کلینیک دامپزشکی روژان
Tarom Romanian Airlines

قوانین حمل و نقل حیوانات Tarom Romanian Airlines

Tarom Romanian Airlines دوستدار حیوانات خانگی است و به مقاصدی در اروپا، آفریقا و خاورمیانه خدمات رسانی می‌کند. با این حال، هیچ حیوان خانگی در پرواز به انگلستان مجاز نیست.

 

توصیه میگردد ابتدا مقاله کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را بررسی نمایید.

در سفر در کابین:

با سگ یا گربه کوچک پرواز کنید اگر سگ یا گربه شما شرایط مندرج در خط مشی حیوانات خانگی Tarom Romanian Airlines برای سفر در کابین را برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید نیاز دارید. اگر حامل‌ها سفت و سخت باشند، حداکثر اندازه ۴۲x30x21 سانتی متر است. (۱۶.۵×۱۱.۸×۸.۳ اینچ) حیوان خانگی و حامل نباید بیش از ۵ کیلوگرم (۱۱ پوند) وزن داشته باشند. یک حیوان خانگی برای هر مسافر هنگام رزرو باید به خطوط هوایی Tarom Romanian Airlines از طریق تلفن اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید. این کار را نمی‌توان به صورت آنلاین انجام داد.

 

باکس چک شده یا مسافرت باری:

با سگ یا گربه یا حیوان دیگر بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی جا شود، حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، Tarom Romanian Air ممکن است حیوان خانگی شما را به قسمت بار هواپیما طبق مقررات آن. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است. ورود حیوانات در محفظه بار هواپیماهای ایرباس A318 ممنوع است.

 

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

نژادهای براکیوسفال – به دلیل افزایش خطر، در هیچ زمانی از سال، نژادهای نوک بینی شناخته شده را در انبار بار پرواز نخواهد کرد. این نژادها عبارتند از:

 

گربه سگ:

بولداگ آمریکایی، چاو چاو، پکینیز، برمه، تریر آمریکایی استافوردشایر، بولداگ انگلیسی، پیت بول، هیمالین، پیت بول تریر آمریکایی، اسباب بازی اسپانیل انگلیسی، پاگ، ایرانی، بوستون تریر، بولداگ فرانسوی، شارپی، بوکسر، لهاسا آپسو، شیتزو، گریفین بروکسل، باکسر ژاپنی، استافوردشایر بول تریر، بولداگ، پاگ ژاپنی، اسپانیل تبتی، پاگ چینی، اسپانیل ژاپنی (چین)، پاگ داچ و ماستیف (همه نژادها)

 

اگر حیوان خانگی شما در حال سفر در بخش بار، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان باکس تحویل‌شده، باید در باکس‌های حیوان خانگی مطابق با یاتا باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی نیاز به گواهی سلامت دارند

قوانین حمل و نقل حیوانات مالتا
ادامه مطلب

 

خط مشی حیوانات خانگی هواپیمایی طارم

این قوانین نشان می‌دهد که حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. زمانی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو در حال سفر است. گواهی سلامتی که توسط دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، توسط هواپیمایی طارم الزامی است.

 

سفر بین المللی

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، Tarom Romanian Air می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. Tarom Romanian Air ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است. ممکن است هوای Tarom Romanian به آنچه گواهی سازگاری نامیده می‌شود نیاز داشته باشد.

 

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.