کلینیک دامپزشکی روژان
TAP Air Portugal

قوانین حمل و نقل حیوانات TAP Air Portugal

توصیه میشود ابتدا مقاله کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

 

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان کارگو (هوایی) پرواز کند؟ بله

 

سیاست حیوانات خانگی داخل کابین

TAP Air Portugal گربه‌ها و سگ‌های کوچک را در کابین هواپیما می‌پذیرد مگر در هواپیماهای پهن پیکر. تأیید درخواست برای حمل حیوانات در کابین منوط به در دسترس بودن فضا، نوع هواپیمای اختصاص داده شده و کلاس کابین مسافر است. TAP در پروازهای بریتانیا، جمهوری ایرلند، آفریقای جنوبی یا لوگاندا هیچ حیوان خانگی را در کابین نمی‌پذیرد.

 

حیوانات خانگی مجاز:

سگ‌ها و گربه‌های کوچک

 

اگر سگ یا گربه کوچک شما شرایط مندرج در خط‌مشی TAP Air Portugal برای سفر در داخل کابین را برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی تأیید شده برای حمل حیوانات خانگی نیاز دارید. کریر شما باید دارای کفی ضد آب، بست های ایمن (زیپ) و تهویه مناسب باشد. حیوان خانگی شما باید بتواند در کریر بایستد و بچرخد.

 

حداکثر اندازه مجاز حامل ۴۰cm x 33cm x 17cm / 15 x 12 x 6 in. کریرهای نرم چند اینچ ارتفاع بیشتری به شما می‌دهند.

 

حیوانات متعدد در یک حامل پذیرفته می‌شوند تا زمانی که از یک گونه باشند و وزن آنها با احتساب وزن حامل از ۱۷ پوند (۸ کیلوگرم) تجاوز نکند.

 

باید به TAP Air Portugal اطلاع دهید که با سگ یا گربه پرواز می‌کنید. وزن سگ یا گربه شما با احتساب حامل آن باید کمتر از ۱۷ پوند (۸ کیلوگرم) باشد.

 

حیوانات خانگی در فرست کلاس یا در مسیرهای طولانی ممنوع هستند.

 

رزرواسیون:

برای رزرو حیوان خانگی خود باید حداقل ۲۴ ساعت قبل از پرواز با TAP Air Portugal تماس بگیرید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست. فقط یک حیوان خانگی به ازای هر مسافر و یک حیوان خانگی برای هر حامل مجاز خواهد بود. قبل از رزرو بلیط باید رزرو کنید.

 

سگ‌های خدماتی و حمایت عاطفی:

TAP پرتغال سگ‌های خدماتی و حمایت عاطفی را در کابین بدون پرداخت هزینه می‌پذیرد. برای پروازهایی که شامل ایالات متحده نمی‌شود، سگ‌های حامی عاطفی باید در یک حامل حیوان خانگی مطابق با خطوط هوایی با وزن بیش از ۸ کیلوگرم در ۱۷ پوند (با حیوان در داخل) و بزرگ‌تر از ۴۰×۳۳×۱۷ سانتی‌متر/۱۵×۱۲×۶ اینچ پرواز کنند.. در پرواز به ایالات متحده یا از ایالات متحده، سگ‌ها می‌توانند بدون حامل پرواز کنند، با این حال، وزن آنها نباید بیش از ۴۰ کیلوگرم (۸۸ پوند) باشد و تا بالای شانه‌ها ۶۲ سانتی متر (۲۴ اینچ) ارتفاع داشته باشند. برای سگ‌های حمایت عاطفی بزرگتر از این وزن‌ها و اندازه‌ها، برای بررسی با TAP تماس بگیرید.

 

تمام اسناد پشتیبانی باید برای تأیید اولیه ارسال شود.

 

هزینه‌ها:

هزینه‌ها از ۴۵ دلار آمریکا برای پروازهای داخلی تا ۲۳۵ دلار آمریکا برای پروازهای بین المللی متغیر است.

 

خط‌مشی خطوط هوایی TAP پرتغال برای حیوانات خانگی

خدمات چمدان و بار چک شده

 

اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد، حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، TAP پرتغال ممکن است حیوان خانگی شما را در قسمت بار هواپیما طبق مقررات خود حمل کند.. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

قوانین حمل و نقل حیوانات قطر (صفر تا صد)
ادامه مطلب

 

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

TAP Air Portugal خدمات چمدان و بار چک شده را برای سگ‌های کوچک، گربه‌ها، خرگوش‌ها، خرگوش‌ها، فرت‌ها و پرندگان تا وزن ۷۰ پوند (۳۲ کیلوگرم) در پروازها به ایالات متحده، مجارستان، فرانسه یا هلند، از یا ترانزیت ارائه می‌دهد. وزن حیوان خانگی شما و باکس آن در سایر پروازها نباید از ۹۹ پوند (۴۵ کیلوگرم) تجاوز کند.

 

حیوانات در محفظه بار هواپیما که دارای دما و فشار یکسانی با کابین مسافر است پرواز خواهند کرد. نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

اگر به عنوان باکس چک شده پرواز می‌کنید، باید حداقل ۴ ساعت قبل از حرکت، حیوان خانگی خود را در باجه بلیط چک کنید. اگر به عنوان محموله هوایی پرواز می‌کنید، حیوان خانگی شما باید در مرکز حمل بار شرکت هواپیمایی بررسی شود.

 

فرم‌های مورد نیاز:

TAP پرتغال در سفرهای بین‌المللی باید تمامی فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد را در هنگام ورود ارائه کند. حیوانات خانگی که به عنوان محموله هوایی پرواز می‌کنند باید گواهی سلامت صادر شده توسط دامپزشک مجاز در مدت ۱۰ روز پیش از سفر داشته باشند.

 

محدودیت‌های دما:

اگر، در هر نقطه، (مبدأ/ترانزیت/مقصد) در طول حمل و نقل حیوان خانگی شما، دمای هوا در روز کمتر از ۴۰ درجه فارنهایت (۱۰ درجه سانتیگراد) یا بیشتر از ۸۵ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) پیش بینی می‌شود. ممکن است از حمل و نقل حیوان خانگی به عنوان بار چک شده یا بار هوایی خودداری شود. در دوره‌های سرد سعی کنید در اواسط روز پرواز کنید. در دوره‌های گرما سعی کنید در شب پرواز کنید.

 

نژادهای ممنوعه:

TAP پرتغال دیگر نژادهای سگ زیر را در انبار بار به دلیل وضعیت پوزه دار حمل نمی‌کند: آفن پینشر، بولی آمریکایی، پیت بول تریر آمریکایی / پیت بول، تریر آمریکایی استافوردشایر / “آمستاف”، بوستون تریر، بوکسر، گریفون بروکسل بولداگ (همه انواع)، کاوالیر کینگ چارلز، چاو چاو، شیتزو، اسباب بازی انگلیسی اسپانیل / شاهزاده چارلز اسپانیل، چین ژاپنی / اسپانیل ژاپنی، لهاسا آپسو، ماستیف (همه انواع)، پکنیز، شار پی / شار پی چینی، پاگ (همه انواع)، Staffordshire Bull Terrier / “Staffies، Spaniel تبتی و Chihuahua

 

همچنین، نژادهای گربه زیر پذیرفته نمی‌شوند:

برمه، اگزوتیک، هیمالین، ایرانی و اسکاتیش فولد.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.