کلینیک دامپزشکی روژان
S7 Airlines

قوانین حمل و نقل حیوانات S7 Airlines

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات S7 Airlines بررسی خواهد شد:

 

در سفر با کابین:

با سگ یا گربه کوچک پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما الزامات خطوط هوایی S7 را برای سفر با حیوان خانگی کوچک در داخل کابین برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید نیاز دارید. باید به S7 Airlines اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست.

 

چمدان تحویلی یا مسافرت باری:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی جا شود. حیوانی غیر از سگ یا گربه است یا اگر پرواز بسیار طولانی است، S7 Airlines. ممکن است حیوان خانگی خود را در قسمت بار هواپیما به عنوان باکس چک شده طبق مقررات آن حمل کند. شما باید حیوان خانگی خود را در پرواز همراهی کنید. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است. نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شوند که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارند.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان چمدان چک‌شده، باید در باکس‌ای باشد که مطابق با یاتا باشد.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. هنگامی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو در حال سفر است، گواهی سلامتی که توسط دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، توسط خطوط هوایی S7 مورد نیاز است.

 

مسافرت بین المللی

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، S7 Airlines می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بیش از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. خطوط هوایی S7 ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد است و دمای باند فرودگاه در زمان حرکت کمتر از ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) است. خطوط هوایی S7 ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

همه چیز درباره قوانین پرتغال برای حمل و نقل حیوانات
ادامه مطلب

 

نکات بیشتر برای پرواز با سگ یا گربه

ایده خوبی است که حیوان خانگی خود را قبل از پرواز برای معاینه بهداشتی ببرید. از دامپزشک خود می‌خواهید مطمئن شود که حیوان خانگی شما در شرایط عالی قرار دارد و همه واکسیناسیون به روز هستند. در صورت پرواز بین المللی، مراجعه به دامپزشک الزامی است.

 هرگز به سگ یا گربه خود آرامبخش طبی (نسخه‌ای) ندهید.

اگر می‌خواهید حیوان خانگی‌تان آرام‌تر باشد، به او یک حیوان خانگی آرام‌تر بدهید. بسیاری از خطوط هوایی از ارسال حیوان خانگی که به آن داروی آرام بخشی داده شده است خودداری می‌کنند.

اگر سگ یا گربه شما به بیماری حرکت (موشن سیکنس) ابتلا دارد، مصرف غذا را تا رسیدن به مقصد محدود کنید. مطمئن شوید که حیوان خانگی شما قبل از سفر کمی حیوان خانگی طبیعی را آرام تر می‌کند. در صورت امکان بهتر است این کار را در خانه انجام دهید.

 همیشه قبل از سفر کالسکه یا باکس حیوان خانگی خود را خریداری کنید تا حیوان خانگی بتواند به آن عادت کند.

سگ یا گربه خود را از نوک بینی تا انتهای دم و از بالای سر تا زمین اندازه گیری کنید تا ناقل اندازه مناسب را انتخاب کنید. S7 Airlines از سگ یا گربه شما می‌خواهد که بتواند بایستد و در هواپیما بچرخد.

هنگام رزرو حتماً به خطوط هوایی S7 بگویید که با حیوان خانگی پرواز می‌کنید. زیرا محدودیت‌هایی برای تعداد حیوانات خانگی در یک پرواز خاص اعمال می‌کنند. شما باید رزرو خود را از طریق تلفن انجام دهید. شما نمی‌توانید به صورت آنلاین برای حیوان خانگی خود رزرو کنید.

حتی اگر سفر هوایی می‌تواند برای حیوان خانگی شما استرس زا باشد، هم برنامه ریزی و هم آماده سازی، می‌تواند کار را برای هر دوی شما آسان‌تر کند.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات S7 Airlines بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.