کلینیک دامپزشکی روژان
JetKonnect Airlines

قوانین حمل و نقل حیوانات JetKonnect Airlines

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات JetKonnect Airlines بررسی خواهد شد:

 

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ خیر

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند بدون من به عنوان کارگو پرواز کند؟ بله

 

JetKonnect با جت ایرویز شریک است و خدمات مستقیم خود را به این شهرهای هند انجام می‌دهد: احمدآباد، امریتسار، باگدوگرا، بنگلور، باوناگار، بوپال، چاندیگار، چنای، کوچین، کویمباتور، دهلی، حیدرآباد، جیپور، جودپور، کلکته، مادورای. مانگالور، بمبئی، پونا، اودایپور و وادودارا.

خط‌مشی JetKonnect Pet در کابین:

 

حیوانات خانگی مجاز:

حیوانات خانگی مجاز به پرواز در کابین پروازهای JetKonnect نیستند، به استثنای حیوانات خدماتی دارای گواهی پزشکی. چنین حیواناتی باید در صورت امکان دهان بند شده و به کمربند ایمنی مسافر بسته شوند. یک پد ضد آب و کاسه آب/غذا باید ارائه شود. حیوان سرویس نباید با خدمه یا سایر مسافران تداخل داشته باشد. اگر حیوان بیش از حد بزرگ یا سرکش باشد، JetKonnect آن را به صورت رایگان در محفظه بار در باکس‌ای مطابق با IATA که توسط مسافر ارائه می‌شود پرواز می‌دهد.

 

خط‌مشی JetKonnect Pet – چمدان چک‌شده

جت کانکت حیوانات خانگی را در قسمت بار هواپیما طبق مقررات خود حمل می‌کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

 

حیوانات خانگی مجاز:

سگ‌ها، گربه‌ها، پرندگان و خرگوش‌ها در پروازهای داخلی مجاز هستند. فقط سگ‌ها و گربه‌های خانگی در پروازهای بین المللی مجاز هستند. هیچ حیوان باردار مجاز نیست. حداکثر ۳ باکس برای هر مسافر مجاز است.

 

شرایط سنی:

حداقل ۸ هفته برای پروازهای داخلی و ۱۵ هفته برای پروازهای بین المللی. بچه گربه‌ها و توله‌ها باید از شیر گرفته شوند.

 

رزرو:

برای پروازهای بین المللی باید ۴۸ ساعت قبل انجام شود.

 

هزینه‌ها: JetKonnect برای حمل حیوانات خانگی در سفرهای داخلی در هند، هزینه ثابتی معادل ۵۰۰۰ روپیه برای هر کانتینر دریافت می‌کند.

 

ورود:

هنگامی که به عنوان باکس تحویل‌شده پرواز می‌کنید، حیوان خانگی خود را در باجه بلیط مسافر در باکس حیوان خانگی مطابق با یاتا تحویل می‌گیرید و در آن زمان هزینه حمل و نقل را پرداخت می‌کنید.

قوانین حمل و نقل حیوانات کاستاریکا
ادامه مطلب

 

فرم‌های مورد نیاز:

JetKonnect به گواهی سلامت خطوط هوایی نیاز دارد که ظرف ۱۰ روز پیش از ورود صادر شود. همچنین مدرک واکسیناسیون و مدارک پاسپورت حیوان خانگی ترجمه شده به انگلیسی برای کشوری که حیوان خانگی شما به آن سفر می‌کند (فقط سفرهای بین المللی) الزامی است.

 

محدودیت‌های دما:

حیوانات خانگی بین محل نگهداری و سوار شدن در معرض دمای تابستان و زمستان خواهند بود. مسافران باید در تابستان در شب و در زمستان در روز پرواز کنند. اگر دما از ۸۵ درجه فارنهایت بیشتر شود، شرکت هواپیمایی این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که سگ یا گربه شما را حمل نکند.

 

محدودیت‌های نژادی:

جت‌کانکت به دلیل مشکلات تنفسی و سلامتی، نژادهای پوزه‌دار زیر یا نژادهای متقابل آن‌ها را حمل نمی‌کند: همه بوکسرها، بولداگ‌ها، اسپانیل‌ها، گریفون بروکسل، چانه ژاپنی، اسپانیل ژاپنی، پاگ ژاپنی، لهاسا آپسو، پکینیز، شار پی و شیتزو گربه‌های زیر مجاز نیستند: هیمالین، ایرانی، اگزوتیک و برمه.

 

نژادهای زیر خطرناک در نظر گرفته می‌شوند و حمل و نقل نمی‌شوند:

ماستیف، آکیتا، پیت بول، چاو چاو، دوگو آرژانتینو، فیلا برازیلیرو (یا کراس)، روتوایلر و توسا.

 

الزامات باکس:

باکس‌ها باید الزامات باکس یاتا را رعایت کنند.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات JetKonnect Airlines بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد