کلینیک دامپزشکی روژان

DFDS قوانین حمل و نقل حیوانات

۱. خط‌مشی‌های مسیرها و حیوانات خانگی

در تمام کشتی‌های DFDS، باید قبل از حرکت برای حیوان خانگی خود رزرو کنید. حیوانات پذیرفته شده بر اساس مسیر متفاوت خواهند بود.

دوور، انگلستان به/از کاله، فرانسه

دوور، انگلستان به/از دانکرک، فرانسه

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

هزینه:

۱۵ پوند برای هر حیوان خانگی در هر راه.

حیوانات خانگی باید به طور ایمن در وسیله نقلیه سوار شوند: بله

بازدید: بله، با خدمه

لانه‌های موجود: خیر

فوت ترافیک مجاز است: خیر

آمستردام، هلند به/از نیوکاسل، انگلستان

هزینه:

۱۹ پوند برای هر حیوان خانگی، در هر مسیر

حیوانات خانگی باید ایمن در وسیله نقلیه سوار شوند: بله

بازدید: بله، با خدمه

لانه‌های موجود: بله، ۶ پوند در هر طرف

کابین‌های مناسب حیوانات خانگی موجود: بله، ۲۵ پوند به ازای هر سگ – هر کابین می‌تواند تا سقف را در خود جای دهد. ۲ تا سگ سایز متوسط.

فوت ترافیک مجاز: بله

دیپ، فرانسه به/از نیوهون، انگلستان

هزینه:

۱۸ پوند برای هر حیوان خانگی، هر طرف.

حیوانات خانگی باید به طور ایمن در داخل وسیله نقلیه سوار شوند: بله

بازدید: بله، با خدمه به جز اولین یا آخرین ساعت عبور از لانه‌های

موجود: بله

تردد با پا مجاز است: بله، اما حیوانات خانگی باید در لانه‌های عرشه ماشین باقی بمانند.

سوار شدن: حیوانات خانگی باید در حمل کننده حیوان خانگی باشند

کپنهاگ، دانمارک به/از اسلو، نروژ

حیوانات خانگی: گربه‌ها و سگ‌ها

حیوانات خانگی باید به طور ایمن در داخل وسیله نقلیه سوار شوند: بله یا کابین

بازدید: بله، مالک می‌تواند سگ را در منطقه تعیین شده راه ببرند، فقط در صورتی که کابین رزرو شده باشد.

کابین‌های دوستدار حیوانات خانگی: بله

در مسیرهای Dover به Dunkirk/Calais، حیوانات خانگی باید در طول سفر در وسیله نقلیه شما باقی بمانند، مگر اینکه به مسافری معلول به عنوان حیوان خدماتی کمک کنند. پنجره‌ها برای تهویه و تأمین آب باید کمی باز بماند.

بنا به صلاحدید خدمه و شرایطی که اجازه می‌دهد، مالکان می‌توانند در زمان‌های از پیش تعیین‌شده در طول سفر، حیوان خود را روی عرشه ماشین ببینند.

لازم است از قبل برای حیوان خانگی خود رزرو کنید.

حیوانات خانگی باید با صاحب خود یا نماینده تعیین شده مالک سفر کنند. صاحبان یا نمایندگان حیوانات خانگی مسئولیت مراقبت و تغذیه حیوان خانگی خود را در طول سفر بر عهده دارند.

حیوانات خانگی باید دارای ریزتراشه باشند و به الزامات طرح سفر حیوانات خانگی پایبند باشند.

هزینه کشتی DFDS برای هر حیوان خانگی که به داخل کشتی سفر می‌کند، به استثنای سگ‌های راهنما و شنوایی ثبت‌شده، که رایگان حمل می‌شوند، پرداخت می‌کند.

۲. مستندات

گواهی سلامت حیوان خانگی

برای سفر با DFDS Ferries با حیوان خانگی خود، داشتن مدارک مناسب ضروری است. اگر مقیم اتحادیه اروپا نیستید و سگ یا گربه شما پاسپورت حیوان خانگی اتحادیه اروپا را ندارد، باید گواهی بهداشت اتحادیه اروپا تأیید شده را ارائه دهید. اگر مقیم اتحادیه اروپا هستید، پاسپورت اتحادیه اروپا برای حیوانات خانگی ضروری است.

