کلینیک دامپزشکی روژان
Eva airline

Eva Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات

eva airlines

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ خیر

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله (پروازهای خاص)

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان کارگو پرواز کند؟ بله

 

۱.سیاست حیوانات خانگی داخل کابین

پرواز در کابین:

هواپیمایی Eva به استثنای حیوانات خدماتی و حمایت عاطفی با گواهی پزشکی اجازه حمل و نقل حیوانات خانگی را در کابین نمی‌دهد.

 

صاحبان سگ‌های سرویس باید حداقل ۴۸ ساعت قبل از پرواز با خطوط هوایی Eva تماس بگیرند.

 

صاحبان سگ‌های حمایت عاطفی باید موارد زیر را بیش از ۴۸ ساعت قبل از پرواز به ایوا ایر ارسال کنند: نامه‌ای از متخصص بهداشت روان دارای مجوز در سربرگ خود به تاریخ ۱۲ ماه مبنی بر اینکه مسافر تحت مراقبت آنها است، مسافر دارای مشکلات روحی یا عاطفی است. ناتوانی در کتابچه راهنمای تشخیصی و آماری به رسمیت شناخته شده است، که مسافر باید سگ را برای رسیدگی به این ناتوانی در طول پرواز یا در مقصد داشته باشد. اطلاعات مربوط به مجوز پزشک باید ارائه شود. (نوع، وضعیت قضایی و انقضا)

 

سگ‌های حامی عاطفی باید بیش از ۴ ماه سن داشته باشند و رفتار خوبی داشته باشند. تنها یک سگ حمایت عاطفی به ازای هر مسافر پذیرفته می‌شود.

 

سگ‌های حمایت عاطفی فقط در پروازهای به مقصد یا از ایالات متحده پذیرفته می‌شوند.

 

۲.خط‌مشی باکس‌های چک‌شده برای حیوانات خانگی

چمدان کنترل شده:

 

اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، هواپیمایی اوا ممکن است حیوان خانگی شما را طبق مقررات خود در قسمت بار هواپیما حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

 

حیوانات خانگی مجاز:

گربه، سگ و خرگوش بالای ۱۰ هفته. پرندگان در خطوط هوایی Eva حمل و نقل نمی‌شوند.

 

محدودیت‌های مسیر:

حیوانات خانگی مجاز به پرواز به عنوان باکس چک شده به استرالیا، بریتانیا یا هنگ کنگ نیستند. به دلیل محدودیت هواپیما، حیوانات خانگی در همه پروازها مجاز نیستند.

 

رزرواسیون:

برای پرواز حیوان خانگی خود به عنوان باکس چک شده، باید حداکثر ۲۴ ساعت پس از رزرو بلیط، رزرو انجام شود. تعداد حیوانات خانگی پذیرفته شده در محفظه بار بسته به نوع هواپیما محدود است. برای اطلاع از جزئیات حمل و نقل حیوان خانگی خود، باید با هواپیمایی Eva تماس بگیرید.

 

فرم‌های مورد نیاز

مسافران موظفند هنگام سفر با حیوان خانگی از قبل با خطوط هوایی ایوا تماس بگیرند. شما باید ۲ قسمت از این فرم اعلان را پر کنید و فرم‌ها را در هنگام ورود ارائه دهید. گواهی سلامت و هاری معتبر مورد نیاز خواهد بود.

 

خطوط هوایی Eva در سفرهای بین‌المللی باید تمامی فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد را در هنگام ورود ارائه کنند.

 

ورود:

هنگامی که به عنوان باکس تحویل‌شده پرواز می‌کنید، حیوان خانگی خود را در باجه بلیط مسافران تحویل می‌گیرید (وقت خود را برای تحویل گرفتن بگذارید) در باکس حیوانات خانگی مطابق با IATA که در آن زمان هزینه حمل و نقل را پرداخت می‌کنید. به منظور سفر به عنوان باکس چک شده.

 

محدودیت‌های دما:

اگر، در هر نقطه، (مبدأ / ترانزیت / مقصد) در طول حمل و نقل حیوان خانگی شما، پیش بینی می‌شود که دمای روز کمتر از ۱۰ درجه فارنهایت (-۱۲ درجه سانتیگراد) یا بیشتر از ۸۵ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. حیوان خانگی شما از حمل و نقل به عنوان باکس چک شده خودداری می‌شود. هیچ استثنایی برای این محدودیت‌های دما وجود ندارد.

 

الزامات باکس:

باکس‌ها باید پلاستیک سفت، ضد فرار، کف ضد آب و تهویه در چندین طرف داشته باشند. قفل در باید فنری باشد تا حیوان خانگی شما نتواند در را باز کند. غذا باید به بالای باکس چسبانده شود و یک کاسه آب و غذا باید به در وصل باشد.

