کلینیک دامپزشکی روژان
Hainan Air Airlines

Hainan Air Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات

Hainan Air Airlines

 

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

در سفر با کابین:

با یک سگ یا گربه کوچک پرواز کنید

Hainan Air به سگ‌ها یا گربه‌های بسیار کوچک اجازه می‌دهد در پروازهایی که از گوانگژو، چینگدائو، چانگشا، هایکو و شیامن حرکت می‌کنند، در کابین هواپیما سفر کنند. حیوانات خانگی باید کمتر از ۵ کیلوگرم وزن داشته باشند. همراه با حامل آنها که نباید بیش از ۳۵ سانتی متر طول، ۲۸ سانتی متر عرض و ۲۴ سانتی متر ارتفاع داشته باشد. کریرها باید دارای بالشتک جاذب باشند و حیوانات خانگی نیز باید پوزه داشته باشند.

 

سفر با باکس چک شده:

با سگ یا گربه یا حیوان دیگر بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد. حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، هاینان ایر Hainan Air Airlines ممکن است حیوان خانگی شما را به عنوان باکس چک شده یا کارگو در قسمت بار حمل کند. هواپیما طبق مقررات آن. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان چمدان چک‌شده، باید در باکس‌ای باشد که مطابق با یاتا باشد.

بیشتر بدانیدباکس های حیوان خانگی مطابق با IATA. ما همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید. زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی نیاز به گواهی سلامت دارند.

قوانین حمل و نقل حیوانات Vistara Airline
ادامه مطلب

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.