کلینیک دامپزشکی روژان
Norwegian Air Shuttle

Norwegian Air Shuttle قوانین حمل و نقل حیوانات

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

 

پرواز حیوانات خانگی نروژی در داخل کابین:

حیوانات خانگی ایرلاین نروژی در داخل کابین می‌توانند پرواز کنند

 

ایرلاین نروژی سومین شرکت حمل و نقل کم هزینه اروپاست که ۳۵۹ مسیر به ۱۲۱ مقصد را در سراسر اروپا تا شمال آفریقا و خاورمیانه انجام می‌دهد. پروازهای طولانی مدت از مقاصدی در ایالات متحده در سال ۲۰۱۳ آغاز شد، با این حال، حیوانات خانگی (هنوز) در این پروازها مجاز نیستند. حیوانات خانگی فقط در پروازهای داخلی در نروژ (به استثنای سوالبارد)، سوئد، دانمارک، فنلاند و اسپانیا مجاز هستند.

 

پرواز با سگ، گربه یا پرنده کوچک در کابین

ایرلاین نروژی Norwegian Air Shuttle به گربه‌ها و سگ‌های کوچک اجازه می‌دهد در پروازهای داخلی در نروژ (به استثنای سوالبارد)، سوئد، دانمارک، فنلاند و اسپانیا در کابین سفر کنند. هزینه‌ای در زمان ورود دریافت می‌شود. اگر حیوان خانگی شما شرایط مندرج در خط مشی حیوانات خانگی نروژ را برای سفر در داخل کابین برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید نیاز دارید. کریرها می‌توانند سفت یا منعطف باشند و باید کف ضد آب، تهویه مناسب و بست های ایمن داشته باشند. حداکثر ابعاد کریر سفت و سخت ۱۷ “Dx12” Wx7.87 اینچ (۴۳x31x20 سانتی متر) است. حداکثر وزن حیوان خانگی شامل حامل ۱۷.۶ پوند (۸ کیلوگرم) است.

 

حیوانات خانگی باید حداقل ۸ هفته سن داشته باشند و حامل آنها باید به راحتی زیر صندلی جلوی شما قرار گیرد. شرکت هواپیمایی حیوان خانگی شما به عنوان یک چمدان دستی به حساب می‌آید. شما باید در پیشخوان مسافران تحویل بگیرید زیرا حیوانات در کنار خیابان تحویل داده نمی‌شوند.

 

حداکثر سه حیوان خانگی با همان اندازه و گونه (به طور کلی توله سگ، بچه گربه یا سگ اسباب بازی) ممکن است در یک حمل کننده حیوان خانگی مجاز باشد، مشروط بر اینکه فضای کافی در حمل کننده برای ایستادن و چرخش آنها وجود داشته باشد.

 

باید به ایرلاین نروژی اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید. رزرو را می‌توان به صورت آنلاین یا تلفنی انجام داد. پیشنهاد می‌کنیم تا جایی که ممکن است رزرو خطوط هوایی خود را زودتر انجام دهید، زیرا تعداد محدودی حیوانات خانگی در کابین هر پرواز مجاز هستند.

 

سیاست حیوانات خانگی نروژی

حیوانات خانگی نروژی به عنوان باکس چک شده پرواز می‌کنند

 

با سگ یا گربه بزرگتر در بار پرواز کنید اگر سگ یا گربه شما آنقدر بزرگ است که نمی‌تواند زیر صندلی کابین قرار بگیرد، ایرلاین نروژی Norwegian Air Shuttle ممکن است سگ یا گربه شما را در محفظه بار در پروازهای اتصال در داخل شنگن (اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، و سوئیس.) به عنوان پرواز در داخل آرژانتین. همچنین در پروازها به/از سوالبارد (فقط سگها) از سگ‌ها استقبال می‌شود.

 

سگ‌ها در پروازهای به یا از سوالبارد مجاز هستند. هم سگ و هم گربه در پروازهای بین کشورهای شنگن مجاز هستند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

 

قوانین حمل و نقل حیوانات Royal Air Maroc Airline
ادامه مطلب

در هر پرواز محدودیت ۴ حیوان زنده در انبار بار وجود دارد.

 

هنگامی که حیوان خانگی شما در انبار پرواز می‌کند، حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز، حیوان خانگی خود را در باجه بلیط مسافر در باکس حیوان خانگی مطابق با یاتا بررسی می‌کنید و در آن زمان هزینه حمل و نقل را پرداخت می‌کنید. سگ یا گربه شما باید در یک باکس حیوان خانگی مطابق با IATA سفر کند که ابعاد آن نباید از ۱۲۰ “Lx32″ Wx33” H (120x81x84 سانتی متر) بیشتر شود. شماره تلفن همراه مالک باید به باکس متصل شود.

 

دو حیوان خانگی می‌توانند در همان حامل سفر کنند. تا زمانی که آنها برای یکدیگر شناخته شده باشند و اندازه آنها قابل مقایسه باشد و وزن آنها بیش از ۳۰.۸ پوند (۱۴ کیلوگرم) برای هر حیوان نباشد. حیوانات خانگی باید حداقل ۸ هفته سن داشته باشند.

 

اگر با پروازهای متصل نروژی (فقط داخلی) در داخل نروژ از طریق Oslo Gardermoen، Bergen Flesland و Trondheim Vérnes سفر می‌کنید، زمان توقف باید بین یک تا دو ساعت باشد.

 

محدودیت‌های آب و هوایی:

خط مشی خطوط هوایی نروژ به صلاحدید ایرلاین Norwegian Air Shuttle اجازه می‌دهد. تا حیوان خانگی شما در دوره‌های هوای سرد در انبار بار سفر کند یا خیر.

 

فرم‌های خطوط هوایی مورد نیاز گواهی سلامت هواپیمایی:

 

صادر شده در عرض ۱۰ روز پیش از سفر توصیه می‌شود. همچنین مدارک واکسیناسیون (سگ و گربه) و مدارک پاسپورت حیوانات خانگی در صورت لزوم برای سفر الزامی است. نروژی مسئولیتی در قبال هزینه‌های متحمل شده به دلیل نداشتن مستندات مناسب نخواهد داشت.

 

*شنگن: گروه ۲۶ کشور اروپایی (به استثنای بریتانیا و ایرلند). همچنین شامل اعضای غیر اتحادیه اروپا – ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ، و سوئیس است.

 

نژادهای ممنوعه

صاحبان حیوانات خانگی از تمام نژادها یا مخلوط‌های شناخته شده بینی باید برای پرواز حیوان خانگی خود در انبار محموله، معافیت از مسئولیت را امضا کنند.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.