کلینیک دامپزشکی روژان
China Eastern Airlines

China Eastern Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات

China Eastern Airlines با پروازهای روزانه به ۱۰۰۰ شهر در ۱۸۷ کشور سالانه به ۸۰ میلیون مسافر خدمات رسانی می‌کند.

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

در سفر با کابین:

خطوط هوایی چین شرقی China Eastern Airlines به سگ، گربه یا سایر حیوانات اجازه سفر در کابین هواپیما را نمی‌دهد.

 

باکس چک شده یا مسافرت باری:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگ یا کوچک پرواز کنید. اگر حیوان خانگی شما در حال پرواز با خطوط هوایی China Eastern Airlines است، اگر حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است. هواپیمایی چاینا ایسترن ممکن است حیوان خانگی خود را در قسمت بار هواپیما به عنوان باکس چک شده و محموله هوایی مطابق با خط مشی حیوان خانگی و الزامات ورودی کشور مقصد حمل کنید. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

حیوانات خانگی یا سگ‌هایی که به‌عنوان خطرناک طبقه‌بندی می‌شوند، مجاز به پرواز به عنوان باکس تحویل‌شده در شرق چین نیستند.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان باکس چک شده، باید در یک باکس حیوان خانگی مطابق با یاتا باشد.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را در نظر بگیرید. برای باکس حیوان خانگی شما زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید حیوان خانگی خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد حیوان خانگی برای سفر به اندازه کافی سالم است. بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد. و به درستی واکسینه شده است. به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. هنگامی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو سفر می‌کند، توسط China Eastern Airlines مورد نیاز است که یک گواهی سلامت توسط دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود.

قوانین حمل و نقل حیوانات جزایر ویرجین بریتانیا
ادامه مطلب

 

مسافرت بین المللی:

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، خطوط هوایی چین شرقی می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. خطوط هوایی چاینا شرقی ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است. خطوط هوایی چین شرقی ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.