کلینیک دامپزشکی روژان
Frontier Airlines

Frontier Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ بله (پروازهای خاص)
آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ خیر
آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان کارگو پرواز کند؟ خیر

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

۱. سیاست حیوانات خانگی داخل کابین

پرواز در کابین:

اگر حیوان خانگی کوچک شما الزامات ذکر شده در خط‌مشی خطوط هوایی فرانتیر Frontier Airlines برای سفر در کابین را برآورده می‌کند، به یک شرکت حمل‌ونقل حیوانات خانگی تأیید شده نیاز دارید. کریر باید کفی ضد آب داشته باشد، فضایی برای ایستادن و چرخش حیوان خانگی شما داشته باشد، باید محکم بسته شود و تهویه مناسب داشته باشد.

حیوانات خانگی مجاز:

گربه‌های اهلی، سگ‌ها، خرگوش‌ها، خوکچه‌های هندی، همسترها و پرندگان کوچک در تمام پروازهای داخل ایالات متحده مجاز هستند. گربه‌ها و سگ‌های کوچک فقط در پروازهای بین المللی مجاز هستند.

واکسیناسیون هاری حداقل ۳۰ روز قبل و حداکثر ۱۲ ماه برای سگ‌ها و گربه‌های بالای ۳ ماه باید در تمام گواهی‌های بهداشتی برای سفرهای بین المللی منعکس شود. واکسیناسیونی توصیه شده هپاتاتیس، PIP و لپتوسپیروز هستند.

سن:

سگ‌ها و گربه‌ها برای پرواز با خطوط هوایی Frontier Airlines باید حداقل ۴ ماه سن داشته باشند.

محدودیت‌ها:

حمل‌کننده حیوان خانگی شامل محدودیت‌های چمدان دستی نمی‌شود. هزینه اضافی به عنوان بار اضافی اخذ می‌شود.

الزامات حامل:

کریر ممکن است بزرگتر از ۸ اینچ × ۱۴ اینچ W x 18 اینچ باشد. کریرها باید ایمن باشند، اجازه دهید حیوان خانگی شما بایستد و بچرخد و باید کف آن ضد آب باشد. حمل‌کننده‌های حیوان خانگی با سافت باکس توصیه می‌شود.

رزرواسیون

هنگام رزرو می‌توانید به صورت آنلاین برای حیوان خانگی خود رزرو کنید. در غیر این صورت، هزینه حمل و نقل حیوان خانگی خود را هنگام تحویل گرفتن پرداخت خواهید کرد.

هزینه:

۹۹ دلار در هر راه

فرم‌های مورد نیاز:

هنگام پرواز حیوان خانگی خود در داخل ایالات متحده، گواهی سلامت لازم نیست. پروازهای بین المللی بر اساس الزامات کشور به گواهی سلامت نیاز دارند. هر گونه مدارک اضافی مورد نیاز برای کشور مقصد باید در هنگام ورود در دسترس باشد.

خدمات و حمایت عاطفی حیوانات:

حیوانات خدمات آموزش دیده می‌توانند در تمام مسیرهای Frontier Airlines در کابین پرواز کنند.

تیتر هاری برای کانادا
ادامه مطلب

فقط سگ‌ها یا گربه‌ها حیوانات حمایت عاطفی (ESA) در نظر گرفته می‌شوند. ESA ها باید در حامل‌هایی پرواز کنند که همیشه در زیر صندلی جلوی شما یا روی یک افسار قرار می‌گیرند. فقط یک ESA برای هر مسافر مجاز است. ESA ها باید برای رفتار با سایر مسافران آموزش ببینند و همیشه باید تحت کنترل مالک باشند.

یک فرم حرفه‌ای پزشکی/روانی بهداشتی مرزی و همچنین یک فرم تأیید رفتار حیوانات باید حداقل ۴۸ ساعت قبل از حرکت پرواز توسط صاحبان ESA امضا و به Frontier ارسال شود. مالکان باید کپی‌هایی از اسناد را به همراه داشته باشند زیرا ممکن است نیاز به ارائه داشته باشند.

۲. خط‌مشی باکس‌های چک‌شده برای حیوانات خانگی

چمدان کنترل شده

خطوط هوایی فرانتیر Frontier Airlines دیگر خدمات چمدان تحویلی را برای حیوانات زنده از هر نوع ارائه نمی‌دهد.

۳. سیاست‌های حمل و نقل حیوانات خانگی مانیفست (هوایی).

کارگو

خطوط هوایی Frontier دیگر خدمات بار هوایی را برای حیوانات زنده ارائه نمی‌دهد.

۴. فرودگاه‌های ارائه شده

خطوط هوایی Frontier به شهرهای سراسر ایالات متحده و همچنین پورتوریکو، جمهوری دومینیکن، کاستاریکا و مکزیک خدمات ارائه می‌دهد.

 

۵. دیگر حیوانات

خرگوش، لاک پشت و حیوانات دیگر

خطوط هوایی فرانتیر گربه‌ها و سگ‌های اهلی را در تمام مسیرها حمل می‌کند. خرگوش‌ها، خوکچه هندی، همستر و پرندگان کوچک در پروازهای داخل ایالات متحده منتقل خواهند شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.