کلینیک دامپزشکی روژان
Caribbean Air Airline

Caribbean Air Airline(قوانین حمل و نقل حیوانات)

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Caribbean Air Airline بررسی خواهد شد:

در سفر با کابین:

می‌توانید با سگ یا گربه کوچک پرواز کنید. به غیر از حیوانات خدماتی دارای گواهی پزشکی، خطوط هوایی کارائیب به سگ، گربه یا سایر حیوانات اجازه سفر در کابین هواپیما را نمی‌دهد.

 

خط‌مشی‌های سگ:

سرویس سگ‌های خدماتی گواهی‌شده و آموزش‌دیده به‌صورت رایگان برای پرواز در کابین هنگام همراهی مسافری با معلولیت پذیرفته می‌شوند. هیچ حیوان دیگری به عنوان حیوان خدمت پذیرفته نمی‌شود.

 

سرویس داگز:

Caribbean Airlines فقط سگ‌ها را به عنوان حیوانات خدمت می‌شناسد. اطلاعیه قبلی حداقل ۴۸ ساعت برای مسافرانی که با سگ‌های خدماتی سفر می‌کنند باید حداقل ۴۸ ساعت قبل از رزرو خطوط هوایی کارائیب ارائه شود.

 

چمدان تحویلی یا مسافرت باری:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما با Caribbean Airlines پرواز می‌کند، اگر سگ یا گربه، پرنده اگزوتیک، اسب بچه جوجه، ماهی استوایی زنده یا خزنده باشد. Caribbean Air ممکن است حیوان خانگی شما را در قسمت بار هواپیما به عنوان کارگو طبق آن حمل کند. آئین نامه. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان باکس چک شده، باید در یک باکس حیوان خانگی مطابق با یاتا باشد. بیشتر بدانیدباکس های حیوان خانگی مطابق با IATA. ما همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید حیوان خانگی خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی نیاز به گواهی سلامت دارند.

Horizon Air قوانین حمل و نقل حیوانات
ادامه مطلب

 

خط مشی خطوط هوایی کارائیب برای حیوانات خانگی

این قوانین نشان می‌دهد که حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. هنگامی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو در حال سفر است، گواهی سلامتی که توسط دامپزشک شما در عرض ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، توسط Caribbean Airlines مورد نیاز است.

 

سفر بین المللی:

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، Caribbean Air می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم:

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. Caribbean Air ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است، Caribbean Air ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Caribbean Air Airline بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