قوانین حمل و نقل حیوانات SpiceJet Airlines
ادامه مطلب

 

بیش از دو حیوان بالغ با اندازه مشابه، وزن هر کدام ۱۴ کیلوگرم/۳۱ پوند را نمی‌توان در یک لانه حمل کرد. اندازه باکس باید ۳ برابر عرض بزرگترین حیوان باشد. حیواناتی که بیش از این وزن دارند، برای ایمنی و آسایش خود، باید در باکس خود سفر کنند.

 

باید از سخت افزار فلزی برای چسباندن نیمه‌های بالا و پایین باکس حیوان خانگی خود به یکدیگر استفاده کنید.

 

 

۴.سیاست‌های حمل و نقل حیوانات خانگی مانیفست (هوایی).

کارگو

 

حیوانات خانگی بدون همراه یا حیوانات خانگی که به استرالیا، هنگ کنگ یا بریتانیا سفر می‌کنند باید به عنوان کارگو (هوایی) سفر کنند.

 

حیوانات خانگی مجاز:

پستانداران خونگرم، آبزیان و خزندگان. باربری Eva Airlines حیوانات سمی، خطرناک یا با خوی وحشی، پرندگان وحشی، حیوانات آزمایشگاهی، حیوانات با بوی تند یا حیوانات خانگی که توسط کشور مقصد ممنوع می‌شوند را ارسال نخواهد کرد.

 

فرم‌های مورد نیاز:

گواهی سلامت صادر شده ظرف ۱۰ روز پیش از سفر، اثبات واکسیناسیون هاری و کلیه فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد. خطوط هوایی Eva در سفرهای بین‌المللی باید تمامی فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد را در هنگام ورود ارائه کنند.

 

ورود:

بسته به محل دفتر باربری، مکان‌ها بر اساس فرودگاه متفاوت است.

 

فرم مورد نیاز:

باربری Eva Airlines به گواهی سلامتی نیاز دارد که ظرف ۱۰ روز پیش از ورود صادر شود. همچنین مدارک واکسیناسیون (سگ، گربه و فرت) و مدارک پاسپورت حیوان خانگی برای کشوری که حیوان خانگی شما به آن سفر می‌کند (فقط سفرهای بین المللی) الزامی است.

 

۴.فرودگاه‌های ارائه شده

خطوط هوایی Eva به مناطق شمال و جنوب شرقی آسیا، چین، تایوان، استرالیا، اروپا، گوام، ایالات متحده و کانادا خدمات می‌دهد.

 

۵.واردات توله سگ یا بچه گربه

هواپیمایی Eva توله سگ‌ها و بچه گربه‌ها را مطابق با نیاز کشور مقصد حمل می‌کند.

 

۶.محدودیت‌های نژادی

خطوط هوایی Eva از ۱ آوریل تا ۳۰ نوامبر در نقاط نیمکره شمالی و از ۱ اکتبر تا ۳۱ مارس در نقاط نیمکره جنوبی، نژادهای سگ پوزه دار زیر یا مخلوط آنها را پرواز نخواهد داد. علاوه بر این، نژادهای براکیوسفال که به/از طریق/از آسیای جنوب شرقی (کامبوج، اندونزی، مالزی، فیلیپین، سنگاپور، تایلند، ویتنام) سفر می‌کنند، در هر زمانی ممنوع هستند.

 

سگ‌های پوزه:

آفن پینشر، بوستون تریر، باکسر (همه نژادها)، گریفین بروکسل، بولداگ (همه نژادها)، بول تریر، پاگ (همه نژادها)، کن کورسو، چاو چاو، دوگ د بوردو، اسپانیل اسباب بازی انگلیسی، چانه ژاپنی /اسپانیل ژاپنی/چین چین، کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل، لهاسا آپسو، ماستیف (همه نژادها)، پکینیز، پرسا کاناریو، شار پی، شیتزو و اسپانیل تبتی.

 

گربه‌های پوزه‌دار:

برمه‌سم هیمالین، ایرانی (مثلاً چینچیلا) و مو کوتاه اگزوتیک.

 

خطوط هوایی اوا نژادهای خطرناک سگ‌های زیر را در هیچ زمانی حمل نمی‌کند: پیت بول آمریکایی (تریر)، آمریکن استافوردشایر، تریر فیلا برزیلیروس، توسا ژاپنی، پیت بول تریر و دوگو آرژانتینی (ماستیف آرژانتینی).

 

خطوط هوایی Eva در هیچ یک از این کشورها: کامبوج، اندونزی، مالزی، فیلیپین، سنگاپور، تایلند یا ویتنام، حیوانات دماغه‌دار را به هیچ وجه پرواز نمی‌کند یا در آنها ترانزیت نمی‌کند.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده و مترجم، بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستا گرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