کلینیک دامپزشکی روژان
Volaris Airlines

قوانین حمل و نقل حیوانات Volaris Airlines

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Volaris Airlines بررسی خواهد شد:

 

در سفر با کابین:

با یک سگ یا گربه کوچک پرواز کنید Volaris به گربه‌ها و سگ‌های کوچک اجازه می‌دهد در کابین هواپیما سفر کنند. وزن حیوان خانگی و لانه نباید از ۲۲ پوند تجاوز کند و لانه نباید از ۱۷.۵ اینچ طول x 12 اینچ عرض x 7.5 اینچ در هنگام فشرده شدن تجاوز کند.

زودتر از ۳۰ روز و حداکثر ۱۲ ماه قبل از سفر. گواهی سلامت فعلی نیز مورد نیاز است.

 

حداکثر ۲ حیوان خانگی در هر پرواز – ۱ حیوان خانگی برای هر حامل و ۱ حامل برای هر مسافر بزرگسال.

 

چمدان تحویلی یا مسافرت باری:

با هواپیمای بزرگتر پرواز کنید. سگ یا گربه یا حیوان دیگر در Volaris ممکن است حیوان خانگی شما را به عنوان باکس چک شده در قسمت بار هواپیما طبق مقررات خود حمل کند. این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند. چه از طریق بخش بار و چه به عنوان چمدان چک‌شده، باید در باکسی باشد که مطابق با یاتا باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را در نظر بگیریدبرای باکس حیوان خانگی شما زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند.

هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید. گواهی سلامت بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است. به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. زمانی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو در حال سفر است، گواهی سلامتی که توسط دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، توسط خطوط هوایی Volaris مورد نیاز است.

آیا قوانین حمل و نقل حیوانات انگلستان را می دانید؟
ادامه مطلب

 

سفر بین المللی

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، Volaris می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای سرد و گرم

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بالاتر از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد. Volaris ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد است و دمای باند زیر ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) در زمان عزیمت است. Volaris ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Volaris Airlines بررسی شد.

تذکر مهم: اکیداً توصیه می‌گردد قبل از سفر حتماً با دامپزشک خود در بخش خصوصی، اداره دامپزشکی دولتی و سفارت کشور مربوطه و ایرلاین، موارد ذکر شده را مجدداً در هنگام اقدام به سفر چک کنید. این قوانین صرفاً اطلاعات کلی است و ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد. (بدین وسیله در موارد ذکر شده، هرگونه مسئولیت از نویسنده مقاله بابت تغییرات و تناقضات زمانی و قانونی، سلب و ساقط می‌گردد.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱

قبل از انجام هرگونه اقدام با دامپزشک خود مشورت نمایید؛ادمین و سایت روژان پت هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خودسرانه و عواقب ناشی از آن ندارد.