کلینیک دامپزشکی روژان
Thai Airways

قوانین حمل و نقل حیوانات Thai Airways

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Thai Airways بررسی خواهد شد:

 

توصیه میگردد قبل از مطالعه این مقاله، مقاله کلیات قوانین حمل و نقل حیوانات را مطالعه نمایید.

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ خیر

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند بدون من به عنوان کارگو پرواز کند؟ بله

 

مقصدهای ارائه شده:

تای ایرویز در ژاپن مستقر است و به شهرهای اروپا، آسیا، خاورمیانه، نیوزلند خدمات رسانی می‌کند. علاوه بر این، مسیرهای آنها شامل سائوپائولو، برزیل و ژوهانسبورگ، آفریقای جنوبی است.

 

توجه داشته باشید که بلیط ها را باید فقط از دفتر شهر تای ایرویز دریافت کنید، نه از دفتر فروش بلیط فرودگاه، و دفتر فروش بلیط شهر باید در کشوری باشد که مبدأ سفر است.

 

خط‌مشی تای ایرویز برای حیوانات خانگی:

داخل کابین

 

تای ایرویز دیگر به حیوانات خانگی اجازه سفر در کابین هواپیما را نمی‌دهد.

 

در بیشتر پروازها، سگ‌های خدماتی که به نابینایی یا ناشنوایی کمک می‌کنند، در کابین پذیرفته می‌شوند. سگ‌های حمایت عاطفی فقط در پروازهای به مقصد یا از ایالات متحده پذیرفته می‌شوند.

 

خط‌مشی تای ایرویز برای حیوانات خانگی:

باکس تحویل‌شده:

 

تای ایرویز Thai Airways ممکن است حیوان خانگی شما را در قسمت بار هواپیما طبق مقررات خود حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

 

حیوانات خانگی مجاز:

سگ، گربه، خرگوش، همستر و موش خرما. هیچ حیوان خانگی بیمار یا باردار مجاز نیست. پرندگان، جوندگان، خزندگان، اسکنک ها، راسوها، لاک پشت‌های پوست نرم مجاز نیستند.

 

محدودیت‌های آب و هوایی:

حیوانات خانگی بین محل نگهداری و سوار شدن در معرض دمای تابستان و زمستان خواهند بود. برای محدودیت دما با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید.

 

رزرو و ورود:

ورود به میز رزرواسیون که در آن هزینه چمدان اضافی را پرداخت خواهید کرد. تعداد محدودی از حیوانات خانگی در هر پرواز مجاز است.

 

محدودیت‌های نژاد:

نژادهای زیر به عنوان باکس تحویل شده حمل نمی‌شوند: بولداگ آمریکایی / بولی، تریر آمریکایی استافوردشایر، تریر آمریکایی پیت بول، بوستون تریر، باکسر، گریفون بروکسل، بولداگ، پاگ چینی، چاو چاو، داچ پاگ، بولداگ انگلیسی، اسباب بازی انگلیسی، بولداگ فرانسوی، لهاسا آپسو، بوکسور ژاپنی، پاگ ژاپنی، اسپانیل ژاپنی (چانه)، ماستیف (همه نژادها)، پکینیز، پیت بول، پاگ، شار پی، شیتزو، استافوردشایر بول تریر و اسپانیل تبتی.

Etihad Airways قوانین حمل و نقل حیوانات
ادامه مطلب

 

فرم‌های مورد نیاز:

تمام فرم‌های مورد نیاز توسط کشور مبدأ و مقصد شما باید در زمان ورود به نمایندگان تای ایرویز در دسترس باشد.

 

حیوانات خانگی مجاز:

تای ایرویزThai Airways سگ‌ها، گربه‌ها، پرندگان، خرگوش‌ها، همسترها و فرت بدون همراه را حمل می‌کند. هیچ حیوان خانگی بیمار یا باردار مجاز نیست.

 

محدودیت‌های نژاد:

نژادهای زیر به عنوان محموله حمل نمی‌شوند: همه نژادهای پیتبول و استافوردشایر تریر.

 

فرم‌های مورد نیاز:

گواهی سلامت صادر شده توسط دامپزشک دارای مجوز حداقل ۱۰ روز قبل از سفر الزامی است. تمام فرم‌های مورد نیاز برای کشور مبدأ و مقصد شما باید به باکس پیوست شود. مقدمات قرنطینه برای ژاپن باید از قبل انجام شود.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Thai Airways بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

کتاب قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.