کلینیک دامپزشکی روژان
Gulfstream Airlines

Gulfstream Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات

Gulfstream Airlines

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

در سفر با کابین:

با یک سگ یا گربه کوچک پرواز کنید گربه‌ها و سگ‌های کوچک و گاهی اوقات پرندگان کوچک مجاز به سفر در کابین هواپیما در پروازهای Gulfstream Airlines هستند. شما به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید نیاز دارید. باید به Gulfstream اطلاع دهید که با سگ یا گربه سفر می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست.

 

چمدان یا مسافرت باری چک شده:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی جا شود. اگر حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، Gulfstream ممکن است حیوان خانگی خود را در قسمت بار هواپیما طبق مقررات آن حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شوند که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارند.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند. چه از طریق بخش بار و چه به عنوان چمدان چک‌شده، باید در باکس‌ای باشد که مطابق با یاتا باشد.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید حیوان خانگی خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. راهنمای ما برای آماده کردن سگ یا گربه و باکس آن برای سفر مفید است. به خصوص برای کسانی که برای اولین بار به حیوانات خانگی سفر می‌کنند.

قوانین حمل و نقل حیوانات بوتان
ادامه مطلب

گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد.

حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد. و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. هنگامی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو در حال سفر است. گواهی بهداشتی که توسط دامپزشک شما در عرض ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، توسط Gulfstream مورد نیاز است.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.