کلینیک دامپزشکی روژان
Korean Air Airlines

قوانین حمل و نقل حیوانات Korean Air Airlines

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Korean Air Airlines بررسی خواهد شد:

 

توصیه میشود قبل از مطالعه، مقاله کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ بله (پروازهای خاص)

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله (پروازهای خاص)

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان کارگو پرواز کند؟ بله

 

در مجموع ۳ حیوان خانگی برای هر مسافر در هر پرواز بسته به هواپیما مجاز است. هیچ گونه حیوان خانگی در پروازهای بین المللی بوئینگ ۷۳۷ مجاز نیست.

کره‌ای ایر برنامه SkyPets خود را اعلام کرد، یک برنامه پرواز مکرر برای حیوانات خانگی که به حیوانات خانگی که مکرراً پرواز می‌کنند با فرصت‌هایی برای پرواز با ۵۰ درصد تخفیف یا کاملاً رایگان پاداش می‌دهد. یک تمبر برای هر پرواز داخلی و دو تمبر برای بین المللی. ۶ تمبر برای ۱/۲ تخفیف در هزینه‌های حیوانات خانگی برای داخلی و ۱۲ تمبر برای ۱/۲ تخفیف پروازهای بین المللی بازخرید کنید. یا، تمام هزینه‌های حیوان خانگی را برای ۱۲ تمبر (داخلی) و ۲۴ تمبر (بین المللی) لغو کنید. تمبرها در عرض ۳ سال منقضی می‌شوند، بنابراین حیوان خانگی شما به معنای واقعی کلمه باید یک مسافر مکرر باشد تا از مزایای این برنامه استفاده کند.

 

۱.سیاست حیوانات خانگی داخل کابین

پرواز در کابین

 

اگر سگ یا گربه شما شرایط مندرج در خط‌مشی هواپیمایی کره‌ای برای سفر در داخل کابین را برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید نیاز دارید. کریر باید کفی ضد آب داشته باشد، فضایی برای ایستادن و چرخش حیوان خانگی شما داشته باشد، باید محکم بسته شود و تهویه مناسب داشته باشد. کریر باید بتواند زیر صندلی جلوی شما قرار بگیرد. حیوان خانگی شما باید در طول پرواز در حامل بماند.

 

دو حیوان خانگی از یک نژاد و کمتر از ۶ ماه می‌توانند در یک کریر پرواز کنند تا زمانی که در کریر جا وجود داشته باشد.

 

حیوانات خانگی مجاز:

سگ‌های کوچک، گربه‌ها و پرندگان با وزن کمتر از ۷ کیلوگرم (۱۵ پوند) از جمله حامل آنها برای پرواز در کابین پروازهای کره‌ای پذیرفته می‌شوند. حیوانات خانگی نباید سرکش یا پر سر و صدا باشند. در صورت ایجاد مزاحمت برای سایر مسافران، ممکن است از صاحبان حیوانات خانگی خواسته شود که حیوانات خانگی خود را پوزه بزنند.

 

شرایط سنی:

حیوانات خانگی باید حداقل ۸ هفته سن داشته باشند.

 

محدودیت‌های مسیر

حیوانات خانگی نمی‌توانند در کابین به مقاصدی که نیاز است در انبار بار برسند پرواز کنند. (استرالیا، هنگ کنگ، بریتانیا و غیره)

 

هزینه:

هزینه از ۱۰۰ دلار آمریکا برای سفر – کره به یا از ژاپن، چین، تایوان، ماکائو و مغولستان تا ۲۰۰ دلار آمریکا برای سفر از آسیا به یا از ایالات متحده متغیر است. پروازهای داخلی در آسیا ۱۵۰ دلار آمریکا است.

 

فرم‌های مورد نیاز

تمامی مدارک مربوط به کشور مقصد مورد نیاز است. حیوانات خانگی باید با گواهی سلامت و هاری فعلی و گواهی صادرات در صورت لزوم سفر کنند.

 

خدمات و حمایت عاطفی حیوانات:

کره‌ای ایر حیوانات خدماتی و حمایت عاطفی (ESA) را در پروازهای خود طبق مقررات خود می‌پذیرد. همه حیوانات حمایت عاطفی نیاز به نامه‌ای از یک پزشک دارای مجوز روی سربرگ آنها دارند که ظرف یک سال پیش از سفر صادر شده باشد که در آن نیاز به ESA بیان شده باشد. صاحبان ESA باید قبل از سفر با کره‌ای ایر تماس بگیرند.

