کلینیک دامپزشکی روژان
Lan Chile Airlines

قوانین حمل و نقل حیوانات Lan Chile Airlines

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Lan Chile Airlines بررسی خواهد شد:

 

لطفا قبل از مطالعه، مقاله کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

در سفر با کابین:

با یک سگ یا گربه کوچک پرواز کنید خطوط هوایی Lan Chile به حیوانات خانگی اجازه می‌دهد تا در کابین هواپیما سفر کنند. توله سگ‌ها و بچه گربه‌ها باید حداقل ۸ هفته سن داشته باشند. حداکثر وزن ۱۵ پوند است. این سرویس در پروازهای داخلی و خارجی، در هواپیماهای ایرباس ۳۱۹، ۳۲۰ و دش در دسترس است.

 

چمدان یا مسافرت باری چک شده:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما در حال پرواز با خطوط هوایی لان شیلی است، اگر حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، خطوط هوایی لان شیلی ممکن است حمل کند. حیوان خانگی شما در قسمت بار هواپیما طبق مقررات آن. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است. نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شوند که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارند.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان چمدان چک‌شده، باید در باکس‌ای باشد که مطابق با یاتا باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را در نظر بگیریدبرای باکس حیوان خانگی شما به عنوان LAN در پروازهای اشتراک گذاری کد آنها با American به آن نیاز دارد. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید.

 

خطوط هوایی Lan بین ماه‌های ۱۵ دسامبر تا ۱۵ مارس حیوانات خانگی را بین نیویورک و تورنتو به دلیل دمای پایین حمل نمی‌کند. علاوه بر این، لان نژادهای براکی سفالیک (دخمه بینی) را در بخش بار حمل نمی‌کند.

 

خط مشی خطوط هوایی لان شیلی محدودیت‌های نژاد:

LAN نژادهای براکیوسفال زیر را حمل نمی‌کند: آفن فینشر، آمریکن استفورد تریر، بوستون تریر، باکسر (همه نژادها)، بولداگ، کن کورسو، دوگ د بوردو، اسباب‌بازی اسپانیل انگلیسی، چین ژاپنی، لهاسا آپسو، ماستین (همه نژادها)، پکینیز، پیت بول، پرسا کاناریو، پاگ (همه نژادها)، شارپی، شیس تزو و اسپانیل تبتی.

 

نژادهای زیر گربه مجاز نیستند:

برمه، هیمالین، ایرانی و اگزوتیک.

قوانین حمل و نقل حیوانات گرنادا
ادامه مطلب

 

گواهی سلامت:

بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد حیوان خانگی برای سفر به اندازه کافی سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. زمانی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو در حال سفر است، گواهی سلامتی که توسط دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، توسط خطوط هوایی Lan Chile مورد نیاز است.

 

مسافرت بین المللی

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، خطوط هوایی Lan Chile می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. خطوط هوایی Lan Chile ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا باکس تحویل‌شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است. خطوط هوایی لان شیلی ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Lan Chile Airlines بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.