کلینیک دامپزشکی روژان
Patriot Air Airline

Patriot Air Airline قوانین حمل و نقل حیوانات

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان محموله پرواز کند؟ بله

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

یک حیوان خانگی برای هر عضو سرویس مجاز است. اگر با خانواده سفر کنید، حیوان خانگی دیگری ممکن است پذیرفته شود. رزرو بر اساس اولویت اول.

 

سیاست حیوانات خانگی داخل کابین

اگر سگ یا گربه شما الزامات پاتریوت ایر Patriot Air Airline برای سفر در داخل کابین را برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید برای حمل حیوانات خانگی نیاز دارید. باید به پاتریوت ایر اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست.

 

خدمات باربری چک شده یا بار هوایی:

اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد، حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، پاتریوت ایر ممکن است حیوان شما را در قسمت بار هواپیما به عنوان باکس چک شده حمل کند. مقررات آن این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

 

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

اگر حیوان خانگی شما در قسمت بار به عنوان باکس چک شده سفر می‌کند، باید در باکس حیوان خانگی مطابق با یاتا باشد.

 

همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید.

 

سیاست حیوانات خانگی پاتریوت ایرویز

گواهی سلامت

بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. هنگامی که حیوان خانگی شما به عنوان محموله هوایی در حال سفر است، گواهی سلامتی که توسط دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، توسط پاتریوت ایرویز مورد نیاز است.

قوانین حمل و نقل حیوانات قطر (صفر تا صد)
ادامه مطلب

 

سفر بین المللی

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، پاتریوت ایر Patriot Air Airline می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های دما

اگر در هر نقطه، (مبدأ/ترانزیت/مقصد) در طول حمل و نقل حیوان خانگی شما، دمای هوا در روز کمتر از ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) یا بیشتر از ۸۵ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) پیش بینی می‌شود. ممکن است از حمل و نقل حیوان خانگی به عنوان باکس چک شده خودداری شود. در دوره‌های سرد سعی کنید در اواسط روز پرواز کنید. در دوره‌های گرما سعی کنید در شب پرواز کنید.

 

هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است. Patriot Air Airline ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.