کلینیک دامپزشکی روژان
Vietnam Airlines

قوانین حمل و نقل حیوانات Vietnam Airlines

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Vietnam Airlines بررسی خواهد شد:

 

در سفر با کابین:

می‌توانید با سگ یا گربه کوچک پرواز کنید خطوط هوایی ویتنام سگ‌ها و گربه‌های کوچک را در کلاس بیزینس، پلاتینیوم و الیت پلاس مسافران Skyteam در پروازهای مستقیم VN از Noi Bai، Tan Son Nhat به شارل دوگل (فرانسه) می‌پذیرد.، شرمتیوو ۳ (روسیه)، اینچئون، بوسان (کره)، کانتون (چین). برای سفر در کابین، حیوان خانگی شما به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید نیاز دارد. باید به خطوط هوایی ویتنام اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست. توجه: خطوط هوایی ویتنام فقط برای مسافران کلاس Business، Platinum و Elite Plus مسافران Skyteam در پروازهای مستقیم VN از Noi Bai، Tan Son Nhat به Charles De Gaulle (فرانسه)، شرمتیوو ۳ (روسیه)، اینچئون، حیوانات خانگی را در کابین اجازه می‌دهد.، بوسان (کره) و کانتون (چین).

 

حمل بار یا چمدان تحویل بار:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی جا شود، حیوانی غیر از سگ یا گربه است یا اگر پرواز بسیار طولانی است، خطوط هوایی ویتنام. ممکن است حیوان خانگی خود را به عنوان باکس چک شده یا کارگو در قسمت بار هواپیما طبق مقررات آن حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

 

نکته:

حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

محدودیت‌های نژاد:

خطوط هوایی ویتنام نژادهای زیر را در انبار حمل و نقل نمی‌کند: بولداگ، تریر، باکسر یا پاگ.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان چمدان چک‌شده، باید در باکس‌ای باشد که مطابق با یاتا باشد. لطفاً توجه داشته باشید که هواپیماهای خطوط هوایی ویتنام نمی‌توانند باکس‌های حیوانات خانگی سری ۷۰۰ غول پیکر را در خود جای دهند.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید.

قوانین حمل و نقل حیوانات کشور بنگلادش
ادامه مطلب

گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد.

و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. زمانی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو سفر می‌کند، گواهی سلامتی که توسط دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود. توسط خطوط هوایی ویتنام مورد نیاز است.

 

مسافرت بین المللی

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، خطوط هوایی ویتنام می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم

وقتی دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بیش از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد، خطوط هوایی ویتنام ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است، خطوط هوایی ویتنام ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Vietnam Airlines بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

کتاب قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

آقای دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.