 

۲.خط‌مشی باکس‌های چک‌شده برای حیوانات خانگی

چمدان کنترل شده

 

اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد، حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، کره ایر ممکن است حیوان خانگی شما را طبق مقررات خود در قسمت بار هواپیما حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

 

حیوانات خانگی مجاز:

سگ‌ها، گربه‌ها و پرندگان. وزن باکس و حامل نباید از ۳۲ کیلوگرم (۷۰ پوند) تجاوز کند.

 

محدودیت‌های مسیر:

هواپیمایی کره‌ای حیوانات زنده را به کشورهایی که نیاز به ورود آنها به عنوان محموله هوایی مانند هنگ کنگ، استرالیا، بریتانیا و غیره دارند، پرواز نخواهد داد.

 

محدودیت‌ها:

هیچ حیوان زنده‌ای در پروازهایی که هواپیماهای بوئینگ ۷۳۷ سرویس می‌کنند پذیرفته نمی‌شود.

 

فرم‌های مورد نیاز:

تمامی مدارک مربوط به کشور مقصد مورد نیاز است. حیوانات خانگی باید با گواهی سلامت و هاری فعلی و گواهی صادرات در صورت لزوم سفر کنند. گواهی سلامت باید ظرف ۱۰ روز پیش از سفر یا طبق مقررات کشور مقصد صادر شود.

 

هزینه:

هزینه حیوانات با وزن کمتر از ۳۲ کیلوگرم شامل باکس بسته به مسیر بین ۱۰ تا ۲۰۰ دلار است. و برای حیوانات خانگی با وزن بین ۳۲ تا ۴۵ کیلوگرم شامل باکس بسته به مسیر بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار است.

 

محدودیت‌های دما:

وقتی دمای واقعی یا پیش‌بینی‌شده بالاتر از ۸۵ درجه فارنهایت (۲۹.۴ درجه سانتی‌گراد) یا کمتر از ۴۵ درجه فارنهایت (۷.۲ درجه سانتی‌گراد) در هر شهری در برنامه سفر باشد، حیوانات خانگی پذیرفته نمی‌شوند. حیوانات خانگی ممکن است در دمای کمتر از ۴۵ درجه فارنهایت با گواهی سازگاری پذیرفته شوند.

Anek Lines
ادامه مطلب

 

الزامات باکس:

باید از سخت افزار فلزی برای چسباندن نیمه‌های بالا و پایین باکس حیوان خانگی خود به یکدیگر استفاده کنید.

 

۳.سیاست‌های حمل و نقل حیوانات خانگی مانیفست (هوایی).

کارگو

 

برای حیوانات خانگی بدون همراه یا آنهایی که بین ۳۲ (۷۰ پوند) تا ۴۵ کیلوگرم (۹۹ پوند) وزن دارند، کره‌ای ممکن است آنها را طبق مقررات خود به عنوان محموله هوایی حمل کند.

 

حیوانات خانگی مجاز:

هواپیمایی کره‌ای سگ، گربه و پرنده را به عنوان محموله هوایی می‌پذیرد. خرگوش، همستر، موش، خال، سنجاب، بیور، چینچیلا، خوکچه هندی، و مار مجاز به پرواز در پروازهای خطوط هوایی کره نیست. راسو، برخی از گونه‌های میمون، خزندگان مختلف، جوجه تیغی و سایر حیوانات پذیرفته می‌شوند.

 

سن:

در پرواز به آمریکا به دلایل غیرتجاری، حیوان خانگی باید حداقل ۴ ماه سن داشته باشد و برای هاری واکسینه شده باشد. هنگام حمل و نقل تجاری (اداپشن و فروش مجدد)، حیوان خانگی باید حداقل ۶ ماه سن داشته باشد و کاملاً واکسینه شده باشد. برای سایر کشورها حداقل سن ۳ ماه بسته به نیاز کشور واردکننده است.

 

هزینه:

هزینه حمل و نقل از طریق وزن ابعادی محاسبه می‌شود. برای اطلاعات هزینه باید با یک مرکز بار هوایی کره تماس بگیرید.

