کلینیک دامپزشکی روژان
Gulf Air Airlines

Gulf Air Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

 

در سفر با کابین:

می‌توانید با سگ یا گربه کوچک پرواز کنید

Gulf Air Airlines به حیوانات خانگی اجازه سفر در کابین هواپیما را نمی‌دهد.

 

مسافرت باری:

با سگ یا گربه یا حیوان دیگر بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما در حال پرواز با Gulf Air Airlines است، اگر حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، Gulf Air Airlines ممکن است حیوان خانگی شما را در هواپیما حمل کند. بخش بار هواپیما طبق مقررات آن به عنوان محموله هوایی. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

 

گلف ایر حیوانات خانگی را به عنوان باکس چک شده همراه حمل نمی‌کند.

 

گلف ایر نژادهایی را که معمولاً به نام انحراف بینی شناخته می‌شوند را نمی‌پذیرد.

 

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، باید در باکس حیوان خانگی باشد که مطابق با یاتا باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید. زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید حیوان خانگی خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. گواهی سلامت Meridiana Airlines به گواهی سلامت نیاز دارد که نشان دهد حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است. بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است. به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. هنگامی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو سفر می‌کند. گواهی سلامتی که توسط دامپزشک شما در عرض ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، توسط خطوط هوایی گارودا اندونزی مورد نیاز است.

LOT Polish Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات
ادامه مطلب

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.