کلینیک دامپزشکی روژان
Cubana Airline

Cubana Airline قوانین حمل و نقل حیوانات

در سفر با کابین:

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

با یک سگ یا گربه کوچک پرواز کنید خطوط هوایی کوبانا Cubana Airline فقط حیوانات خدماتی و سگ‌های نژاد یورکشایر را در کابین می‌پذیرد. باید به هواپیمایی کوبانا Cubana Airline اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست.

چمدان یا مسافرت باری چک شده:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما غیر از یک حیوان خدماتی یا از نژاد یورکشایر است، هواپیمایی کوبانا Cubana Airline ممکن است حیوان خانگی شما را در قسمت بار هواپیما طبق مقررات خود همانطور که بررسی شده است حمل کند. بار سفر. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شوند که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارند.

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان باکس چک شده، باید در یک باکس حیوان خانگی مطابق با یاتا باشد.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید. زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید حیوان خانگی خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد. حیوان خانگی برای سفر به اندازه کافی سالم است. بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد. و به درستی واکسینه شده است. به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. هنگامی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو سفر می‌کند. توسط خطوط هوایی کوبانا، گواهی سلامت تکمیل شده توسط دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر الزامی است.

قوانین حمل و نقل حیوانات مولداوی
ادامه مطلب

 

مسافرت بین المللی:

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، هواپیمایی کوبانا Cubana Airline می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد.هواپیمایی کوبانا ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا باکس تحویل‌شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است. هواپیمایی کوبانا ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.