کلینیک دامپزشکی روژان
WestJet Airline

قوانین حمل و نقل حیوانات WestJet Airline

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات WestJet Airline بررسی خواهد شد:

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان کارگو پرواز کند؟ بله

 

WestJet حیوانات خانگی را برای سفر به باربادوس، هاوایی، ایرلند (دوبلین)، جامائیکا یا لندن (گلاسکو یا گاتویک) نمی‌پذیرد. حیوانات خانگی باید مستقیماً از طریق WestJet و نه از طریق یکی از شرکای آن رزرو شوند.

 

۱.سیاست حیوانات خانگی داخل کابین

پرواز در کابین

 

اگر سگ یا گربه شما الزامات ذکر شده در خط‌مشی WestJet حیوانات خانگی را برای سفر در کابین برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید نیاز دارید. کریر باید کفی ضد آب داشته باشد، فضایی برای ایستادن و چرخش حیوان خانگی شما داشته باشد، باید محکم بسته شود و تهویه مناسب داشته باشد.

 

حیوانات خانگی مجاز:

سگ‌ها، گربه‌ها یا خرگوش‌های کوچک حداقل ۸ هفته که با یک مسافر بالغ سفر می‌کنند.

 

الزامات حامل:

حداکثر ابعاد حامل: ۱۶ اینچ L x 10 اینچ W x 8.5 اینچ (۴۱ سانتی‌متر در ۲۵.۴ سانتی‌متر x 21.5 سانتی‌متر) (ارتفاع را می‌توان با کریر نرم تنظیم کرد). کریر باید با کف ضد آب و تهویه مناسب محکم شود. سر حیوان خانگی ممکن است از حامل گسترش نیابد.

 

وزن ترکیبی حیوان خانگی و حامل نمی‌تواند بیش از ۲۲ پوند باشد. (۱۰ کیلوگرم). حامل‌های سخت مجاز نیستند.

 

حداکثر ۴ ناو در Boeing 737-600، Boeing 767-300 یا WestJet Encore Bombardier Q400. حداکثر ۲ ناو در بوئینگ ۷۳۷-۷۰۰ یا بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰. فضای زیر صندلی بسته به نوع هواپیما متفاوت است.

 

رزرواسیون:

باید به خطوط هوایی وست جت اطلاع دهید که با سگ یا گربه پرواز می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست. یک حیوان خانگی برای هر مسافر بزرگسال مجاز است.

 

تا زمانی که مسافران آلرژیک ۴۸ ساعت قبل از سفر اخطار دهند، خطوط هوایی باید حداقل پنج ردیف منطقه حائل بین مسافر آلرژیک و گربه در یک حامل اطمینان حاصل کنند. این شامل حصول اطمینان از جدایی در هنگام سوار شدن و تخلیه هواپیما و همچنین دسترسی به دستشویی می‌شود.

 

الزامات فرم‌ها:

اثبات واکسیناسیون هاری حداقل ۳۰ روز قبل از پرواز (پروازهای بین المللی).

 

خدمات و حمایت عاطفی حیوانات:

WestJet و WestJet Encore به حیوانات خدمات کاملاً آموزش دیده و دارای گواهینامه اجازه می‌دهند در کابین هواپیما، به صورت رایگان، در هنگام انجام وظیفه به مقصد یا از بیشتر مقصدها، حضور داشته باشند.

 

حیوانات خدماتی باید مهار و شناسایی شوند. یک حیوان خدماتی به ازای هر مسافر مجاز است. آن‌ها باید زیر پای نگهبان خود پرواز کنند. با این حال، اگر به اندازه کافی کوچک باشد، می‌تواند در دامان آنها بنشیند.

 

هنگام سفر با یک حیوان خدماتی باید حداقل ۴۸ ساعت اطلاع رسانی به WestJet ارائه شود. تمام مدارک مورد نیاز برای کشور مقصد شما باید ارائه شود.

