کلینیک دامپزشکی روژان
Fiji Airways

Fiji Airways قوانین حمل و نقل حیوانات

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ خیر
آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ خیر
آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان محموله هوایی پرواز کند؟ بله

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

فیجی ایرویز Fiji Airways

حیوانات زنده، دام‌های معمولی، گونه‌های جانورشناسی و حیوانات خانگی خانگی (گربه، سگ، پرندگان خانگی و سایر حیوانات خانگی کوچک) را به عنوان محموله با هواپیماهایی غیر از DHC-6 یا ATR42 حمل می‌کند.

سگ‌های خدماتی و راهنما که برای خدمت به نابینایان، ناشنوایان یا سایر معلولان آموزش دیده‌اند، می‌توانند به صورت رایگان در کابین پرواز کنند. سگ‌ها باید همیشه مهار شوند. اگر با سگ سرویس پرواز می‌کنید، باید از قبل به فیجی آی‌ویز اطلاع داده شود.

اگر در هر نقطه (مبدأ / ترانزیت / مقصد) در طول مسیر حیوان خانگی شما، دمای هوا کمتر از ۱۰ درجه فارنهایت (۱۲- درجه سانتیگراد) یا بیشتر از ۸۵ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) پیش بینی شود، حیوان خانگی شما رد می‌شود. حمل و نقل به عنوان محموله هوایی هیچ استثنایی برای این محدودیت‌های دما وجود ندارد.

حیوان خانگی شما باید گواهی سلامت صادر شده توسط دامپزشک مجاز در مدت ۱۰ روز پیش از سفر داشته باشد. علاوه بر این، گواهی فعلی هاری نیز باید در دسترس باشد. اگر به فیجی پرواز می‌کنید، الزامات واردات حیوان خانگی برای فیجی را ببینید.

باکس‌ها باید مطابق با تهویه مناسب یاتا و قفل فنری روی در باشند یا مطابق با مقررات CR 1 حیوانات زنده یاتا ساخته شده باشند.

برای بستن نیمه‌های بالا و پایین باکس حیوان خانگی شما باید از سخت افزار فلزی استفاده شود، و باید کابل‌ها برای این کار در نظر گرفته شود. درهای باکس (این‌ها در کیت‌های لوازم جانبی ما موجود هستند).

قوانین حمل و نقل حیوانات فیجی(صفر تا صد)
ادامه مطلب

قبل از سفر باید حیوان خانگی خود را به باکس خود عادت دهید.

فیجی ایرویز Fiji Airways به مکان‌هایی در کانادا، ایالات متحده، هنگ کنگ، جزایر اقیانوس آرام، نیوزیلند و استرالیا خدمات رسانی می‌کند.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.