کلینیک دامپزشکی روژان
KLM Airline

قوانین حمل و نقل حیوانات KLM Airline

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات KLM Airline بررسی خواهد شد:

 

توصیه میشود قبل از مطالعه، مقاله کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را بررسی نمایید.

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ بله (پروازهای خاص)

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله (پروازهای خاص)

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان محموله هوایی پرواز کند؟ بله

 

۱.سیاست حیوانات خانگی داخل کابین

پرواز در کابین

 

اگر سگ یا گربه شما الزامات ذکر شده در خط مشی حیوانات خانگی KLM را برای سفر در کابین برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید نیاز دارید. کریر باید کفی ضد آب داشته باشد، فضایی برای ایستادن و چرخش حیوان خانگی شما داشته باشد، باید محکم بسته شود و تهویه مناسب داشته باشد.

حیوانات خانگی مجاز است

 

KLM اجازه حمل سگ‌ها و گربه‌های کوچک را در بخش اقتصادی کابین در همه پروازها و در کلاس تجاری کابین در پروازهای اتحادیه اروپا می‌دهد.

 

شرایط سنی:

حداقل سن سگ‌ها و گربه‌ها که در پروازهای KLM سفر می‌کنند به شرایط کشور مقصد بستگی دارد.

 

رزرواسیون:

باید به KLM اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست.

 

الزامات حامل:

وزن کل حیوان خانگی شامل حامل نباید از ۱۳ پوند (۶ کیلوگرم) تجاوز کند. حامل باید بتواند تا ارتفاع ۷.۹ اینچ (۲۰ سانتی متر) فشرده شود.

 

سگ‌های خدماتی و حمایت عاطفی:

سگ‌های خدماتی و حمایت عاطفی که به خوبی آموزش دیده‌اند ممکن است با نگهبانان خود در کابین سفر کنند. KLM ملزم به پذیرش حیوانات کمکی به جز سگ نیست. زمانی که پرواز شما شامل پروازهای اشتراک‌گذاری کد با خطوط هوایی ایالات متحده است، KLM ممکن است حیوانات دیگری را بپذیرد، اما حیواناتی مانند مارها، خزندگان، موش‌ها، جوندگان و عنکبوت‌ها که نگرانی‌های اجتناب‌ناپذیر ایمنی و/یا سلامت عمومی را به همراه دارند، لازم نیست پذیرفته شوند.

 

اگر قرار است یک بخش پروازی ۸ ساعت یا بیشتر طول بکشد، KLM ممکن است به اسنادی نیاز داشته باشد که سگ شما نیازی به تسکین خود نداشته باشد یا می‌تواند این کار را به گونه‌ای انجام دهد که باعث ایجاد مشکل بهداشتی یا بهداشتی در هواپیما نشود.

 

حداقل ۴۸ ساعت قبل از حرکت برای حیوانات حمایت عاطفی، اطلاع قبلی لازم است. فرم‌ها باید قبل از سفر به KLM Cares ارسال شوند. اطلاعات بیشتر در مورد خط مشی‌های KLM در مورد خدمات و حمایت عاطفی حیوانات را ببینید.

 

محدودیت‌های مسیر:

KLM به حیوانات خانگی اجازه پرواز در کابین در پروازهای بریتانیا، هنگ کنگ، دبی یا استرالیا را نمی‌دهد.

 

رزرواسیون

رزرو باید حداقل ۴۸ ساعت قبل از سفر به صورت تلفنی انجام شود.

 

۲.خط‌مشی باکس‌های چک‌شده برای حیوانات خانگی:

به دلیل دمای بسیار پایین در ایالات متحده و کانادا در فصل‌هایی از سال، KLM تا ۲۲ ژانویه ۲۰۱۸ حیوانات خانگی را در انبار بار از یا به شیکاگو، مینیاپولیس-سنت پل، تورنتو، ادمونتون، کلگری یا مونترال پرواز نخواهد داد.

