کلینیک دامپزشکی روژان
Atlas-Houston Express Airlines

Atlas-Houston Express Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات

در سفر با کابین:

می‌توانید با سگ یا گربه کوچک پرواز کنید

Atlas-Houston Express Airlines به سگ، گربه یا سایر حیوانات زنده اجازه نمی‌دهد در کابین هواپیما سفر کنند، به استثنای حیوانات خدماتی که به یک مسافر معلول کمک می‌کنند.

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

سفر با چمدان تحویلی:

با سگ بزرگتر یا حیوان دیگری پرواز کنید.

اگر حیوان خانگی شما با Atlas-Houston Express Airlines پرواز می‌کند یا حیوانی غیر از سگ یا گربه است، Atlas-Houston Express Airlines می‌تواند حیوان خانگی شما را در قسمت بار هواپیما به عنوان باکس چک شده طبق مقررات خود حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است. نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شوند که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارند.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان باکس چک شده، باید در یک باکس حیوان خانگی مطابق با یاتا باشد.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید حیوان خانگی خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. راهنمای ما برای آماده کردن سگ یا گربه و باکس آن برای سفر مفید است. به خصوص برای کسانی که برای اولین بار به حیوانات خانگی سفر می‌کنند.. گواهی سلامت Atlas-Houston Express به گواهی سلامت نیاز دارد که نشان دهد حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است. بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است. شک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، مورد نیاز است.

همه چیز درباره قوانین حمل و نقل حیوانات آمریکا (به استثنای هاوایی)
ادامه مطلب

 

سفر بین المللی:

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، Atlas-Houston Express Airlines می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم:

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. اطلس-هوستون اکسپرس Atlas-Houston Express Airlines ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است. اطلس-هوستون اکسپرس ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.