کلینیک دامپزشکی روژان
ایرلاین اژه

قوانین حمل حیوانات در ایرلاین اژه

در این مقاله قوانین حمل حیوانات در ایرلاین اژه بررسی خواهد شد:

قوانین حمل حیوانات در ایرلاین اژه

Aegean Airlines

 

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ بله (پروازهای خاص)

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله (پروازهای خاص)

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان کارگو پرواز کند؟ بله

 

سیاست حیوانات خانگی داخل کابین

 

اگر حیوان خانگی شما الزامات ذکر شده در خط‌مشی خطوط هوایی اژه برای سفر در کابین را برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی سازگار با حمل‌ونقل حیوانات خانگی نیاز خواهید داشت. حداکثر وزن برای حیوانات خانگی که با خطوط هوایی اژه در کابین سفر می‌کنند، ۸ کیلو (۱۷.۶۷ پوند) با احتساب باکس حامل آنها است. حداقل سن ۱۰ هفتگی است. باید از طریق تلفن به خطوط هوایی اژه اطلاع دهید که با سگ یا گربه پرواز می‌کنید.

 

اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد، حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، شرکت هواپیمایی اژه ممکن است حیوان خانگی شما را در قسمت بار ایرباس ۳۱۹، ۳۲۰ و ۳۲۱ خود حمل کند. هواپیما طبق مقررات آن. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

نکته:

حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

حیوانات مجاز:

همه حیوانات اهلی: سگ، گربه، موش خرما، عنکبوت و سایر بی مهرگان (به استثنای زنبورها و سخت پوستان)، ماهی‌های گرمسیری، دوزیستان، خزندگان، پرندگان، جوندگان و خرگوش‌ها.

 

حیوانات خانگی برای سفر در انبار بار باید ۱۰ هفته سن داشته باشند.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان باکس چک شده، باید در یک باکس حیوان خانگی مطابق با یاتا باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید حیوان خانگی خود را قبل از سفر به آن عادت دهید.

قوانین حمل ونقل حیوانات کوبا
ادامه مطلب

 

نژادهای ممنوعه:

خطوط هوایی Aegean نژادهای پوزه دار زیر را به عنوان چمدان یا بار تحویل داده شده حمل نمی‌کند: بوستون تریر، آفن پینشر، باکسر (همه نژادها)، گریفون بروکسل، بولداگ (همه نژادها)، کین کورسو، چاو چاو، دوگ د بوردو، اسباب بازی انگلیسی اسپانی.، اسپانیل ژاپنی (چین)، لهاسا آپسو، ماستیف (همه نژادها)، پکینیز، پیتبول، پرسا کاناریو، پاگ (همه نژادها)، استافوردشر بول تریر، شار پی، شیتزو و اسپانیل تبتی.

 

گونه‌های گربه‌های پوزه‌دار زیر حمل و نقل نمی‌شوند: برمه، اگزوتیک، هیمالین، ایرانی، انگلیسی Shorthair و Scottish Fold.

 

سگ‌های زیر خطرناک تلقی می‌شوند و برای حمل و نقل مجاز نخواهند بود:

روتوایلر، بولتریر آمریکایی استافوردشایر، تریر آمریکایی استافوردشایر، تریر پیت بول آمریکایی، بولداگ آمریکایی، تریر آمریکایی استافوردشر، توسا ژاپنی، فیلا برازیلیرو، دوگو آرژانتینی، اوتسچارکا قفقازی، توسا اینو یا باندوگ.

 

در این مقاله قوانین حمل حیوانات در ایرلاین اژه بررسی شد.

تذکر مهم:اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده و مترجم، بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.

 

 

 

 

 

 

جهت اطلاعات بیشتر به وبسایت و پیج ما سربزنید.

 

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان
۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