گربه یا سگ شما باید گواهی واکسیناسیون هاری یا پاسپورت حیوان خانگی اتحادیه اروپا را داشته باشد که منعکس کننده واکسیناسیون فعلی است که پس از کاشت ریزتراشه انجام شده است.

سگ‌هایی که به انگلستان سفر می‌کنند باید قبل از سوار شدن، توسط دامپزشک مجاز در فرانسه تحت درمان کرم نواری قرار گیرند.

۳. باکس‌های حیوانات خانگی

بسیاری از قایق‌های DFDS Ferries نیاز دارند که حیوان خانگی شما با وسیله نقلیه شما سفر کند. اگر حیوان خانگی شما به سوار شدن در باکس حیوان خانگی عادت دارد، توصیه می‌شود که این یک راه امن برای سفر است و ممکن است احتمال آسیب رساندن به وسیله نقلیه شما را کاهش دهد.

قوانین حمل و نقل حیوانات بوروندی
ادامه مطلب

۴. محدودیت‌های هوای سرد

وقتی هوا بسیار سرد است، DFDS Ferries ممکن است نتواند حیوان خانگی شما را در وسیله نقلیه شما جا دهد. بدانید که دمای ماشین شما سرد خواهد بود و محدودیت‌هایی در هوای سرد برای ایمنی حیوان خانگی شما ایجاد شده است. حتماً به حیوان خانگی خود لباس بپوشید و پتوها را برای گرم کردن بگذارید.

۵. نکاتی برای سفر با کشتی با حیوان خانگی

۱. رزرو خود را زودتر انجام دهید. کابین‌ها و لانه‌های دوستدار حیوانات خانگی، در صورت وجود، تقاضای زیادی دارند و به سرعت رزرو می‌شوند.

۲. در زمان زیادی به اسکله برسید تا حیوان خانگی خود را بررسی کنید.

۳. قبل از سوار شدن به حیوان خانگی خود پیاده روی کنید و ورزش کنید.

۴. کاسه‌های قابل حمل آب و غذا همراه داشته باشید زیرا مسئولیت مراقبت از حیوان خانگی خود را بر عهده خواهید داشت.

۵. یک پوزه و یک افسار محکم به همراه داشته باشید زیرا این چیزها برای راه رفتن حیوان خانگی شما مورد نیاز است.

۶. هرگز قبل از سفر با کشتی یا کشتی کروز به حیوان خانگی خود داروی آرامبخش پزشکی (نسخه‌ای) ندهید. اگر حیوان خانگی بیش از حد یا عصبی دارید، یک آرام‌کننده کاملاً طبیعی به او بدهید.

۷. همیشه قبل از سفر، وسیله حمل حیوان خانگی خود را خریداری کنید و حیوان خانگی خود را تشویق به استفاده از آن کنید تا حیوان خانگی شما به آن عادت کند.

۸. حتماً به خط کشتی کروز یا کشتی بگویید که با حیوان خانگی سفر خواهید کرد زیرا محدودیت‌هایی برای تعداد حیوانات خانگی در یک قایقرانی خاص اعمال می‌کنند.

۹. سعی نکنید حیوان خانگی خود را مخفیانه به کابین خود یا هر قسمتی از کشتی که در آن مجاز نیست ببرید. یک صاحب حیوان خانگی مسئولیت پذیر باشید و از سیاست‌های کشتی برای حیوانات خانگی پیروی کنید.

۱۰. حتی اگر سفر دریایی هم برای شما و هم حیوان خانگیتان استرس زا باشد، هر دوی شما خوشحال‌تر خواهید بود اگر حیوان خانگی شما در سفر با شما سفر کند.

۶. CITES

نماد CITES: لاک پشت در خطر انقراض

اگر حیوان خانگی شما سگ، گربه یا موش خرما نیست، و به خصوص اگر لاک پشت یا طوطی است، و با کشتی کشور خود را ترک می‌کنید، باید بررسی کنید که تحت کنوانسیون تجارت بین المللی گونه‌های در حال انقراض محافظت نشده باشد. جانوران و گیاهان وحشی (CITES). در این صورت باید برای مجوزهای اضافی درخواست دهید و اکثر شرکت‌های کشتیرانی حیوانات تحت پوشش مقررات CITES را حمل نمی‌کنند. بیش از ۱۸۰ کشور در آن شرکت می‌کنند و مقررات CITES را اجرا می‌کنند.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.