کلینیک دامپزشکی روژان
Utair Airline

قوانین حمل و نقل حیوانات Utair Airline

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Utair Airline بررسی خواهد شد:

 

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند به عنوان کارگو (هوایی) پرواز کند؟ بله

 

۱.خط مشی UTair در داخل کابین حیوانات خانگی

پرواز در کابین

 

اگر سگ یا گربه کوچک شما شرایط مندرج در خط‌مشی UTair حیوانات خانگی را برای سفر در داخل کابین برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید نیاز دارید. کریر باید کفی ضد آب داشته باشد، فضایی برای ایستادن و چرخش حیوان خانگی شما داشته باشد، باید محکم بسته شود و تهویه مناسب داشته باشد.

 

حیوانات خانگی مجاز:

حیوانات کوچک و پرندگان.

 

شما باید به UTair در مورد حمل و نقل حیوان خانگی خود اطلاع دهید و چنین حملی باید توسط کشور مقصد یا ترانزیت در صورت پروازهای بین المللی مجاز باشد.

محدودیت‌ها:

حیوانات ناقل هاری (گربه و سگ) باید بین ۳۰ روز و یک سال قبل از حمل و نقل واکسیناسیون برای حیوانات خانگی بالای ۳ ماه انجام شود.

 

الزامات حامل:

اندازه‌های حامل (طول + عرض + ارتفاع) از ۴۵ اینچ (۱۱۵ سانتی‌متر) تجاوز نمی‌کند. برای هر مسافر یک حیوان خانگی مجاز است. کریرها باید ایمن باشند، اجازه دهند حیوان خانگی شما بایستد و بچرخد و باید کف آن ضد آب باشد.

 

حداکثر وزن حیوان خانگی و حامل: ۲۲ پوند (۱۰ کیلوگرم)

 

رزرواسیون:

قبل از رزرو خود باید به UTair اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید. شما باید یک مسافر بزرگسال باشید و حیوان خانگی شما جزء کمک هزینه حمل دست شما محسوب می‌شود.

 

ورود

صاحبان حیوانات خانگی باید حداقل ۲ ساعت قبل از حرکت در محل تحویل حضور داشته باشند.

 

فرم‌های مورد نیاز:

گواهی سلامت برای همه پروازها الزامی است. تمام فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد مورد نیاز است.

 

سگ‌های خدماتی

سگ‌های سرویس باید دارای گواهی آموزش ویژه و گواهی دامپزشکی و قلاده و پوزه باشند. مسافرانی که با سگ‌های سرویس مسافرت می‌کنند در ردیف‌های عقب کابین صندلی اختصاص داده می‌شود و سگ‌های آنها باید به صندلی مالک نزدیک پای مسافر بسته شوند. باید از قبل به ایرلاین اطلاع داده شود که با سگ سرویس پرواز می‌کنید و هزینه‌ای برای عبور سگ دریافت نمی‌شود.

 

۲.خط‌مشی UTair باکس‌های چک‌شده برای حیوانات خانگی

چمدان کنترل شده

 

اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که زیر صندلی قرار بگیرد، حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، یو تی ایر ممکن است حیوان خانگی شما را طبق مقررات خود در قسمت بار هواپیما حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

 

رزرواسیون:

تعداد حیوانات خانگی پذیرفته شده در محفظه بار بسته به نوع هواپیما محدود است، بنابراین قبل از رزرو بلیط باید با UTair تماس بگیرید تا حیوان خانگی خود را رزرو کنید.

 

ورود:

هنگامی که به عنوان باکس تحویل‌شده پرواز می‌کنید، حداقل ۲ ساعت قبل از زمان پرواز، حیوان خانگی خود را در باجه بلیط مسافران تحویل می‌گیرید و در باکس حیوانات خانگی مطابق با یاتا، هزینه حمل و نقل را پرداخت می‌کنید.

قوانین حمل و نقل حیوانات قبرس
ادامه مطلب

 

محدودیت‌های دما:

اگر، در هر نقطه، (مبدأ/ترانزیت/مقصد) در طول حمل و نقل حیوان خانگی، دمای هوا در روز کمتر از ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) یا بیشتر از ۸۵ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) پیش بینی می‌شود. حیوان خانگی از حمل و نقل به عنوان باکس چک شده خودداری می‌شود.

 

فرم‌های مورد نیاز:

UTair در سفرهای بین‌المللی باید تمامی فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد را در هنگام ورود ارائه کند. گواهی بهداشت بین المللی و گواهی واکسیناسیون مورد نیاز است.

 

الزامات باکس:

ابعاد باکس (طول + عرض + ارتفاع) نمی‌تواند بیش از ۸۰ اینچ (۲۰۳ سانتی متر) باشد.

 

باکس حیوان خانگی شما باید تمام استانداردهای یاتا را داشته باشد.

 

باید از سخت افزار فلزی برای چسباندن نیمه‌های بالا و پایین باکس حیوان خانگی خود به یکدیگر استفاده کنید.

۳.سیاست‌های حمل و نقل حیوانات خانگی مانیفست (هوایی).

کارگو

 

UTair Cargo به شهرهای منتخب آسیای مرکزی و غربی، اروپا و روسیه خدمات رسانی می‌کند.

 

حیوانات خانگی مجاز:

حیوانات و پرندگان.

 

فرم‌های مورد نیاز:

گواهی سلامت صادر شده در عرض ۵ روز پیش از سفر، اثبات واکسیناسیون هاری و کلیه فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد شما. UTair در سفرهای بین‌المللی باید تمامی فرم‌های مورد نیاز برای کشور مقصد را در هنگام ورود ارائه کند.

 

مجوز از کشور واردات / صادرات / ترانزیت (برای پروازهای بین المللی) باید ارائه شود.

 

ورود:

بسته به محل دفتر باربری در فرودگاه مقصد، مکان‌ها بر اساس فرودگاه متفاوت است.

 

۴.فرودگاه‌های ارائه شده

Utair پروازهای خود را به مقاصد زیر انجام می‌دهد: آسیای مرکزی (تاجیکستان، ازبکستان)، آسیای غربی (ارمنستان، آذربایجان)، اروپا (اتریش، بلاروس، آلمان، یونان، ایتالیا و لتونی) و روسیه.

 

۵.حمل و نقل توله سگ یا بچه گربه

UTair توله سگ‌ها و بچه گربه‌های بالای ۱۶ هفته و واکسینه هاری را بین ۳۰ روز تا ۱۲ ماه پس از خروج حمل می‌کند. توله سگ‌ها و بچه گربه‌ها نباید زودتر از ۳ ماهگی برای هاری واکسینه شوند.

 

۶.نژادهای ممنوعه

اگر با سگی پرواز می‌کنید که به عنوان یک نژاد خطرناک یا چروک بینی شناخته شده است، با UTair تماس بگیرید.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Utair Airline بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

کتاب قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

آقای دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.