 

حیوانات حمایت عاطفی دیگر شناخته نمی‌شوند. اگر سگ، گربه یا خرگوش حامی عاطفی شما با سیاست‌های WestJet در داخل کابین مطابقت دارد، آن‌ها می‌توانند طبق هزینه‌های WestJet برای حمل و نقل درون کابین، در کابین پرواز کنند.

 

سگ‌های تخصصی (جستجو و نجات، جستجوی بهمن یا سگ‌های درمانی) هزینه داخل کابین حیوان خانگی را دریافت می‌کنند، یا اگر برای اطمینان از راحتی و ایمنی آن در کشتی به فضای بیشتری برای کف نیاز است، باید صندلی اضافی خریداری شود. (بر اساس در دسترس بودن)

 

۲.خط‌مشی باکس‌های چک‌شده برای حیوانات خانگی

چمدان کنترل شده

 

اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد، حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، وست جت ممکن است حیوان خانگی شما را در قسمت بار هواپیما طبق مقررات خود حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

 

حیوانات خانگی مجاز:

سگ، گربه، پرندگان، چینچیلا، خوکچه هندی، خرگوش و جوجه تیغی. حداکثر وزن ۱۰۰ پوند (۴۵ کیلوگرم) برای حیوان خانگی و حمل کننده ترکیبی.

 

محدودیت‌های مسیر:

هیچ حیوانی مجاز نیست در هر زمانی در طول سال در انبار بار به مقاصد زیر سفر کند: آروبا، باربادوس، بلیز، هاوایی، ایرلند، جامائیکا، مکزیک (Huatulco، Ixtapa، Zihuatenejo یا Merida) یا ترینیداد و توباگو.

 

رزرواسیون:

حداقل ۴۸ ساعت قبل از حرکت با WestJet تماس بگیرید تا به آنها بگویید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید که بررسی می‌شود.

 

فرم‌های مورد نیاز:

اعلامیه حمل و نقل حیوانات زنده و کلیه فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد.

 

ورود:

هنگامی که به عنوان باکس تحویل‌شده پرواز می‌کنید، سگ، گربه خود را در باجه بلیط مسافر بررسی می‌کنید که در آن زمان هزینه حمل و نقل را پرداخت می‌کنید. به صاحبان حیوانات خانگی توصیه می‌شود که زودتر چک کنند زیرا تعداد حیوانات خانگی در هر پرواز محدود است.

Air Malta Airline (قوانین حمل و نقل حیوانات)
ادامه مطلب

 

محدودیت‌های دما:

هیچ حیوانی مجاز به سفر در انبار بار به مقاصد زیر بین ۱۵ می تا ۳۱ اکتبر نیست: آنتیگوا و باربودا، باهاما، جزایر کیمن، کوراسائو، کوبا، جمهوری دومینیکن، مکزیک، پورتوریکو، سنت مارتین، سنت لوسیا و ترکس اند کایکوس، ایالات متحده – Ft. Lauderdale، Ft. مایرز، لاس وگاس، میامی، اورلاندو، پالم اسپرینگز، فینیکس و خلیج تامپا.

 

وقتی دمای واقعی یا پیش‌بینی‌شده بالاتر از ۸۵ درجه فارنهایت (۲۹.۴ درجه سانتی‌گراد) یا کمتر از ۴۵ درجه فارنهایت (۷.۲ درجه سانتی‌گراد) در هر شهری در برنامه سفر باشد، حیوانات خانگی پذیرفته نمی‌شوند. حیوانات خانگی ممکن است در دمای کمتر از ۴۵ درجه فارنهایت با گواهی سازگاری پذیرفته شوند.

 

الزامات باکس

دو حیوان خانگی از یک گونه ممکن است در یک باکس سفر کنند، به شرطی که اندازه هر یک تا ۱۴ کیلوگرم مشابه باشند و برای یکدیگر شناخته شده باشند.

