کلینیک دامپزشکی روژان
ANA Airline

ANA Airline قوانین حمل و نقل حیوانات

در سفر با کابین:

با یک سگ یا گربه کوچک پرواز کنید

ANA Airline به سگ، گربه یا سایر حیوانات زنده اجازه نمی‌دهد در کابین هواپیما سفر کنند.

 

باکس چک شده یا مسافرت بار:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما در حال پرواز با ANA Airline است، اگر پستاندار خون گرم است (حیوانات خونسرد (مانند لاک پشت و مارمولک)، خزندگان و ماهی‌ها پذیرفته نمی‌شوند. یا اگر پرواز بسیار طولانی باشد، ANA Airline ممکن است حیوان خانگی شما را طبق مقررات خود به عنوان باکس چک شده در قسمت بار هواپیما حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شوند که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارند.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند. چه از طریق بخش بار و چه به عنوان باکس چک شده، باید در یک باکس حیوان خانگی مطابق با یاتا باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید. زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید. باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید.

نژادهای ممنوعه ANA به این نژادهای پوزه دار اجازه پرواز در انبار بار را بین ۱ می تا ۱ اکتبر نمی‌دهد:

بولداگ، بولداگ فرانسوی، باکسر، شیتزو، بوستون تریر، بول تریر، گریفون بروکسل، چاو چاو، چین، کینگ چارلز. اسپانیل، اسپانیل تبتی، پاگ، پکنیز. گواهی سلامت ANA به گواهی سلامتی نیاز دارد که نشان دهد حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است. بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است. به ویژه در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. هنگامی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو سفر می‌کند. یک گواهی بهداشتی که توسط دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، توسط ANA مورد نیاز است. سفر بین المللی

قوانین حمل و نقل حیوانات بوتسوانا
ادامه مطلب

 

خط مشی ANA Airline حیوانات خانگی

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، ANA Airline می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. ANA ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است. ANA Airline ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.