کلینیک دامپزشکی روژان
Mongolian Airlines

Mongolian Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات

سفر با کابین:

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

می‌توانید با سگ یا گربه کوچک پرواز کنید.

خطوط هوایی مغولستان Mongolian Airlines به حیوانات خانگی به استثنای حیوانات خدماتی دارای گواهی پزشکی اجازه سفر در کابین هواپیما را نمی‌دهد.

 

چمدان یا مسافرت باری تحویل‌شده:

با سگ یا گربه یا حیوانات بزرگ‌تر پرواز کنید خطوط هوایی مغولستان Mongolian Airlines اجازه نمی‌دهد سگ، گربه یا حیوانات دیگر شما به‌عنوان باکس تحویل‌شده یا در انبار بار هواپیما سفر کنند.

 

نکات بیشتر برای پرواز با سگ یا گربه

ایده خوبی است که حیوان خانگی خود را قبل از پرواز برای معاینه بهداشتی ببرید. از دامپزشک خود می‌خواهید مطمئن شود که حیوان خانگی شما در شرایط عالی قرار دارد و همه واکسیناسیون به روز هستند. در صورت پرواز بین المللی، مراجعه به دامپزشک الزامی است.

 هرگز به سگ یا گربه خود آرامبخش طبی (نسخه‌ای) ندهید. اگر می‌خواهید حیوان خانگی‌تان آرام‌تر باشد، به او یک حیوان خانگی آرام‌تر بدهید. بسیاری از خطوط هوایی از ارسال حیوان خانگی که به آن داروی آرام بخشی داده شده است خودداری می‌کنند.

اگر سگ یا گربه شما به بیماری حرکت (موشن سیکنس) ابتلا دارد، مصرف غذا را تا رسیدن به مقصد محدود کنید. مطمئن شوید که حیوان خانگی شما قبل از سفر مقداری آبرسانی طبیعی به حیوان خانگی آرام تر دریافت می‌کند. در صورت امکان بهتر است این کار را در خانه انجام دهید.

همیشه قبل از سفر کالسکه یا باکس حیوان خانگی خود را خریداری کنید تا حیوان خانگی بتواند به آن عادت کند. سگ یا گربه خود را از نوک بینی تا انتهای دم و از بالای سر تا زمین اندازه گیری کنید تا ناقل اندازه مناسب را انتخاب کنید. خطوط هوایی مغولستان از سگ یا گربه شما می‌خواهد که بتواند بایستد و در هواپیما بچرخد.

قوانین حمل و نقل حیوانات ترینیداد و توباگو
ادامه مطلب

هنگام رزرو، حتماً به خطوط هوایی مغولی بگویید که با یک حیوان خانگی پرواز می‌کنید، زیرا محدودیت‌هایی برای تعداد حیوانات خانگی در یک پرواز خاص اعمال می‌کنند. شما باید رزرو خود را از طریق تلفن انجام دهید. شما نمی‌توانید به صورت آنلاین برای حیوان خانگی خود رزرو کنید.

 حتی اگر سفر هوایی می‌تواند برای حیوان خانگی شما استرس زا باشد، هم برنامه ریزی و هم آماده سازی، می‌تواند کار را برای هر دوی شما آسان‌تر کند.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.