کلینیک دامپزشکی روژان
Lan Ecuador Airlines

قوانین حمل و نقل حیوانات Lan Ecuador Airlines

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Lan Ecuador Airlines بررسی خواهد شد:

 

در سفر با کابین:

می‌توانید با سگ یا گربه کوچک پرواز کنید خطوط هوایی Lan Ecuador به حیوانات خانگی اجازه می‌دهد در کابین هواپیما سفر کنند. توله سگ‌ها و بچه گربه‌ها باید حداقل ۸ هفته سن داشته باشند. حداکثر وزن ۱۵ پوند است. این سرویس در پروازهای داخلی و خارجی، در هواپیماهای ایرباس ۳۱۹، ۳۲۰ در دسترس است.

 

چمدان یا مسافرت باری چک شده:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما در حال پرواز با خطوط هوایی لان اکوادور است، اگر حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، خطوط هوایی Lan Ecuador ممکن است حمل کند. حیوان خانگی شما در قسمت بار هواپیما طبق مقررات آن. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است. نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شوند که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارند.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند:

چه از طریق بخش بار و چه به عنوان چمدان چک‌شده، باید در باکس‌ای باشد که مطابق با یاتا باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را در نظر بگیریدبرای باکس حیوان خانگی شما به عنوان LAN در پروازهای اشتراک گذاری کد آنها با American به آن نیاز دارد. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید.

 

خطوط هوایی Lan بین ماه‌های ۱۵ دسامبر تا ۱۵ مارس حیوانات خانگی را بین نیویورک و تورنتو به دلیل دمای پایین حمل نمی‌کند. علاوه بر این، لان نژادهای براکی سفالیک (دخمه بینی) را در بخش بار حمل نمی‌کند.

 

خط‌مشی خطوط هوایی اکوادور

 

محدودیت‌های نژادی:

LAN نژادهای براسیسفالیک زیر سگ‌ها را حمل نمی‌کند: آفن پینشر، آمریکن استافورد تریر، بوستون تریر، باکسر (همه نژادها)، بولداگ، کن کورسو، دوگ د بوردو، انگلیسی اسباب بازی اسپانیل، چین ژاپنی، لهاسا آپسو، ماستین همه نژادها)، پکینیز، پیت بول، پرسا کاناریو، پاگ (همه نژادها)، شارپی، شیس تزو و اسپانیل تبتی.

قوانین حمل و نقل حیوانات آنتیگوا و باربودا
ادامه مطلب

 

نژادهای زیر از گربه مجاز نیستند:

برمه، هیمالین، ایرانی و اگزوتیک.

 

گواهی سلامت:

بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد حیوان خانگی برای سفر به اندازه کافی سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. زمانی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو در حال سفر است، گواهی سلامتی که توسط دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، توسط خطوط هوایی Lan Ecuador مورد نیاز است.

 

مسافرت بین المللی

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، خطوط هوایی لان اکوادور می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد، خطوط هوایی لان اکوادور ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است، خطوط هوایی لان اکوادور ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Lan Ecuador Airlines بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