 

چمدان کنترل شده:

اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی جای بگیرد، حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، KLM ممکن است حیوان خانگی شما را در قسمت بار هواپیما طبق مقررات خود حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

 

حیوانات خانگی مجاز:

سگ‌ها یا گربه‌ها مجاز به سفر به عنوان چمدان در پروازهای KLM هستند. از هر حیوان خانگی که بیش از ۲ ساعت در فرودگاه اسخیپول آمستردام بخوابد، در مرکز KLM مراقبت می‌شود. برای این خدمات هزینه‌ای دریافت خواهد شد.

 

سن:

حیوانات خانگی باید حداقل ۱۰ هفته سن داشته باشند تا به عنوان چمدان تحویل داده شوند.

 

محدودیت‌های مسیر:

بین ۱ نوامبر و ۳۱ مارس، حیوانات خانگی را نمی‌توان در انبار هواپیمای هوکر حمل کرد زیرا انبار نمی‌تواند گرم شود.

 

رزرواسیون:

رزرو برای پرواز حیوان خانگی شما با KLM باید حداقل ۴۸ ساعت قبل از سفر انجام شود.

 

شرایط آب و هوایی:

تحریم گرمای تابستان اجرا می‌شود. خطوط هوایی حمل حیوانات خانگی را از یا از طریق هر شهری در طول مسیر که دمای آن بیش از ۸۵ درجه فارنهایت باشد، دوباره ارزیابی می‌کند.

 

ورود:

تحویل در میز رزرواسیون که در آن هزینه چمدان اضافی را پرداخت می‌کنید. سه مسافر با یک سگ یا گربه در هر پرواز مجاز هستند.

 

آرام بخش‌ها:

KLM به شدت از استفاده از آرام بخش‌ها جلوگیری می‌کند.

 

الزامات باکس:

وزن کل حیوان خانگی و حامل نمی‌تواند بیش از ۱۶۵ پوند باشد. (۷۵ کیلوگرم). ابعاد (l + w + h) باکس نمی‌تواند در هواپیماهای بزرگتر از ۱۱۵ اینچ (۲۹۲ سانتی متر) و در سایر انواع هواپیما از ۹۷ اینچ (۲۴۷ سانتی متر) بیشتر شود. سه حیوان خانگی برای هر مسافر مسافر مجاز است. هر حیوان خانگی باید در لانه خود سفر کند. با این حال، اگر ۲ گربه یا ۲ سگ هم اندازه هر کدام بیش از ۱۴ کیلوگرم (۳۰ پوند) وزن نداشته باشند، این ۲ حیوان خانگی ممکن است در ۱ لانه سفر کنند. این همچنین برای ۳ حیوان تا ۶ ماه، که هر کدام حداکثر ۱۴ کیلوگرم (۳۰ پوند) وزن دارند و از همان بستر منشأ می‌گیرند، صدق می‌کند.

قوانین حمل و نقل حیوانات لسوتو
ادامه مطلب

 

KLM به باکس‌های چوبی اجازه نمی‌دهد. آن‌ها باید از پلاستیک سخت با درب فلزی داخلی و تهویه مناسب ساخته شوند. باید یک پد حیوان خانگی، پتو یا روزنامه خرد شده در کف باکس وجود داشته باشد. قفل درب مجاز نیست.

 

باید از سخت‌افزار فلزی برای چسباندن نیمه‌های بالا و پایین باکس حیوان خانگی‌تان به هم استفاده شود، و باید برای درهای باکس کابل‌ها (این‌ها در کیت‌های لوازم جانبی ما موجود است) وجود داشته باشد.

 

۳.سیاست‌های حمل و نقل هوایی حیوانات خانگی

کارگو

 

هنگامی که نمی‌توانید با حیوان خانگی خود پرواز کنید یا به کشوری پرواز می‌کنید که باید حیوان خانگی شما به عنوان محموله هوایی کارگو وارد شود مانند انگلستان یا آفریقای جنوبی. توجه داشته باشید که KLM توصیه می‌کند هنگام حمل حیوان خانگی خود به عنوان محموله هوایی با یک حمل کننده حیوان خانگی تماس بگیرید. KLM و ایرفرانس برای خدمات باربری بار شراکت دارند.

