کلینیک دامپزشکی روژان
شرکت هواپیمایی آئروفلوت

آئروفلوت(خط مشی شرکت هواپیمایی آئروفلوت در حمل حیوانات)

Aeroflot Airline

خط مشی شرکت هواپیمایی آئروفلوت

 

اگر با آئروفلوت همراه با حیوان خانگی خود پرواز می‌کنید، باید حداقل ۳۶ ساعت قبل از پرواز به آنها اطلاع دهید.

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند به عنوان کارگو (هوایی) پرواز کند؟ بله

 

۱.خط مشی آئروفلوت در داخل کابین حیوانات خانگی

الزامات حامل

پرواز در کابین

 

اگر سگ یا گربه شما شرایط مندرج در خط‌مشی Aeroflot Airlines برای سفر در داخل کابین را برآورده می‌کند، به یک شرکت حمل‌ونقل حیوانات خانگی تأیید شده نیاز دارید. کریر باید دارای کف ضد آب و همچنین یک پد حیوان خانگی جاذب باشد، فضایی برای ایستادن و چرخش حیوان خانگی شما داشته باشد، باید محکم بسته شود و تهویه مناسب داشته باشد.

وزن حیوان خانگی شما نباید از ۸ کیلوگرم در ۱۸ پوند (شامل حیوان خانگی و حامل) تجاوز کند.

اندازه کریر نباید از ۱۱۵ سانتی متر تجاوز کند که طول، عرض و ارتفاع با هم جمع شوند. طول نباید بیش از ۵۵ سانتی متر، عرض نباید بیش از ۴۰ سانتی متر، ارتفاع نباید از ۲۰ سانتی متر تجاوز کند.

محدودیت یک حامل برای هر مسافر بزرگسال. اگر کمتر از ۶ ماه سن داشته باشند و وزن کل آنها بیش از ۸ کیلوگرم نباشد، دو یا چند توله سگ کوچک یا بچه گربه را می‌توان در یک کریر حمل کرد.

شما باید به Aeroflot اطلاع دهید که با یک حیوان خانگی سفر می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست.

حیوانات خانگی مجاز:

سگ‌های کوچک، گربه‌ها یا پرندگان کوچک. نژادهای براکیسفالیک مجاز به پرواز در کابین نیستند.

سگ‌های سرویس و راهنما مجاز به تردد در کابین بدون پرداخت هزینه هستند. آن‌ها باید همیشه یقه، پوزه و بند دار باشند.سگ ها باید به پای صاحبش بسته شوند. آن‌ها می‌توانند خردسالان بالای ۱۲ سال را همراهی کنند. اخطار باید بیش از ۷۲ ساعت قبل از حرکت ارائه شود.

سگ‌های حامی عاطفی (ESD) باید در یک حامل حیوان خانگی مطابق با خطوط هوایی قرار داشته باشند و وزن حیوان شامل حامل باید کمتر از ۸ کیلوگرم باشد، در غیر این صورت در انبار بار پرواز می‌شود. این هواپیما بدون هزینه در پروازهای به مقصد و از ایالات متحده با مدارکی که ثابت می‌کند مسافر تحت مراقبت روانپزشک یا روان درمانگر دارای مجوز در ایالات متحده است، انجام می‌شود. نامه‌ای باید روی سربرگ پزشک ارائه شود که نشان دهنده نیاز به ESD باشد. تاریخ نامه باید ظرف یک سال از تاریخ عزیمت باشد. اطلاع قبلی به Aeroflot حداقل ۴۸ ساعت قبل از حرکت برای همه سگ‌های حمایت عاطفی ضروری است.

ریزتراشه و الزامات واکسیناسیون:

همه حیوانات خانگی باید ابتدا میکروچیپ شوند، سپس ۲۱ روز قبل از سفر واکسن هاری واکسینه شوند. حیوانات خانگی نباید قبل از ۳ ماهگی برای هاری واکسینه شوند. حیوانات خانگی واکسینه نشده تا زمانی که به مادر خود وابسته باشند و با آنها سفر کنند می‌توانند با آئروفلوت سفر کنند.

 

فرم‌های مورد نیاز:

Aeroflot باید تمام مدارک مورد نیاز برای کشور مقصد شما را ببیند. همچنین گواهی بهداشت دامپزشکی (هنگام صادرات به کشورهای غیر اتحادیه گمرکی) و گواهی اتحادیه گمرکی (هنگام صادرات به کشورهای اتحادیه گمرکی) که توسط ایستگاه کنترل بیماری‌های دامی ظرف ۵ روز از سفر صادر می‌شود، الزامی است. گواهی سلامت بین المللی صادر می‌شود که برای حیوانات خانگی که از فدراسیون روسیه خارج می‌شوند برای ۲۴ ساعت مناسب است.

 

ورود:

شما حیوان خانگی خود را در پیشخوان مسافر بررسی خواهید کرد. هزینه‌ای هنگام تحویل گرفتن دریافت می‌شود. شرکت هواپیمایی حیوان خانگی شما به عنوان یک چمدان دستی به حساب می‌آید اما به عنوان چمدان اضافی کسر می‌شود.

