کلینیک دامپزشکی روژان
Meridiana Airlines

Meridiana Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

خطوط هوایی مریدیانا Meridiana Airlines در درجه اول به شهرهای ایتالیا و اروپا خدمات رسانی می‌کند، اما همچنین به نیویورک و همچنین شهرهای کارائیب، آفریقا و آسیا خدمات رسانی می‌کند.

 

در سفر به کابین:

با یک سگ کوچک، گربه پرواز کنید. خرگوش، پرنده آوازخوان، خوکچه هندی یا همستر اگر سگ یا گربه شما شرایط مندرج در خط مشی حیوانات خانگی مریدیانا را برای سفر در داخل کابین برآورده می‌کند، به یک حامل سفت و سخت تأیید شده با ابعاد بیش از ۱۹x13x11.4 اینچ یا ۴۸x33x29 سانتی متر نیاز دارید. برای حیوانات خانگی که در کابین سفر می‌کنند گواهی سلامت لازم است. باید به مریدیانا اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست.

 

چمدان تحویلی یا مسافرت باری:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد، حیوانی غیر از سگ یا گربه باشد، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، مریدیانا ایرلاینز ممکن است حیوان خانگی شما را به عنوان باکس تحویل شده یا کارگو در بخشی از هواپیما حمل کند. هواپیما طبق مقررات آن. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است. نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان چمدان چک‌شده، باید در باکس‌ای باشد که مطابق با یاتا باشد.

بیشتر بدانیدباکس های حیوان خانگی مطابق با IATA. ما همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. گواهی سلامت شرکت هواپیمایی مریدیانا به گواهی سلامت نیاز دارد

 

خط مشی خطوط هوایی مریدیانا برای حیوانات خانگی

این قوانین نشان می‌دهد که حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است. بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. زمانی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو در حال سفر است. توسط شرکت هواپیمایی مریدیانا Meridiana Airlines، گواهی سلامت تکمیل شده توسط دامپزشک شما در عرض ۱۰ روز پیش از سفر الزامی است.

قوانین حمل و نقل حیوانات سودان جنوبی
ادامه مطلب

 

سفر بین المللی

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، خطوط هوایی مریدیانا Meridiana AirlinesMeridiana Airlines می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. خطوط هوایی مریدیانا ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است. خطوط هوایی مریدیانا ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.