 

فرم‌های مورد نیاز:

کلیه مجوزهای واردات مورد نیاز، گواهی هاری و بهداشت، مجوزهای صادراتی، آزمایش تیتر هاری، رزروهای قرنطینه و سایر مدارک برای کشور مقصد باید ارائه شود.

 

حیوانات خانگی باید دارای ریزتراشه باشند و شماره ریزتراشه باید در اسناد مناسب موجود باشد.

 

گواهی بهداشتی که ظرف ۱۰ روز از سفر صادر می‌شود. همچنین مدرک واکسیناسیون و مدارک گذرنامه حیوان خانگی برای کشوری که حیوان خانگی شما به آن سفر می‌کند (فقط سفرهای بین المللی) الزامی است.

 

الزامات باکس:

همه باکس‌ها باید مطابق با یاتا باشند. سگ‌هایی با وزن بیش از ۶۵ پوند باید در باکس‌های چوبی مشابه آنچه در اینجا نشان داده شده است سفر کنند.

 

۴.فرودگاه‌های ارائه شده

Korean Air به فرودگاه‌های اتحادیه اروپا، استرالیا، بحرین، بنگلادش برزیل، کامبوج، کانادا، شیلی، چین، کلمبیا، مصر، فیجی، گوام، هند، اندونزی، ایران، عراق، ژاپن، کنیا، کویت، مالزی، مالدیو، مکزیک خدمات رسانی می‌کند.، مغولستان، میانمار، نپال، نیوزیلند، پالائو، پرو، فیلیپین، روسیه، عربستان سعودی، سنگاپور، کره جنوبی، سریلانکا، تایوان، تایلند، ترکیه، امارات متحده عربی، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا و ویتنام.

 

۵.واردات توله سگ یا بچه گربه

حیوانات خانگی باید با الزامات واردات کشور مقصد خود مطابقت داشته باشند. توله سگ‌ها و بچه گربه‌ها باید حداقل ۹۰ روز سن داشته باشند تا بتوانند بار هوایی را انجام دهند.

 

۶.نژادهای ممنوعه

نژادهای سگ بینی دراز زیر ممکن است در انبار بار پرواز نکنند. اگر به اندازه کافی کوچک باشند تا با قوانین داخل کابین مطابقت داشته باشند، در کابین حمل می‌شوند: آفن پینشر، بولی آمریکایی، بوستون تریر، باکسر، گریفون بروکسل، بولداگ، کن کورسو، چیهواهوا، چاو چاو، دوگو آرژانتین، دوگ د بوردو، اسباب بازی انگلیسی اسپانیل (کینگ چارلز اسپانیل)، چین ژاپنی، لهاسا آپسو، نیوفاندلند، پکنیز، پاگ، شارپی، شیتزو، اسپانیل تبتی. نیوفاندلند، دوگو آرژانتینی، دوگ د بوردو، لهاسا آپسو، بوستون تریر، باکسر، بولداگ، گریفون بروکسل، شارپی، شیتزو، بولی آمریکایی، آفن پینشر، اسباب بازی اسپانیل انگلیسی، کینگ چارلز اسپانیل، چیهواهوا، چین ژاپنی، چاو چاو، قوطی کورسو، پاگ، پکنیز، اسپانیل تبتی

 

گربه‌ها:

برمه‌ای، مو کوتاه بریتانیایی، اسکاتیش فولد، اگزوتیک، ایرانی، هیمالین.

 

نژادهای سگ زیر و میکس آنها در پروازهای کره‌ای ایر مجاز نیستند: پیت بول تریر، روتوایلر، ماستیف، لایکا، اوتچارکا، کانگال و ولف داگ.

 

۷.دیگر حیوانات

خرگوش، لاک پشت و حیوانات دیگر

 

هواپیمایی کره‌ای سگ، گربه و پرنده را می‌پذیرد. خرگوش، همستر، موش، خال، سنجاب، بیور، چینچیلا، خوکچه هندی، و مار مجاز به پرواز در پروازهای خطوط هوایی کره نیست. راسو و جوجه تیغی به عنوان محموله هوایی پذیرفته می‌شوند.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Korean Air Airlines بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.