴۸ ساعت قبل از حرکت برنامه ریزی شده مدارک کامل شده را به نماینده آلیتالیا ارائه دهند.

در تمام پروازها یا بخش‌هایی از پروازهای بیش از ۸ ساعت، آلیتالیا Alitalia Air Airline این اطمینان را می‌طلبد که سگ نیازی به تسکین خود نخواهد داشت یا صاحب حیوان باید برای این منظور پد تهیه کند.

صاحبان سگ‌های راهنما و سرویس باید آماده نشان دادن کارت‌های شناسایی، سایر اسناد کتبی، وجود تسمه‌ها، برچسب‌ها یا تضمین‌های شفاهی باشند که سگ آنها یک سگ سرویس آموزش دیده است.

آلیتالیا تعداد حیوانات حمایت عاطفی (ESA) را به یک مسافر در هر پرواز محدود می‌کند.

صاحبان حیوانات حمایت عاطفی باید مدارک حمایتی از جمله نامه‌ای از یک متخصص بهداشت روان دارای مجوز (روانپزشک، روانشناس، مددکار اجتماعی بالینی دارای مجوز، یا سایر پزشکان پزشکی که به طور خاص ناتوانی ذهنی یا عاطفی مسافر را درمان می‌کند) ارائه دهند مبنی بر اینکه مسافر تحت مراقبت است و دارای یک ناتوانی مرتبط با سلامت روانی یا عاطفی است که در کتابچه راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی – ویرایش چهارم (DSM IV) شناسایی شده است.

در نامه همچنین باید ذکر شود که حیوان همراه مسافر برای سلامت روان یا درمان مسافر یا کمک به مسافر در هنگام پرواز یا در مقصد مسافر در ناتوانی‌اش ضروری است. اطلاعات مجوز مانند کشوری که حرفه‌ای در آن مجوز دارد، اطلاعات تماس، تاریخ انقضای مجوز و غیره باید درج شود.

۲. خط‌مشی باکس‌های چک‌شده برای حیوانات خانگی

چمدان کنترل شده

اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که در کابین پرواز کند، آلیتالیا ممکن است تا زمانی که یک مسافر بالغ با آن پرواز می‌کند، آن را در انبار بار به عنوان باکس چک شده پرواز دهد. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

قوانین حمل و نقل حیوانات Lan Chile Airlines
ادامه مطلب

حیوانات خانگی مجاز:

سگ یا گربه با وزن بیش از ۲۲ پوند. (۱۰ کیلوگرم) تا حداکثر وزن ۱۶۵.۳ پوند. (۷۵ کیلوگرم) مجاز به سفر به عنوان باکس چک شده در پروازهای آلیتالیا هستند. آلیتالیا همچنین با فرت، خرگوش، همستر و پرندگان پرواز خواهد کرد.

سن:

حیوانات خانگی باید حداقل ۳ ماه سن داشته باشند تا به عنوان چمدان تحویل داده شوند.

توقف‌ها:

تا زمانی که در Alitalia Air Airlineدر حال پرواز به داخل و خارج از کشور خود هستید و استراحت شما بیش از ۳ ساعت نباشد، Alitalia Air Airline حیوان خانگی شما را بین خطوط قرار می‌دهد (آن را از یک هواپیما به هواپیمای بعدی منتقل می‌کند). اگر توقف شما بیش از ۳ ساعت است، باید با آلیتالیا تماس بگیرید تا ببینید آیا نیازی به درخواست حیوان خانگی خود دارید یا خیر.

ورود:

برنامه ریزی کنید که به فرودگاه برسید و حیوان خانگی خود را قبل از حرکت در باجه بلیط چک کنید.

محدودیت‌های دما:

اگر در هر نقطه (مبدأ / ترانزیت / مقصد) در طول مسیر حیوان خانگی شما، دمای هوا کمتر از ۱۰ درجه فارنهایت (۱۲- درجه سانتیگراد) یا بیشتر از ۸۵ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) پیش بینی شود، حیوان خانگی شما از حمل و نقل به عنوان باکس چک شده خودداری کرد. هیچ استثنایی برای این محدودیت‌های دما وجود ندارد.

فرم‌های مورد نیاز:

حیوان خانگی شما باید گواهی سلامت صادر شده توسط دامپزشک مجاز در مدت ۱۰ روز پیش از سفر داشته باشد.

الزامات باکس:

باکس‌ها باید مطابق با یاتا باکس‌های پلاستیکی سخت یا باکس‌های چوبی ساخته شده بر اساس مقررات IATA CR 1 Live Animal با تهویه مناسب باشند. باید از سخت‌افزار فلزی برای چسباندن نیمه‌های بالا و پایین باکس حیوان خانگی‌تان به هم استفاده شود، و باید برای درهای باکس کابل‌ها (این‌ها در کیت‌های لوازم جانبی ما موجود است) وجود داشته باشد.

قبل از سفر باید حیوان خانگی خود را به باکس خود عادت دهید.

۳. سیاست‌های حمل و نقل حیوانات خانگی مانیفست (هوایی).

کارگو

اگر حیوان خانگی شما بیش از ۷۵ کیلوگرم وزن دارد یا بدون همراه پرواز می‌کند، آلیتالیا آن را به عنوان بار هوایی حمل می‌کند. این قسمت از محفظه بار تحت فشار است و دما کنترل می‌شود.

رزرواسیون:

برای رزرو حیوان خانگی خود باید با بخش باربری آلیتالیا تماس بگیرید.

ورود و تحویل گرفتن:

شما حیوان خانگی خود را در مرکز باری آلیتالیا که در محوطه فرودگاه فرودگاه مبدأ قرار دارد، بررسی خواهید کرد. در آن زمان، یک Air Waybill باید تکمیل شود که هویت فرستنده (فرستنده)، گیرنده (گیرنده) و جزئیات پرواز و حیوان مربوطه را مشخص کند. حیوان خانگی شما در مرکز بار آلیتالیا در فرودگاه مقصد درخواست می‌شود.

فرم‌های مورد نیاز:

حیوان خانگی شما باید گواهی سلامت صادر شده توسط دامپزشک مجاز در مدت ۱۰ روز پیش از سفر و کلیه مدارک مورد نیاز برای کشور مقصد را داشته باشد.

۴. فرودگاه‌های ارائه شده

Alitalia Air Airline به شهرهای سراسر اتحادیه اروپا و همچنین روسیه، مصر، امارات متحده عربی و آلبانی خدمات رسانی می‌کند.

۵. دیگر حیوانات

خرگوش، لاک پشت و حیوانات دیگر

آلیتالیا ایر خرگوش، همستر، موش خرما و پرندگان و همچنین سگ‌ها و گربه‌ها را حمل می‌کند.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.