کلینیک دامپزشکی روژان

Ural Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Ural Airlines بررسی خواهد شد:

در مسافرت با کابین:

 با سگ، گربه، پرنده یا حیوان کوچک دیگر پرواز کنید اگر سگ یا گربه شما شرایط مندرج در خط مشی حیوانات خانگی خطوط هوایی Ural را برای سفر در داخل کابین برآورده می‌کند، به یک حامل حیوان خانگی سازگار با ابعاد ۴۵x35x25 سانتی متر (۱) نیاز دارید. x14x9.8 اینچ) اگر صلب باشد. وزن کل مجاز حیوان خانگی و حامل ۸ کیلوگرم است. (۱۷.۶ پوند) باید به خطوط هوایی Ural Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات اطلاع دهید که با یک حیوان خانگی پرواز می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست.

چمدان تحویلی یا مسافرت باری:

با سگ یا گربه یا حیوان بزرگتر پرواز کنید اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد. حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، هواپیمایی اورال Ural Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات ممکن است حیوان خانگی شما را در قسمت بار هواپیما طبق مقررات خود حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند. تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان چمدان چک‌شده، باید در باکس‌ای باشد که مطابق با یاتا باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید. زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی نیاز به گواهی سلامت دارند.

خط‌مشی خطوط هوایی اورال برای حیوانات خانگی:

این قوانین نشان می‌دهد که حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است. بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است. به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. هنگامی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو در حال سفر است. گواهی سلامتی که توسط دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، توسط خطوط هوایی Ural Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات مورد نیاز است.

قوانین حمل و نقل حیوانات گواتمالا
ادامه مطلب

مسافرت بین المللی

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، خطوط هوایی اورال Ural Airlines قوانین حمل و نقل حیوانات می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. خطوط هوایی اورال ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان حرکت است. خطوط هوایی اورال ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد..