کلینیک دامپزشکی روژان
Sansa Airlines

قوانین حمل و نقل حیوانات Sansa Airlines

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Sansa Airlines بررسی خواهد شد:

 

توصیه میگردد ابتدا مقاله، کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

Sansa Airlines یک شرکت هواپیمایی مستقر در سن خوزه، کاستاریکا است. خدمات مسافربری برنامه ریزی شده را به عنوان بخشی از سیستم هواپیمایی منطقه‌ای TACA Airlines انجام می‌دهد. مرکز آن فرودگاه بین المللی خوان سانتاماریا است.

 

در سفر با کابین:

با یک سگ یا گربه کوچک پرواز کنید

خطوط هوایی سانسا اجازه نمی‌دهد سگ، گربه یا حیوانات دیگر شما در کابین هواپیما سفر کنند.

 

چمدان تحویلی یا مسافرت باری: با سگ یا گربه یا حیوان بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما با هواپیمایی سانسا پرواز می‌کند، اگر حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، هواپیمایی سانسا ممکن است شما را حمل کند. حیوان خانگی در قسمت بار هواپیما طبق مقررات آن. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است. نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شوند که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارند.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان چمدان چک‌شده، باید در باکس‌ای باشد که مطابق با یاتا باشد.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. زمانی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو در حال سفر است، توسط شرکت هواپیمایی سانسا، گواهی سلامت تکمیل شده توسط دامپزشک شما در عرض ۱۰ روز پیش از سفر الزامی است.

SkyEurope Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات
ادامه مطلب

 

مسافرت بین المللی

 

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، هواپیمایی سانسا می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. هواپیمایی سانسا ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به‌عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است. هواپیمایی سانسا ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Sansa Airlines بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد