کلینیک دامپزشکی روژان
British Airways Airline

British Airways Airline قوانین حمل و نقل حیوانات

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ فقط پرواز انتخابی

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ خیر

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان کارگو پرواز کند؟ بله

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

  1. سیاست حیوانات خانگی داخل کابین

پرواز در کابین بریتیش ایرویز British Airways Airline به حیوانات خانگی اجازه سفر در کابین را نمی‌دهد، به استثنای حیوانات خدماتی مورد تأیید پزشکی. (هفت روز اطلاعیه لازم است) اولین نقطه ورود باید لندن هیترو، گاتویک یا منچستر (فقط حیوانات خانگی همراه) باشد.

 

خدمات و حمایت عاطفی حیوانات:

بریتیش ایرویز British Airways Airline سگ‌های خدماتی را می‌پذیرد که باید توسط سازمانی که عضو انجمن بین‌المللی سگ‌های کمکی یا بین‌المللی سگ‌های راهنمای آموزش دیده برای کمک به یک فرد معلول است، تأیید شده باشند. اطلاع رسانی به مرکز پذیرش حیوانات باید حداقل ۷ روز قبل ارائه شود. یک نامه پیش تأیید صادر خواهد شد که باید توسط ARC ارائه شود، باید در هنگام ورود به بریتانیا همراه با تمام مدارک مورد نیاز برای ورود به بریتانیا باشد.

 

  1. خط‌مشی باکس‌های چک‌شده برای حیوانات خانگی

چمدان کنترل شده

بریتیش ایرویز British Airways Airline خدمات باکس چک شده را برای حیوانات زنده ارائه نمی‌دهد.

 

  1. سیاست‌های حمل و نقل هوایی حیوانات خانگی

بریتیش ایرویز حیوانات زنده را به عنوان کارگو (هوایی) از طریق خدمات IAG Cargo حمل می‌کند و یک نماینده برای رزرو حمل و نقل لازم است.

کارگو

حیوانات خانگی مجاز:

 

سگ‌ها، گربه‌ها، پرندگان، خرگوش‌ها، همسترها، میمون‌ها، مارها، ماهی‌های گرمسیری و سایر حیوانات. حیوانات بزرگتر (گاو، اسب و غیره) توسط یک نماینده مورد تأیید اداره می‌شوند. حیوانات خانگی که به عنوان محموله پرواز می‌کنند باید با یک نماینده تأیید شده برای پرواز با IAG Cargo که حمل و نقل محموله حیوانات زنده بریتیش ایرویز را انجام می‌دهد، هماهنگی لازم را انجام دهند.

 

فرم‌های مورد نیاز:

گواهی سلامت صادر شده توسط دامپزشک دارای مجوز حداقل ۱۰ روز قبل از سفر الزامی است. تمام فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد شما باید به باکس پیوست شود.

 

ورود:

۴ ساعت قبل از پروازهای بین المللی و ۲ ساعت قبل از پروازهای داخلی، در مرکز باربری IAG Cargo (نه میز رزرواسیون) تحویل بگیرید. گواهی سلامت صادر شده اندکی قبل از سفر الزامی است. از فرستنده‌ها خواسته می‌شود تا فرم غرامتی را امضا کنند تا بریتیش ایرویز را در برابر هرگونه هزینه‌ای که ناشی از عدم گذراندن چک‌های PETS در بدو ورود و مجبور به قرنطینه شدن حیوان خانگی باشد، امضا کنند. الزامات باکس حیوانات خانگی همانطور که در زیر ذکر شده است.

 

محدودیت‌های مسیر:

بریتیش ایرویز British Airways Airline حیوانات زنده را از کویت حمل نخواهد کرد. در طول ماه‌های تابستان، حیوانات خانگی در پروازهای خارج از دالاس/فورت ورث پذیرفته نمی‌شوند. به دلیل درجه حرارت بالا، حیوانات خانگی در پروازهای داخل یا خارج از پکن یا شانگهای مجاز نخواهند بود.

 

محدودیت‌های دما:

بریتیش ایرویز British Airways Airline خطر اضافی را برای حیوانات زنده که در دمای بالاتر تابستان و دمای پایین‌تر زمستان جابجا می‌شوند درک می‌کند. اگر دمای هوا در هر شهری در برنامه سفر شما بیش از ۸۵ درجه فارنهایت (۳۰ درجه سانتیگراد) یا کمتر از ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) پیش بینی شود، ممکن است اجازه سوار شدن به حیوان خانگی شما داده نشود.

PGA Portugalia Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات
ادامه مطلب

 

الزامات باکس:

باکس‌ها باید اندازه مناسبی برای حیوان خانگی داشته باشند و طول آن از نوک بینی تا پایه دم و نیمی از طول از آرنج تا زمین اندازه گیری شود. اگر معمولاً به حالت ایستاده ایستاده‌اند، باید از بالای سر یا نوک گوش فاصله وجود داشته باشد.

 

بریتیش ایرویز باکس‌های سری ۱۰۰ (معمولاً برای حیوانات خانگی کوچکتر استفاده می‌شود) را به جز در پروازهای ایالات متحده و کانادا نمی‌پذیرد.

 

حیوان خانگی شما باید در یک باکس حیوان خانگی مطابق با IATA سفر کند.

 

  1. فرودگاه‌های ارائه شده

بریتیش ایرویز در لندن مستقر است و به شهرهایی در شش قاره از جمله آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا، آسیا، آفریقا و استرالیا خدمات رسانی می‌کند. این کشور دارای بزرگترین ناوگان در بریتانیا است.

 

بریتیش ایرویز همچنین مجوز پرواز به لندن هیترو و گاتویک را دارد که پست‌های بازرسی مرزی در بریتانیا تأیید شده‌اند.

 

  1. توله سگ و بچه گربه

واردات توله سگ یا بچه گربه از انگلستان بچه گربه‌ها و توله سگ‌ها باید حداقل ۱۰ هفته سن داشته باشند. سگ‌ها و گربه‌های باردار مجاز به سفر بیش از ۶ هفته از دوره بارداری خود نیستند.

 

  1. نژادهای ممنوعه

هیچ سگ خطرناک، نژاد بولداگ یا پاگ مجاز نیست. سایر حیوانات خانگی پوزه دار باید در باکس‌هایی که حداقل ۱۰ درصد بزرگتر از حد معمول نیاز است سفر کنند.

 

در مسیرهایی که دما از ۷۵ درجه فارنهایت تجاوز نمی‌کند، سگ‌های پوزه‌دار در باکس‌های بزرگ‌تر از حد معمول مورد نیاز حمل می‌شوند. بریتیش ایرویز British Airways Airline نژادهای زیر را به عنوان براکیوسفال در نظر می‌گیرد: بوستون تریر، باکسر، گریفین بروکسل، چاو چاو، انگلیسی اسباب بازی اسپانیل، چین ژاپنی و پکینیز.

 

  1. دیگر حیوانات

خرگوش، لاک پشت و حیوانات دیگر بریتیش ایرویز British Airways Airline سگ‌ها و گربه‌های اهلی بزرگ‌تر یا بدون همراه، ماهی، مرغ، اسب، حیوانات باغ‌وحش و اکثر حیوانات خون‌گرم و خون‌سرد را به‌عنوان کارگو بر اساس الزامات واردات کشور مقصد حمل می‌کند.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.