کلینیک دامپزشکی روژان
Fly Jamaica Airways

Fly Jamaica Airways قوانین حمل و نقل حیوانات

Fly Jamaica Airways آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ خیر (فقط سگ‌های خدماتی)

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ خیر

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان کارگو (هوایی) پرواز کند؟ بله

 

سیاست حیوانات خانگی داخل کابین:

در پروازهای Fly Jamaica Airways هیچ حیوان زنده‌ای در کابین حمل نمی‌شود، به استثنای سگ‌های بینا و سگ‌های هشدار تشنج که به مسافران معلولی که به سگ خود وابسته هستند خدمات می‌دهند. حداکثر وزن سگ سرویس ۵۰ پوند (۲۳ کیلوگرم) است. سگ‌های کمکی برای افراد کم بینا یا شنوایی سگ‌های سرویس باید زیر پای مسافر خود قرار گیرند. آن‌ها مشمول الزامات واردات برای کشور مقصد خود هستند

 

خط‌مشی باکس‌های چک‌شده

 

Fly Jamaica Airways خدمات باکس چک شده را برای حیوانات زنده ارائه نمی‌دهد. آن‌ها باید به عنوان محموله هوایی حمل شوند.

سیاست حمل و نقل هوایی حیوانات خانگی

 

قسمت بار هواپیما دارای دما و فشار یکسانی با کابین مسافر است. نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

همه حیوانات خانگی باید با مدرک واکسیناسیون، گواهی سلامت صادر شده ۱۰ روز یا کمتر قبل از سفر و همچنین تمام مدارک مورد نیاز برای کشور مقصد همراه باشند.

 

اگر سگ یا گربه شما در بخش بار سفر می‌کند، باید در باکس حیوان خانگی که مطابق با IATA است پرواز کند.

 

ما همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید حیوان خانگی خود را قبل از سفر به آن عادت دهید.

Croatia Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات
ادامه مطلب

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.