کلینیک دامپزشکی روژان
Kulula Airlines

قوانین حمل و نقل حیوانات Kulula Airlines

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Kulula Airlines بررسی خواهد شد:

 

توصیه میگردد ابتدا مقاله کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

در سفر با کابین:

با سگ یا گربه کوچک پرواز کنید هواپیمایی کولولا به سگ، گربه یا حیوانات دیگر اجازه نمی‌دهد در کابین هواپیما سفر کنند.

 

چمدان یا مسافرت باری چک شده:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما با هواپیمایی کولولا پرواز می‌کند یا حیوانی غیر از سگ یا گربه است، هواپیمایی کولولا ممکن است حیوان خانگی شما را در قسمت بار هواپیما حمل کند. به مقررات آن این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است. نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان چمدان چک‌شده، باید در باکس‌ای باشد که مطابق با یاتا باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی نیاز به گواهی سلامت دارند

 

خط‌مشی خطوط هوایی کولولا برای حیوانات خانگی:

این قوانین نشان می‌دهد که حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. هنگامی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو سفر می‌کند، یک گواهی بهداشتی که توسط دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، توسط هواپیمایی Kulula مورد نیاز است.

 

مسافرت بین المللی:

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، هواپیمایی کولولا می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم

وقتی دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. هواپیمایی کولولا ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است، هواپیمایی کولولا ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

 

نکات بیشتر برای پرواز با سگ یا گربه

ایده خوبی است که حیوان خانگی خود را قبل از پرواز برای معاینه بهداشتی ببرید. از دامپزشک خود می‌خواهید مطمئن شود که حیوان خانگی شما در شرایط عالی قرار دارد و همه واکسیناسیون به روز هستند. در صورت پرواز بین المللی، مراجعه به دامپزشک الزامی است.

قوانین حمل و نقل حیوانات جزایر مارشال
ادامه مطلب

 هرگز به سگ یا گربه خود آرامبخش طبی (نسخه‌ای) ندهید. اگر می‌خواهید حیوان خانگی‌تان آرام‌تر باشد، به او یک حیوان خانگی آرام‌تر بدهید. بسیاری از خطوط هوایی از ارسال حیوان خانگی که به آن داروی آرام بخشی داده شده است خودداری می‌کنند.

اگر سگ یا گربه شما به بیماری حرکت (موشن سیکنس) ابتلا دارد، مصرف غذا را تا رسیدن به مقصد محدود کنید. مطمئن شوید که حیوان خانگی شما قبل از سفر مقداری هیدراتاسیون دریافت می‌کند. در صورت امکان بهتر است این کار را در خانه انجام دهید.

 همیشه قبل از سفر کالسکه یا باکس حیوان خانگی خود را خریداری کنید تا حیوان خانگی بتواند به آن عادت کند. سگ یا گربه خود را از نوک بینی تا انتهای دم و از بالای سر تا زمین اندازه گیری کنید تا ناقل اندازه مناسب را انتخاب کنید. هواپیمایی کولولا از سگ یا گربه شما می‌خواهد که بتواند بایستد و در هواپیما بچرخد.

هنگام رزرو، حتماً به خطوط هوایی Kulula بگویید که با یک حیوان خانگی پرواز می‌کنید. زیرا محدودیت‌هایی برای تعداد حیوانات خانگی در یک پرواز خاص اعمال می‌کند. شما باید رزرو خود را از طریق تلفن انجام دهید. شما نمی‌توانید به صورت آنلاین برای حیوان خانگی خود رزرو کنید.

حتی اگر سفر هوایی می‌تواند برای حیوان خانگی شما استرس زا باشد، هم برنامه ریزی و هم آماده سازی، می‌تواند کار را برای هر دوی شما آسان‌تر کند.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Kulula Airlines بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.