کلینیک دامپزشکی روژان

سفر دریایی با حیوانات خانگی

سفر دریایی با حیوانات خانگی

هنگام بردن یک حیوان خانگی با قایق یا قایق تفریحی خصوصی به کشورهای مختلف، تعدادی چالش وجود دارد. شما باید مطمئن شوید که بندر ورودی شما یک بندر ورودی مجاز است و مقامات گمرکی و/یا دامپزشکی برای بازرسی حیوان خانگی و اسناد آنها در دسترس خواهند بود.

گزینه‌های زیادی برای کشتی‌های دوستدار حیوانات خانگی بین کشورهای اتحادیه اروپا و بریتانیا وجود دارد. در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

ده ها کشتی قایق با امکاناتی برای حیوانات خانگی و صاحبان آنها وجود دارد. بسیاری از آنها در اروپا واقع شده‌اند، جایی که شما با حیوان خانگی خود بین چند ساعت تا چند روز در کشتی خواهید بود. این‌ها کشتی‌های بسیار بزرگی هستند که در چندین کشور بندرگاهی دارند. برخی از آنها اتومبیل را نیز در هواپیما می‌پذیرند. سایر کشتی‌های کوچکتر محلی‌تر هستند. آن‌ها به طور کلی به دو بندر با سفر تنها چند ساعت خدمات می‌دهند. کشتی‌ها حمل و نقل راحت را به مکان‌هایی ارائه می‌دهند که در غیر این صورت نیاز به پرواز یا رانندگی طولانی‌تر دارند. این یک راه عالی برای سفر با حیوان خانگی در کنار شما است.

کشتی‌های دوستدار حیوانات خانگی – کشتی‌هایی که در خدمت اروپا هستند:

 کشتی خطوط آنک

 کشتی بریتنی

 سلتیک لینک کشتی

 DFDS Seaways

 کشتی هاورتراول

 کشتی ایرلندی

 P&O Ferries

 P&O ایرلندی دریای کشتی

 دریای فرانسه

 خط استنا

 کشتی وایکینگ لاین

کشتی‌های ایالات متحده و کانادا:

 فری کت

ملکه مری ۲

کویین مری ۲ که توسط کانارد لاین اداره می‌شود، یک شرکت حمل‌ونقل تأیید شده در ارتباط با طرح سفر حیوانات خانگی (PETS) در گذرگاه‌های اقیانوس اطلس است. عبور در لانه‌ها منوط به محدودیت اندازه، در دسترس بودن و الزامات طرح حیوانات خانگی است. حیوانات خانگی در تمام گذرگاه‌های ترانس آتلانتیک به جز اولین و آخرین گذرگاه سال پذیرفته می‌شوند. اطلاعات بیشتر در مورد سیاست‌های حیوانات خانگی برای ملکه مری ۲.

قوانین حمل و نقل حیوانات بالی
ادامه مطلب

Princess Cruise Lines توله‌های خود را در برنامه Piazza به صاحبان سگ‌های سورتمه حرفه‌ای در کشتی در اسکاگوی، آلاسکا ارائه می‌کند و اجازه عکس‌برداری با توله‌ها را می‌دهد و همچنین یاد می‌گیرد که چگونه برای مسابقات سورتمه‌سواری و نقشی که در تاریخ آلاسکا ایفا کرده‌اند، آموزش دیده‌اند. اگرچه صاحبان حیوانات خانگی نمی‌توانند حیوانات خانگی شخصی را با خود به کشتی بیاورند. این یک فرصت عالی برای کودکان برای تعامل با توله سگ‌ها است.

در این مقاله سفر دریایی با حیوانات خانگی بررسی شد.

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.