کلینیک دامپزشکی روژان

Anek Lines

۱. خط‌مشی‌های مسیرها و حیوانات خانگی

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

پیرئوس، یونان – چانیا، یونان

پیرئوس، یونان – به هراکلیو، یونان

سیکلادس، یونان – دودکانیز، یونان

پیرئوس، یونان – کیوس، یونان – میتیلن، یونان

میتیلین، یونان – لیمنوس، یونان، – تسالونیکی، یونان

ایگومنیتسا، یونان – آنکونا، ایتالیا – ونیز، ایتالیا

پادرس، یونان – ایگومنیتسا، یونان -ونیز، ایتالیا

کورفو، یونان – ونیز، ایتالیا

آنک لاین Anek Lines حمل حیوانات خانگی را می‌پذیرد و دارای تعداد محدودی کابین و لانه می‌باشد که در آن حیوان خانگی مجاز خواهد بود. لازم است از قبل برای حیوان خانگی خود رزرو کنید.

حیوانات خانگی باید با صاحب خود یا نماینده تعیین شده مالک سفر کنند. صاحبان یا نمایندگان حیوانات خانگی مسئول مراقبت و تغذیه حیوان خانگی خود هستند.

هزینه‌ای برای حمل و نقل حیوان خانگی شما دریافت نمی‌شود.

حیوانات خانگی در یک منطقه مشخص از کشتی سفر می‌کنند و اجازه ورود به اتومبیل، کابین، بار یا رستوران را ندارند.

۲. مستندات

گواهی سلامت حیوان خانگی

داشتن مدارک مناسب برای سفر با حیوان خانگی خود در خطوط آنک ضروری است. اگر شما مقیم اتحادیه اروپا نیستید و سگ یا گربه شما پاسپورت اتحادیه اروپا برای حیوانات خانگی ندارد، خط فری آنک باید گواهی بهداشت اتحادیه اروپا تأیید شده را ببیند. اگر مقیم اتحادیه اروپا هستید، پاسپورت اتحادیه اروپا برای حیوانات خانگی ضروری است.

گربه یا سگ شما باید گواهی واکسیناسیون هاری داشته باشد که منعکس کننده واکسیناسیون فعلی است که پس از کاشت ریزتراشه انجام شده است.

پاسپورت حیوانات خانگی

۳. باکس‌های حیوانات خانگی

Anek Lines به حیوانات خانگی اجازه سفر با خودرو را نمی‌دهد و تعداد محدودی لانه در دسترس دارد.

۴. محدودیت‌های هوای سرد

هنگامی که هوا بسیار سرد است، شرکت Anek Lines ممکن است نتواند حیوان خانگی شما را در یکی از باکس‌های حیوانات خانگی واقع در عرشه کشتی جای دهد. بدانید که دمای ماشین شما سرد خواهد بود و محدودیت‌هایی در هوای سرد برای ایمنی حیوان خانگی شما ایجاد شده است. حتماً به حیوان خانگی خود لباس بپوشید و پتوها را برای گرم کردن بگذارید.

۵. نکاتی برای سفر با کشتی با حیوان خانگی خود

۱. رزرو خود را زودتر انجام دهید. کابین‌ها و لانه‌های دوستدار حیوانات خانگی، در صورت وجود، تقاضای زیادی دارند و به سرعت رزرو می‌شوند.

۲. در زمان زیادی به اسکله برسید تا حیوان خانگی خود را بررسی کنید.

۳. قبل از سوار شدن به حیوان خانگی خود پیاده روی کنید و ورزش کنید.

۴. کاسه‌های قابل حمل آب و غذا همراه داشته باشید زیرا مسئولیت مراقبت از حیوان خانگی خود را بر عهده خواهید داشت.

قوانین حمل و نقل حیوانات کامبوج
ادامه مطلب

۵. یک پوزه و یک لیش محکم به همراه داشته باشید زیرا این چیزها برای راه رفتن حیوان خانگی شما مورد نیاز است.

۶. هرگز قبل از سفر با کشتی یا کشتی کروز به حیوان خانگی خود داروی آرامبخش پزشکی (نسخه‌ای) ندهید. اگر حیوان خانگی بیش از حد یا عصبی دارید، یک آرام‌کننده کاملاً طبیعی به او بدهید.

۷. همیشه قبل از سفر، وسیله حمل حیوان خانگی خود را خریداری کنید و حیوان خانگی خود را تشویق به استفاده از آن کنید تا حیوان خانگی شما به آن عادت کند.

۸. حتماً به خط کشتی کروز یا کشتی بگویید که با حیوان خانگی سفر خواهید کرد زیرا محدودیت‌هایی برای تعداد حیوانات خانگی در یک قایقرانی خاص اعمال می‌کنند.

۹. سعی نکنید حیوان خانگی خود را مخفیانه به کابین خود یا هر قسمتی از کشتی که در آن مجاز نیست ببرید. یک صاحب حیوان خانگی مسئولیت پذیر باشید و از سیاست‌های کشتی برای حیوانات خانگی پیروی کنید.

۱۰. حتی اگر سفر دریایی هم برای شما و هم حیوان خانگیتان استرس زا باشد، هر دوی شما خوشحال‌تر خواهید بود اگر حیوان خانگی شما در سفر با شما سفر کند.

۶. CITES

نماد CITES: لاک پشت در خطر انقراض

اگر حیوان خانگی شما سگ، گربه یا موش خرما نیست، و به خصوص اگر لاک پشت یا طوطی است، و با کشتی کشور خود را ترک می‌کنید، باید بررسی کنید که تحت کنوانسیون تجارت بین المللی گونه‌های در حال انقراض محافظت نشده باشد. جانوران و گیاهان وحشی (CITES). در این صورت باید برای مجوزهای اضافی درخواست دهید. بیش از ۱۸۰ کشور در آن شرکت می‌کنند و مقررات CITES را اجرا می‌کنند.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.