کلینیک دامپزشکی روژان

Celtic Link قوانین حمل و نقل حیوانات

مسیرها:

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

Cherbourg، فرانسه به Rosslare، Ireland

Rosslare، Ireland، Cherbourg، France

Celtic Link Ferries 7 روز در هفته کار می‌کند و حمل حیوانات خانگی را به صورت رایگان می‌پذیرد. حیوانات خانگی می‌توانند در یکی از لانه‌های کشتی سفر کنند یا با ماشین مسافر سفر کنند. تمام رزروهای حیوانات خانگی باید از طریق تلفن و نه آنلاین انجام شود.

Celtic Link Ferries (IRL) Ltd یکی از شرکت‌کنندگان در برنامه DEFRA بریتانیا در برنامه سفر حیوانات خانگی است. سلتیک لینک مجاز به آوردن سگ، گربه و موش خرما از ایرلند به فرانسه و سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون محدودیت قرنطینه است. مسافران حیوان خانگی باید پاسپورت فعلی حیوان خانگی داشته باشند.

گربه‌ها، سگ‌ها و فرت‌هایی که در مسیر ایرلند/فرانسه در افق سلتیک سفر می‌کنند

فقط از طریق تلفن می‌توانند رزرو شوند.

اگر مشتری پس از رزرو آنلاین خود را در بندر با حیوان خانگی معرفی کند، تحت هیچ شرایطی حیوان خانگی نمی‌تواند سفر کند. پذیرش رزرو برای حیوانات خانگی منوط به این است که مالک حیوان خانگی ثابت کند که تمام قوانین فعلی دولت در مورد طرح سفر حیوانات خانگی DEFRA را رعایت کرده است.

Celtic Link Ferries (IRL) با مسئولیت محدود در پذیرش یا رد هر مسافر، وسیله نقلیه، حیوانات خانگی یا چمدان آنها در کشتی، اختیار کامل دارد. ما رزرو را نمی‌پذیریم در روز عزیمت برای حیوانات خانگی فاقد پاسپورت حیوان خانگی معتبر برای حیوانات خانگی غیر از گربه، سگ و لاگومورف برای حیوانات خانگی بدون همراه برای کسانی که با پای پیاده سفر می‌کنند، از جمله مسافران اتوبوس (به استثنای سگ‌های راهنمای ثبت شده رسمی)

اگر رزرو برگشتی از ایرلند به فرانسه انجام شود

باید برای حیوان خانگی رزرو برگشت انجام شود. در صورت عدم بازگشت حیوان خانگی، ارائه مدرکی در این مورد ضروری است یا ممکن است از سفر حیوان خانگی و مسافر خودداری شود. صاحبان حیوانات خانگی در سفر با حیوانات خانگی باید حداقل ۲ ساعت قبل از زمان تعیین شده حرکت را بررسی کنند، در غیر این صورت از سفر خودداری می‌شود. دسترسی به حیوانات خانگی در هنگام سوار شدن به هواپیما در اختیار خدمه است. ترتیبات بازدید از حیوان خانگی را می‌توان در میز پذیرش روی عرشه ۵ انجام داد. بازدیدها به در دسترس بودن خدمه برای اسکورت مسافر و شرایط آب و هوایی بستگی دارد. اگر طبق قوانین ایرلند یا فرانسه، سگی موظف به دهان‌بند شدن باشد و پوزه نبندد، سگ و صاحبش از سفر خودداری می‌کنند.

نکات مفید:

سفر با حیوان خانگی در کشتی تفریحی یا

گواهی سلامت کشتی گواهی سلامت لازم است که نشان دهد حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است.

British Airways Airline قوانین حمل و نقل حیوانات
ادامه مطلب

سفرهای بین المللی

در بسیاری از موارد مقصد شما کشور دیگری در خط کشتی یا کروز خواهد بود و لازم است مدارک لازم برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را داشته باشید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند که گاهی اوقات گواهی بهداشتی باغ وحش نامیده می‌شود. علاوه بر این، برخی از کشورها به یک مجوز مهم نیاز دارند.

محدودیت‌های هوای سرد

وقتی هوا بسیار سرد است، فری لاین ممکن است نتواند حیوان خانگی شما را در یکی از باکس‌های حیوان خانگی واقع در عرشه کشتی جای دهد.

باکس‌های حیوان خانگی:

 اگر می‌خواهید حیوان خانگی را با خودروی شخصی خود یا در باکس حیوان خانگی خود حمل کنید، باید یک باکس مناسب برای حیوان خانگی داشته باشید. باکس حیوان خانگی باید استانداردهای خاصی از کیفیت و ساخت را داشته باشد تا بتواند در کشتی حمل شود.

مطمئن شوید که بهترین اندازه باکس را برای حیوان خانگی خود پیدا کرده‌اید

CELTIC LINK FERRIES نکات مفید برای کشتی کروز حیوانات خانگی و سفر با کشتی

 1. هرگز قبل از سفر با کشتی یا کشتی کروز به حیوان خانگی خود یک داروی آرامبخش پزشکی (نسخه‌ای) ندهید. اگر حیوان خانگی بیش از حد یا عصبی دارید، به آن یک عامل آرامش بخش طبیعی مانند HAPPY TRAVELER بدهید.

۲. همیشه قبل از سفر، حامل حیوان خانگی خود را خریداری کنید تا حیوان خانگی بتواند به آن عادت کند.

۳. حتماً به خط کشتی کروز یا کشتی بگویید که با یک حیوان خانگی سفر خواهید کرد زیرا محدودیت‌هایی برای تعداد حیوانات خانگی در یک قایقرانی خاص اعمال می‌کنند.

۴. حتی اگر سفر دریایی هم برای شما و هم حیوان خانگیتان استرس زا باشد، هر دوی شما خوشحال‌تر خواهید بود اگر حیوان خانگی شما در سفر با شما سفر کند.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.