 

۲.خط‌مشی باکس‌های چک‌شده برای حیوانات خانگی

اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد، حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، آئروفلوت ممکن است حیوان خانگی شما را در قسمت بار هواپیما طبق مقررات خود حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

Hawaiian Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات
ادامه مطلب

 

حیوانات خانگی مجاز:

سگ‌ها و گربه‌های بزرگتر و همچنین سایر حیوانات اهلی خون گرم. آئروفلوت اجازه حمل و نقل جوندگان، خزندگان، انتروپادها، ماهی‌ها، حیوانات بیمار و حیوانات غیر اهلی را نمی‌دهد. وزن حیوان خانگی شما و حامل آن نباید از ۵۰ کیلوگرم تجاوز کند.

 

ریزتراشه و الزامات واکسیناسیون:

سیاست‌های داخل کابین را در بالا ببینید.

فرم‌های مورد نیاز:

سیاست‌های داخل کابین را در بالا ببینید.

 

محدودیت‌های نژادی

نژادهای ممنوعه را در زیر ببینید.

 

محدودیت‌های دما:

وقتی دمای واقعی یا پیش‌بینی‌شده بالاتر از ۸۵ درجه فارنهایت (۲۹.۴ درجه سانتی‌گراد) یا کمتر از ۴۵ درجه فارنهایت (۷.۲ درجه سانتی‌گراد) در هر شهری در برنامه سفر باشد، حیوانات خانگی پذیرفته نمی‌شوند. حیوانات خانگی ممکن است در دمای کمتر از ۴۵ درجه فارنهایت با گواهی سازگاری پذیرفته شوند. (قبل از استفاده از گواهی سازگاری با آئروفلوت چک کنید.)

 

الزامات باکس:

یک حیوان در هر باکس مجاز است.

 

باکس‌ها باید مطابق با IATA باشند و دارای دسته باشند. تمام چرخ ها باید برداشته شوند. وزن باکس شامل حیوان خانگی شما نباید بیش از ۵۰ کیلوگرم باشد.

 

باید از سخت افزار فلزی برای چسباندن نیمه‌های بالا و پایین باکس حیوان خانگی خود به یکدیگر استفاده کنید.

 

 

۳.سیاست‌های حمل و نقل حیوانات خانگی مانیفست (هوایی).

کارگو

حیوانات خانگی مجاز:

 

خطوط هوایی آئروفلوت حیوانات خونگرم مانند سگ، گربه، پرندگان و سایر حیوانات اهلی را ارسال خواهد کرد. آئروفلوت اجازه حمل و نقل جوندگان، خزندگان، انتروپادها، ماهی‌ها، حیوانات بیمار و حیوانات غیر اهلی را نمی‌دهد.

 

محدودیت‌ها:

اگر حیوان خانگی شما به عنوان بار هوایی سفر می‌کند، باید از یک حمل و نقل حیوان خانگی مجاز استفاده کنید.

 

ریزتراشه و الزامات واکسیناسیون.

 

۴.فرودگاه‌های ارائه شده

Aeroflot به مکان‌های مختلفی در روسیه و CIS، ایالات متحده، کوبا، مکزیک، جمهوری دومینیکن، جزایر ماریانای شمالی، آسیا، خاورمیانه، آفریقا، استرالیا، آسیا و اروپا خدمات می‌دهد.

 

۵.واردات توله سگ یا بچه گربه

همه بچه گربه‌ها و توله سگ‌هایی که با Aeroflot پرواز می‌کنند باید قبل از ۳ ماهگی میکروچیپ شده و برای هاری واکسینه شوند و ۲۱ روز قبل از سفر منتظر بمانند مگر اینکه کشور مقصد آنها نیاز به انتظار بیشتری داشته باشد.

 

۶.نژادهای ممنوعه

نژادهای سگ براکیسفالیک (با شکل جمجمه پهن و پهن و پوزه صاف)، مانند بولداگ (آمریکایی، فرانسوی، آمریکایی)، پاگ، پکینیز، شیتز، بوکسر، گریفین (بلژیکی، بروکسل)، بوستون تریر، ماستیف بوردو، و سگ‌های ژاپنی چین برای حمل و نقل در آئروفلوت چه در کابین و چه در انبار بار مجاز نخواهند بود.

 

۷.دیگر حیوانات

خرگوش، لاک پشت و حیوانات دیگر

 

آئروفلوت فقط حیوانات اهلی را حمل می‌کند. صاحبان حیوانات خانگی حیواناتی غیر از سگ، گربه و پرندگان باید با شرکت هواپیمایی تماس بگیرند تا تعیین کنند که آیا و چگونه ایرلاین حیوانات خانگی آنها را حمل می‌کند یا خیر. آئروفلوت اجازه حمل و نقل جوندگان، خزندگان، انتروپادها، ماهی‌ها، حیوانات بیمار و حیوانات غیر اهلی را نمی‌دهد.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده و مترجم، بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

جهت مطالعه مقالات بیشتر به وبسایت و پیج ما سربزنید.

 

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان