کلینیک دامپزشکی روژان
US Airways

قوانین حمل و نقل حیوانات US Airways

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات US Airways بررسی خواهد شد:

 

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ بله (پروازهای خاص)

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ خیر

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان محموله هوایی پرواز کند؟ خیر

 

از زمان ادغام آنها با امریکن ایرلاینز، US Airways برنامه ریزی کرده است تا سیاست‌های حیوانات خانگی خود را تغییر دهد و حیوانات خانگی را در انبار بار حمل کند. در حال حاضر، آن‌ها در حال کار بر روی تغییر هواپیمای خود هستند تا بتوانند این خدمات را در آینده ارائه دهند.

 

۱.سیاست حیوانات خانگی داخل کابین

پرواز در کابین

 

حیوانات خانگی مجاز:

سگ‌های کوچک، گربه‌ها و پرندگان خانگی

 

سن:

توله سگ‌ها و بچه گربه‌ها باید حداقل ۸ هفته سن داشته باشند.

 

محدودیت‌های مسیر:

US Airways سگ، گربه یا سایر حیوانات را در داخل کابین در پروازهای به اروپا، آمریکای جنوبی، خاورمیانه، آنتیگوا، بریج تاون باربادوس، مونتگو بی، جامائیکا یا سنت لوسیا نمی‌پذیرد، اما آنها را در پروازهای داخلی می‌پذیرد.. فقط سگ‌ها و گربه‌ها مجاز به ورود/از کاستاریکا هستند. در پروازها به و از هاوایی فقط حیوانات خدماتی و راحتی در کابین مجاز هستند.

 

رزرواسیون:

هنگام سفر در کابین نمی‌توانید برای حیوان خانگی خود در پرواز رزرو کنید. باید آنقدر زود در دروازه حاضر شوید تا یکی از اسلات های موجود برای حیوانات خانگی را در پرواز خود داشته باشید. اگر تمام اسلات ها پر باشد، بلیط شما می‌تواند لغو شود و اعتباری برای پرواز آینده صادر می‌شود.

 

US Airways اعلام کرده است که به مسافرانی که با حیوانات خانگی در کابین سفر می‌کنند اجازه می‌دهد در صورتی که یک مسافر با ۲ حیوان خانگی سفر کند، یک صندلی اضافی خریداری کنند. حیوان خانگی اضافی همچنان باید در زیر صندلی جلوی صندلی خریداری شده قرار گیرد و همه قوانین برای حمل دستی همچنان اعمال می‌شود.

 

الزامات حامل:

اگر سگ یا گربه شما شرایط مندرج در خط‌مشی US Airways حیوانات خانگی برای سفر در کابین را برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید نیاز دارید. شما باید به US Airways اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید و آنقدر زود به دروازه برسید تا در سهمیه حیوانات خانگی مجاز در پرواز قرار بگیرید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست. ابعاد هواپیمای مورد نیاز به شرح زیر است: US Airways کریرهای با یک هارد باکس تا طول ۱۷ اینچ (۴۳ سانتی‌متر) در عرض ۱۶ اینچ (۴۰ سانتی‌متر) × ۸ اینچ ارتفاع (۲۰ سانتی‌متر) و کریرهای با ضلع نرم تا طول ۱۷ اینچ را می‌پذیرد. ۴۳ سانتی متر) X 16 اینچ عرض (۴۰ سانتی متر) X 10 اینچ ارتفاع (۲۵ سانتی متر). کریرها باید کفی ضد آب داشته باشند، حیوان خانگی شما را محکم نگه دارید، حداقل از ۲ طرف تهویه داشته باشد و فضای کافی برای ایستادن و چرخش حیوان خانگی شما داشته باشد.

Liat Airline قوانین حمل و نقل حیوانات
ادامه مطلب

 

فرم‌های مورد نیاز:

صاحبان حیوانات خانگی باید با گواهی سلامت و مدرکی مبنی بر واکسیناسیون هاری سفر کنند، اگرچه در پروازهای داخلی داخل ایالات متحده الزامی نیست. در صورت سفر بین المللی، کلیه گواهی‌ها و فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد مورد نیاز خواهد بود.

 

۲.خط‌مشی باکس‌های چک‌شده برای حیوانات خانگی

چمدان کنترل شده

 

US Airways در حال حاضر خدمات باکس چک شده ارائه نمی‌دهد. این باید در آینده به محض اینکه هواپیمای آنها برای حمل و نقل حیوانات زنده اصلاح شود، تغییر کند.

 

۳.سیاست‌های حمل و نقل هوایی حیوانات خانگی

کارگو

 

US Airways در حال حاضر خدمات بار هوایی را ارائه نمی‌دهد. این باید در آینده به محض اینکه هواپیمای آنها برای حمل و نقل حیوانات زنده اصلاح شود، تغییر کند.

 

۴.فرودگاه‌های ارائه شده

US Airways به مکان‌هایی در سراسر جهان در ایالات متحده، کانادا، مکزیک، کارائیب، آمریکای جنوبی و مرکزی و همچنین بسیاری از مکان‌ها در اروپا خدمات رسانی می‌کند.

 

۵.توله سگ و بچه گربه

واردات توله سگ یا بچه گربه از US AirwaysUS Airways توله سگ‌ها و بچه گربه‌های بالای ۸ هفته (پروازهای داخلی داخل کابین) را حمل خواهد کرد.

 

۶.نژادهای ممنوعه

سگ‌های ممنوعه در بریتانیا US Airways نژادهای سگ یا گربه را از سفر در کابین هواپیما منع نمی‌کند.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات US Airways بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

کتاب قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

آقای دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.