کلینیک دامپزشکی روژان
Flydubai Airlines

Flydubai Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ فقط شاهین‌ها و سگ‌های سرویس در مسیرهای خاص
آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ خیر
آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان محموله هوایی پرواز کند؟ بله

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

۱. سیاست حیوانات خانگی داخل کابین

پرواز در کابین:

 

Flydubai Airlines اجازه پرواز در کابین هواپیمای خود را به هیچ گونه حیوان زنده نمی‌دهد به جز شاهین و فقط با مجوز قبلی. در صورتی که برنامه سفر شامل پروازهایی به ایالات متحده و اروپا باشد که توسط امارات به بازار آمده است، دیدن سگ‌های چشمی مجاز است. حیوانات سرویس در پروازهایی که توسط Flydubai Airlines به مقصدهای دیگر انجام می‌شود مجاز نیستند.

 

۲. خط‌مشی باکس‌های چک‌شده برای حیوانات خانگی

چمدان کنترل شده:

 

ممکن است فالکون ها بتوانند در پروازهای فلای دبی با مجوز قبلی به عنوان باکس چک شده پرواز کنند. سایر حیوانات زنده از هر نوع مجاز به پرواز به عنوان باکس چک شده نیستند.

 

۳. سیاست‌های حمل و نقل هوایی حیوانات خانگی

کارگو

 

از اول اکتبر ۲۰۱۸، Flydubai Airlinesبه گربه‌ها، سگ‌ها، شاهین‌ها و سایر حیوانات زنده اجازه پرواز به عنوان محموله هوایی را می‌دهد. برای جزئیات بیشتر در مورد مسیر خاص خود با بخش بار آنها تماس بگیرید. تمامی حیوانات زیر ۶ ماه باید از دفتر باربری فلای دبی تأییدیه قبلی داشته باشند.

 

۳. فرودگاه‌های ارائه شده

Flydubai Airlines در اروپای شرقی، خاورمیانه، روسیه، ترکمنستان، ازبکستان، تاجکستان، قرقیزستان، افغانستان، پاکستان، هند و نپال خدمات رسانی می‌کند.

قوانین حمل و نقل حیوانات کامبوج
ادامه مطلب

به یک باکس حیوان خانگی مطابق با IATA نیاز دارید؟
آماده کردن باکس حیوان خانگی خود برای سفر

۴. نژادهای ممنوعه

نژادهای زیر به دلیل حالت پوزه دار مجاز نیستند:

آمریکن استافوردشایر تریر، آکیتا، تریر پیت بول آمریکایی، بوستون تریر، باکسر، گریفین بروکسل (پتیت برابانکن)، بول ماستیف، بول تریر، پاگ چینی، چاو چاو، دوگو آرژانتینی، پاگ هلندی (موپسوند، موپس هوند، کارلینو)، فیلا برزیللرو و ضربدرهای آنها، بولداگ (انگلیسی)، اسباب بازی اسپانیل انگلیسی (کینگ چارلز اسپانیل)، بولداگ فرانسوی، لهاسا آپسو، چانه ژاپنی (چین، اسپانیل ژاپنی، پاگ ژاپنی) پکن، پیت بول، پاگ، روتوایلر، شارپی، شیتزو، استافوردشایر بول تریر، توسا و اسپانیل تبتی.

گربه‌های زیر مجاز نیستند:

برمه، اگزوتیک، هیمالین و ایرانی.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.