 

حداکثر اندازه باکس: ۱۰۱ سانتی‌متر طول × ۶۸ سانتی‌متر عرض x 76 سانتی‌متر ارتفاع (۴۰ اینچ × ۲۷ اینچ ارتفاع x 30 اینچ)

 

نهایتا ۶ باکس در پرواز با هواپیمای WestJet 737 مجاز است. حداکثر ۴ باکس در پروازها در هواپیمای WestJet 767 مجاز خواهد بود.  ۲ باکس در پروازهای با WestJet Encore مجاز است. این اعداد در ایام تعطیلات کاهش می‌یابد.

 

باید از سخت افزار فلزی برای چسباندن نیمه‌های بالا و پایین باکس حیوان خانگی خود به یکدیگر استفاده کنید.

 

۳.سیاست‌های حمل و نقل حیوانات خانگی مانیفست (هوایی).

کارگو

 

حیوانات خانگی مجاز:

WestJet تقریباً تمام حیوانات خانگی اهلی را حمل خواهد کرد.

 

رزرواسیون:

تمام حمل و نقل‌ها باید از قبل با بخش بار رزرو شده و توسط WestJet تأیید شود. فقط یک حیوان خانگی باری در هر پرواز مجاز است. تمام وسایل حمل و نقل آخر هفته باید در پروازهای مستقیم باشد. WestJet یک شبه حیوان خانگی در هیچ یک از امکانات خود نگه نمی‌دارد.

 

ورود:

حیوانات خانگی باید حداقل ۲ ساعت قبل بررسی شوند.

 

سن:

حیوانات خانگی باید حداقل ۸ هفته سن داشته باشند و برای سفرهای داخلی یا خارجی از شیر گرفته شوند. توجه داشته باشید که شرایط سنی کشور مقصد اجرا خواهد شد.

 

الزامات فرم‌ها:

WestJet Cargo به گواهی سلامتی نیاز دارد که ظرف ۱۰ روز پیش از سفر صادر شود. همچنین مدارک واکسیناسیون (سگ، گربه و فرت) و مدارک پاسپورت حیوان خانگی برای کشوری که حیوان خانگی شما به آن سفر می‌کند (فقط سفرهای بین المللی) الزامی است.

 

الزامات باکس:

حداکثر وزن ۱۶۰ پوند است. (۷۲.۵ کیلوگرم). دو حیوان خانگی از یک گونه شناخته شده برای یکدیگر و اندازه آنها بیش از ۳۰ پوند نیست. (۱۴ کیلوگرم) می‌تواند در همان باکس سفر کند.

 

باکس باید غیرقابل جمع شدن باشد، دارای تهویه در چهار طرف (مسافرت بین المللی)، کف ضد آب، قفل فنری روی در و کاسه آب/غذا متصل به در باشد. باکس‌های حیوانات خانگی مطابق با خطوط هوایی را پیدا کنید.

 

۴.فرودگاه‌های ارائه شده

WestJet به چندین مقصد در کانادا، ایالات متحده، مکزیک، کارائیب و آمریکای مرکزی و همچنین اروپا خدمات می‌دهد.

 

۵.واردات توله سگ یا بچه گربه

WestJet توله سگ‌ها و بچه گربه‌های بالای ۸ هفته را طبق مقررات کشور مقصد حمل می‌کند.

 

۶.نژادهای ممنوعه

وست‌جت نژادهای سگ‌هایی را که تهاجمی، سرکش و مضطر به نظر می‌رسند ارسال نمی‌کند، به‌عنوان بار چک‌شده یا محموله هوایی مجاز نیستند.

 

سگ‌هایی که در انتاریو یا تورنتو ممنوع هستند از فرودگاه‌هایشان عبور نخواهند کرد.

 

پیت بول تریرها به هیچ فرودگاهی در استان انتاریو منتقل نمی‌شوند.

 

۷.دیگر حیوانات

خرگوش، لاک پشت و حیوانات دیگر

 

اکثر حیوانات خانگی اهلی حمل و نقل خواهند شد. WestJet Cargo حیوانات خطرناک یا با خوی وحشی، حیوانات ناسالم یا حیوانات خانگی را که توسط کشور مقصد ممنوع می‌شوند ارسال نخواهد کرد.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات WestJet Airline بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.