کلینیک دامپزشکی روژان
SAS Scandinavian Airlines

SAS Scandinavian Airlinesایرلاین

در سفر در کابین:

با سگ یا گربه کوچک پرواز کنید اگر سگ یا گربه شما شرایط مندرج در خط مشی حیوانات خانگی SAS Scandinavian Scandinavian Airline را برای سفر در داخل کابین رعایت می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی سازگار با حمل حیوانات خانگی نیاز دارید. باید به SAS Scandinavian Airlines اطلاع دهید که با سگ یا گربه پرواز می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست.

 

** حیوانات خانگی ورودی به بریتانیا و دبی باید به عنوان کارگو سفر کنند.

 

اگر فضای کافی وجود داشته باشد و محدودیت وزن رعایت شود، دو گربه یا دو سگ مجاز خواهند بود در یک حامل باشند. حداکثر وزن حیوان خانگی و حامل ۸ کیلوگرم / ۱۸ پوند است. حداکثر ابعاد کریر نباید از ۴۰ × ۲۵ × ۲۳ سانتی متر / ۱۶ × ۱۰ × ۹ تجاوز کند. کریرها باید دارای کف ضد آب، تهویه مناسب و ایمن باشند. و باید فضایی برای ایستادن و چرخیدن وجود داشته باشد.

اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد، حیوانی غیر از سگ یا گربه باشد، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، SAS Scandinavian Airlines ممکن است حیوان خانگی شما را در قسمت بار هواپیما بر اساس آن حمل کند. آئین نامه. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است. نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

به استثنای حیوانات خدماتی، حیوانات خانگی که در داخل یا خارج از بریتانیا یا ایرلند سفر می‌کنند. باید این کار را به عنوان محموله هوایی انجام دهند. حیوانات خدماتی ممکن است در داخل کابین یا خارج از بریتانیا پرواز کنند، به استثنای فرودگاه‌های آبردین یا منچستر.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان چمدان چک‌شده، باید در باکس‌ای باشد. که مطابق با یاتا باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید. زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید.

قوانین حمل و نقل حیوانات سودان جنوبی
ادامه مطلب

گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است. بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است. به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. زمانی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو در حال سفر است. توسط شرکت هواپیمایی SAS Scandinavian Airlines توسط دامپزشک شما که ظرف ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شده است، به گواهی سلامت نیاز دارد.

 

مسافرت بین المللی:

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، SAS Scandinavian Airlines می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم:

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. خطوط هوایی SAS Scandinavian ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است.خطوط هوایی SAS Scandinavian ممکن است به مدرکی نیاز داشته باشد؛ که به آن گواهی سازگاری می گویند.

 

 

تذکر مهم:

اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده و مترجم، بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

در این مقاله همه چیز در خصوص SAS Scandinavian Airlines بررسی شده است.

جهت دریافت اطلاعات رایگان بیشتر به وبسایت و پیج ما سر بزنید.

 

 

 

بهترین کیلینیک دامپزشکی تهران کجاست؟

 

کیلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