کلینیک دامپزشکی روژان
Tui Fly Airlines

قوانین حمل و نقل حیوانات Tui Fly Airlines

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Tui Fly Airlines بررسی خواهد شد:

 

 

توصیه میگردد قبل از مطالعه این مقاله، مقاله کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند به عنوان محموله هوایی پرواز کند؟ خیر

یک حیوان خانگی برای هر مسافر مجاز است.

 

۱.خط‌مشی پرواز در کابین حیوانات خانگی Tui

Tui Fly به سگ‌های کوچک تا ۶ کیلوگرم (شامل وزن حامل) اجازه می‌دهد در کابین سفر کنند. حیوانات خانگی باید به عنوان محموله هوایی در پروازهای مربوط به انگلستان یا ایرلند پرواز کنند.

 

حیوانات خانگی باید در حامل‌های منطبق با خطوط هوایی پرواز کنند که ابعاد آنها بیش از ۲۰ اینچ L x 40 اینچ x 8 اینچ (۵۵ سانتی متر x 40 سانتی متر x 20 سانتی متر) نباشد. حامل‌های نرم پذیرفته می‌شوند و باید بتوانند در زیر صندلی جلویی قرار گیرند. حیوان خانگی شما باید کاملاً در کریر جا شود و بتواند بایستد و بچرخد. قسمت پایینی آن باید ضد آب و بست ها محکم باشد. پد کردن حیوانات خانگی تشویق می‌شود.

 

فرم‌های مورد نیاز:

ماموران Tui Fly باید پاسپورت حیوانات خانگی اتحادیه اروپا و همچنین هاری و گواهی سلامت را ببینند. تمام حیوانات خانگی که در Tui Fly پرواز می‌کنند باید ریزتراشه شوند. اسناد مربوط به کشور مقصد حیوان خانگی شما نیز باید تأیید شود.

 

سگ‌های راهنما می‌توانند در تمامی مسیرها به صورت رایگان پرواز کنند. آن‌ها باید فضایی را در زیر پای صاحب خود اشغال کنند و باید یک مهار داشته باشند که با سازمانی که آن را آموزش داده مشخص شده باشد.

 

حیوانات حمایت عاطفی فقط مجاز به سفر در پروازهای از و به ایالات متحده هستند. فقط گربه‌ها و سگ‌ها پذیرفته می‌شوند و ارائه گواهی پزشکی اخیر (کمتر از یک سال) صادر شده توسط درمانگر یا پزشک معالج مبنی بر اینکه شخص مورد نظر باید با حیوان سفر کند، الزامی است. حیوانات حمایت عاطفی ممکن است به صورت رایگان در کابین حمل شوند، اما تابع قوانین مشابه سایر حیوانات خانگی هستند.

 

حداقل ۴۸ ساعت قبل از پرواز باید به شرکت هواپیمایی اطلاع داده شود.

 

۲.خط مشی حمل و نقل حیوانات خانگی برای باکس چک شده Tui Fly

چمدان کنترل شده

 

اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد یا پرواز بسیار طولانی باشد، تا زمانی که حیوان خانگی خود را همراهی می‌کنید، طبق خط مشی خطوط هوایی Tui Fly Airlines ممکن است حیوان خانگی شما را در قسمت بار هواپیما حمل کند.. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

 

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

قوانین حمل و نقل حیوانات هرزگوین
ادامه مطلب

فرم‌های مورد نیاز:

ماموران Tui Fly باید پاسپورت حیوانات خانگی اتحادیه اروپا و همچنین هاری و گواهی سلامت را ببینند. تمام حیوانات خانگی که در Tui Fly پرواز می‌کنند باید ریزتراشه شوند. اسناد مربوط به کشور مقصد حیوان خانگی شما نیز باید تأیید شود.

 

باکس‌ها:

ارتفاع باکس‌ها نباید از ۳۲.۶ اینچ (۸۳ سانتی متر) تجاوز کند. آن‌ها باید مطابق با IATA با کف ضد آب، تهویه مناسب و درب قفل فنری باشند. سخت افزار باکس توصیه می‌شود.

 

باکس باید محکم، تمیز و مقاوم باشد. باید فضای کافی برای ایستادن و چرخش حیوان خانگی شما وجود داشته باشد.

 

باید از سخت افزار فلزی برای چسباندن نیمه‌های بالا و پایین باکس حیوان خانگی خود به یکدیگر استفاده کنید.

 

۳.خط مشی حمل و نقل هوایی خطوط هوایی Tui Fly برای حیوانات خانگی

محموله هوایی:

 

TuiFly خدمات بار هوایی را از طریق STCC Cargo Services ارائه می‌دهد.

 

۴.فرودگاه‌های ارائه شده

خطوط هوایی Tui Fly دارای مسیرهایی است که مکان‌های مختلفی در اتحادیه اروپا، ترکیه، اسرائیل، کارائیب، ایسلند، ایالات متحده و کانادا را پوشش می‌دهد.

 

۵.محدودیت‌های نژادی

سگ‌های ممنوعه Tui Fly Airlines خطوط هوایی Tui Fly لیستی از محدودیت‌های نژادی منتشر نمی‌کند و دارای نژادهای پوزه‌دار است. به صاحبان حیوانات خانگی هشدار داده می‌شود که از حیوان خانگی خود با حمل آنها در باکس‌ای بزرگ‌تر از حد معمول محافظت کنند و از سفرهایی که دمای آنها بیش از ۸۵ درجه فارنهایت است اجتناب کنند.

 

۶.دیگر حیوانات

خرگوش، لاک پشت و حیوانات دیگرخطوط هوایی Tui Fly به سگ‌ها، گربه‌ها و انواع دیگر حیوانات زنده اجازه می‌دهد در انبار بار سفر کنند. همه حیوانات باید طبق مقررات تعیین شده توسط یاتا سفر کنند.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Tui Fly Airlines بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

کتاب قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.