 

حیوانات خانگی مجاز:

حیوانات خانگی و سایر حیوانات از طریق Air KLM Air Cargo حمل و نقل خواهند شد. هر دو KLM و Martinair دیگر خزندگان یا دوزیستان را به عنوان محموله به/از یا از طریق آمستردام نمی‌پذیرند.

 

سن:

حیوانات خانگی باید حداقل ۱۰ هفته سن داشته باشند و برای سفرهای داخلی یا خارجی از شیر گرفته شوند.

 

فرم‌های مورد نیاز:

یک گواهی بهداشتی صادر شده ظرف ۱۰ روز پیش از سفر، گواهی واکسیناسیون هاری و تمام فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد باید به باکس حیوان خانگی شما ضمیمه شود. کارمندان خطوط هوایی به شما کمک می‌کنند تا صورتحساب راه هوایی مربوط به حمل و نقل حیوان خانگی خود را پر کنید.

 

توجه: بلافاصله اعمال می‌شود، همه حیوانات خانگی که به عنوان محموله هوایی از یک کشور غیر اتحادیه اروپا وارد گمرک آمستردام می‌شوند، باید گواهی سلامت خود را در عرض ۴۸ ساعت پس از ورود از قبل تأیید کنند. گواهی‌های تکمیل شده را می‌توان به ایمیل animals.inspection@klmcargo.com ارسال کرد. بدون تأیید گواهی سلامت حیوان خانگی شما برای حمل و نقل پذیرفته نمی‌شود یا در بدو ورود مشمول قرنطینه می‌شود. این الزام شامل حیوانات خانگی نمی‌شود که در حال عبور از آمستردام هستند.

 

ورود:

بسته به محل دفتر باربری KLM، مکان‌ها بر اساس فرودگاه متفاوت است.

 

۴.فرودگاه‌های ارائه شده

KLM دارای مقاصدی در ۱۳۳ شهر در ۶۶ کشور در سراسر جهان از جمله اروپا، اندونزی، کارائیب، شمال، آمریکای مرکزی و جنوبی، آفریقا، ژاپن و خاورمیانه است. خدمات باربری آن با همکاری ایرفرانس ارائه می‌شود.

 

۵.توله سگ و بچه گربه

واردات توله سگ یا بچه گربه از انگلستان KLM توله سگ‌ها و بچه گربه‌های بالای ۸ هفته (پروازهای داخلی داخل کابین) سن ۱۰ هفته (چمدان یا محموله چک شده) را حمل می‌کند. برای پروازهای بین فرانسه و گویان فرانسه، حیوان خانگی شما باید حداقل ۱۵ هفته سن داشته باشد.

 

۶.نژادهای ممنوعه

حیوانات براکیوسفال فقط به عنوان محموله هوایی قابل حمل هستند. چهار نژاد از سگ‌های پوزه‌دار دیگر اجازه ورود به کابین یا محفظه بار را به عنوان باکس تحویل‌شده یا محموله هوایی در هواپیمای KLM نخواهند داشت: بولداگ انگلیسی، بولداگ فرانسوی، بوستون تریر و داچ پاگ. سایر نژادهای براکیوسفال باید در باکس‌ای با اندازه بزرگتر از حد مورد نیاز سفر کنند.

 

KLM تریرهای آمریکایی استافوردشایر یا پیت بول‌ها را به‌عنوان چمدان تحویل‌گرفته شده منتقل می‌کند، در صورتی که ویژگی‌های بینی خمیده را نشان ندهند. اگر اینطور باشد، آن‌ها این نژاد را به عنوان محموله هوایی حمل می‌کنند.

 

۷.دیگر حیوانات

خرگوش، لاک پشت و حیوانات دیگر

 

ماهی‌های زینتی، اسب‌ها، جوجه‌های یک روزه، حیوانات باغ وحش، گاو، تخم‌های جوجه کشی و حشرات را می‌توان با KLM Cargo حمل کرد. هر دو KLM و Martinair دیگر خزندگان یا دوزیستان را به عنوان محموله به/از یا از طریق آمستردام نمی‌پذیرند.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات KLM Airline بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده و مترجم، بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.