کلینیک دامپزشکی روژان
Virgin America Airlines

قوانین حمل و نقل حیوانات Virgin America Airlines

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Virgin America Airlines بررسی خواهد شد:

 

از ۲۴ آوریل ۲۰۱۸، خطوط هوایی ویرجین توسط آلاسکا ایر جذب می‌شود و تمام درخواست‌ها و رزروها باید به آنها ارسال شود. خط‌مشی‌های AlaskaAir برای حیوانات خانگی برای همه حیوانات خانگی که با ویرجین آمریکا پرواز می‌کنند، حاکم خواهد بود.

 

در سفر با کابین:

با سگ یا گربه کوچک پرواز کنید اگر سگ یا گربه شما شرایط مندرج در سیاست حیوانات خانگی ویرجین آمریکا را برای سفر در کابین برآورده می‌کند، به یک شرکت هواپیمایی مورد تأیید نیاز دارید. باید به ویرجین آمریکا اطلاع دهید که با حیوان خانگی سفر می‌کنید. رزرو آنلاین امکان پذیر نیست.

 

باکس چک شده یا مسافرت باری:

اگر با سگ یا گربه بزرگتر یا حیوانات دیگر پرواز کنید خطوط هوایی ویرجین آمریکا حیوانات خانگی را چه به عنوان بار و چه به عنوان چمدان بازرسی شده نمی‌پذیرد. گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی نیاز به گواهی سلامت دارند.

 

خط مشی شرکت هواپیمایی ویرجین امریکن برای حیوانات خانگی:

این قوانین نشان می‌دهد که حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما.

 

سفر بین المللی

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، Virgin America Airlines می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

قوانین حمل و نقل حیوانات سوریه
ادامه مطلب

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Virgin America Airlines بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

برگرفته از کتاب کتاب قوانین بین المللی حمل و نقل کشور ها

آقای دکتر احمدرضا الهیار ترکمن

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.