کلینیک دامپزشکی روژان
Avianca Airline

قوانین حمل و نقل حیوانات Avianca Airline

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Avianca Airline بررسی خواهد شد:

 

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

در سفر با کابین:

با سگ یا گربه کوچک پرواز کنید اگر سگ یا گربه شما شرایط مندرج در خط مشی حیوانات خانگی Avianca را برای سفر در کابین برآورده می‌کند. به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید نیاز دارید. باید به Avianca اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست.

 

چمدان یا مسافرت باری:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی جا شود، حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، هواپیمایی Avianca Airline . ممکن است حیوان خانگی خود را در قسمت بار هواپیما طبق مقررات آن حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

نکته:

حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شوند که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارند.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان باکس چک شده، باید در یک باکس حیوان خانگی مطابق با یاتا باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید حیوان خانگی خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. راهنمای ما برای آماده کردن سگ یا گربه و باکس آن برای سفر مفید است، به خصوص برای کسانی که برای اولین بار به حیوانات خانگی سفر می‌کنند..

 

خط‌مشی هواپیمایی Avianca محدودیت‌های نژاد:

آویانکا نژادهای سگ زیر یا میکس آنها را حمل نخواهد کرد:

چینی شارپی، تبتی اسپانیل، بوستون تریر، بولداگ انگلیسی، بوکسر، کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل، بولداگ فرانسوی، گریفون بلژیکی، دوگ د بوردو، گریفون بروکسل، اسباب بازی انگلیسی اسپانیل، پتیت برابانکن، پکنیز، چانه ژاپنی یا پاگ. نژادهای گربه زیر پذیرفته نمی‌شوند: برمه، ایرانی، هیمالین یا مو کوتاه اگزوتیک.

 

نژادهای زیر فقط به عنوان محموله هوایی حمل می‌شوند:

آمریکن استافوردشایر تریر، بول تریر، د پرسا کاناریو، دوبرمن، دوگو آرژانتینو، دوگو د بوردو، فیلا برازیلرو، ماستین ناپولیتانو، پیتبول تریر، روتوایلر و توسا ژاپن.

قوانین حمل و نقل حیوانات جزایر کانال جرسی
ادامه مطلب

 

گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد حیوان خانگی برای سفر به اندازه کافی سالم است. بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. زمانی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو در حال سفر است. گواهی سلامتی که توسط دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، توسط هواپیمایی Avianca مورد نیاز است.

 

مسافرت بین المللی:

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، هواپیمایی Avianca می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های هوای سرد و گرم:

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بیش از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. هواپیمایی Avianca ممکن است از سوار شدن سگ یا گربه شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد است و دمای باند فرودگاه در زمان حرکت کمتر از ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) است. هواپیمایی Avianca ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Avianca Airline بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد