کلینیک دامپزشکی روژان
Cayman Airways Airline

Cayman Airways Airline قوانین حمل و نقل حیوانات

در سفر با کابین:

 با یک سگ کوچک، گربه یا پرنده خانگی پرواز کنید:

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

کیمن ایرویز به سگ‌ها، گربه‌ها یا پرندگان خانگی اجازه می‌دهد تا داخل کابین سفر کنند. اگر سگ یا گربه شما الزامات ذکر شده در خط‌مشی Cayman Airways Airline برای سفر در داخل کابین را برآورده می‌کند، به یک شرکت حمل‌کننده حیوان خانگی تأیید شده نیاز دارید که طول آن بیش از ۲۳ اینچ و عرض ۱۳ اینچ نباشد. باید به کیمن ایرویز اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست. در هر پرواز فقط ۲ حیوان خانگی مجاز هستند – یکی در کلاس تجاری و دیگری در کلاس اقتصادی.

 

شما باید هزینه عبور حیوان خانگی خود را در باجه رزرو در روز پرواز پرداخت کنید. این کار را نمی‌توان در حاشیه انجام داد. حیوان خانگی شما به عنوان یک چمدان دستی محسوب می‌شود.

 

خدمات حیوانات:

خدمات حیوانات مجاز به پرواز در کابین با مسافران خود هستند تا زمانی که قبل از پرواز در کیمن ایرویز ثبت نام کرده باشند.

 

چمدان تحویلی یا مسافرت باری:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی جا بگیرد، حیوانی غیر از سگ یا گربه است، اگر پرواز بسیار طولانی باشد، یا مقصد شما. کشور ایجاب می‌کند، کیمن ایرویز ممکن است حیوان خانگی شما را طبق مقررات خود در قسمت بار هواپیما حمل کند. وزن کل حیوان خانگی به اضافه باکس نباید بیش از ۹۹ پوند باشد. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان باکس چک شده، باید در یک باکس حیوان خانگی مطابق با یاتا باشد.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید حیوان خانگی خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. گواهی سلامت کیمن ایرویز به گواهی سلامت نیاز دارد

قوانین حمل و نقل حیوانات اتیوپی
ادامه مطلب

 

سیاست حیوانات خانگی کیمن ایرویز Cayman Airways Airline نشان می‌دهد که حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است. بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد. و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. زمانی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو در حال سفر است. توسط کیمن ایرویز، گواهی سلامتی که توسط دامپزشک شما تکمیل شده است، طی ۱۰ روز پیش از سفر مورد نیاز است.

 

سفر بین المللی:

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، کیمن ایرویز Cayman Airways Airline می‌خواهد ببیند. که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای گرم و سرد:

کیمن ایرویز Cayman Airways Airline به بسیاری از مکان‌های هوای گرم پرواز می‌کند. و مسافران باید از محدودیت‌های دمایی برای سفرهای باری حیوانات خانگی آگاه باشند.

 

در CAYMAN AIRLINES EXPRESS حیوانات خانگی مجاز هستند. (۲ نفر در هر هواپیما) اما، چون هواپیماها کوچکتر هستند. طول هواپیماهای داخل کابین ۹ “Hx12″ Wx24″ است. حداکثر وزن ۲۲ پوند است. در انبار، باکس بار نمی‌تواند از ۳۰ اینچ تجاوز کند. Hx23” W. حداکثر وزن باکس شامل حیوان خانگی ۵۰ پوند است.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.