کلینیک دامپزشکی روژان
Bulgaria Air Airline

Bulgaria Air Airline (قوانین حمل حیوانات)

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Bulgaria Air Airline بررسی خواهد شد:

 

در مسافرت با کابین:

با سگ یا گربه کوچک پرواز کنید اگر سگ یا گربه شما شرایط مندرج در سیاست حیوانات خانگی بلغارستان ایر را برای سفر در داخل کابین برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی تأیید شده برای حمل حیوانات خانگی نیاز دارید. باید به بلغارستان ایر اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست.

 

باکس تحویل‌شده یا مسافرت باری:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگ‌تر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی جا بگیرد، حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است. بلغارستان ایر ممکن است حیوان خانگی خود را در قسمت بار هواپیما به عنوان باکس چک شده طبق مقررات آن حمل کند. این بخش از بخش بار، دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شوند که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارند.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان باکس چک شده، باید در یک باکس حیوان خانگی مطابق با یاتا باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید. زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند.

هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید حیوان خانگی خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. راهنمای ما برای آماده کردن سگ یا گربه و باکس آن برای سفر مفید است، به خصوص برای کسانی که برای اولین بار به حیوانات خانگی سفر می‌کنند. گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد حیوان خانگی برای سفر به اندازه کافی سالم است. بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما.

قوانین حمل و نقل حیوانات آذربایجان
ادامه مطلب

زمانی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو در حال سفر است، توسط بلغارستان ایر، گواهی سلامتی که توسط دامپزشک شما تکمیل شده است، طی ۱۰ روز پیش از سفر مورد نیاز است.

 

مسافرت بین المللی:

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، بلغارستان ایر می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم:

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. بلغارستان ایر ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد است و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان عزیمت است. بلغارستان ایر ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Bulgaria Air Airline بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