کلینیک دامپزشکی روژان
Zest Airways

قوانین حمل و نقل حیوانات Zest Airways

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Zest Airways بررسی خواهد شد:

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من در کابین باشد؟ خیر

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان باکس تحویل شده پرواز کند؟ بله

آیا حیوان خانگی من می‌تواند با من به عنوان محموله هوایی پرواز کند؟ خیر

 

سفر در کابین:

زست ایرویز اجازه نمی‌دهد سگ، گربه یا حیوانات دیگر شما در کابین هواپیما سفر کنند.

 

چمدان تحویلی یا مسافرت بار هوایی:

با یا بدون گربه، سگ بزرگتر یا حیوان دیگر پرواز کنید.

اگر حیوان خانگی شما بزرگتر از آن است که در زیر صندلی جای بگیرد، حیوانی غیر از سگ یا گربه است، یا اگر پرواز بسیار طولانی است، زست ایرویز ممکن است حیوان خانگی شما را در قسمت بار هواپیما به عنوان باکس چک شده حمل کند. مقررات آن این بخش از بخش بار دارای دما و فشاری مشابه کابین مسافر است.

نکته: حتماً به کاپیتان هواپیما بگویید که حیوان خانگی شما در محفظه بار پرواز می‌کند تا مطمئن شود که درجه حرارت را در سطح مناسب نگه می‌دارد.

 

اگر حیوان خانگی شما در بخش بار سفر می‌کند، چه از طریق بخش بار و چه به عنوان چمدان چک‌شده، باید در باکس‌ای باشد که مطابق با یاتا باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که سخت افزار باکس را برای باکس حیوان خانگی خود در نظر بگیرید زیرا خطوط هوایی کنونی و دیگر نیز ممکن به آن نیاز داشته باشند. هنگامی که باکس خود را دریافت کردید، باید سگ یا گربه خود را قبل از سفر به آن عادت دهید.

قوانین حمل و نقل حیوانات تانزانیا
ادامه مطلب

 

گواهی سلامت

بسیاری از خطوط هوایی به گواهی سلامت نیاز دارند که نشان دهد حیوان خانگی به اندازه کافی برای سفر سالم است، بیماری‌های قابل انتقال به انسان ندارد و به درستی واکسینه شده است، به خصوص در هنگام سفر در قسمت بار هواپیما. هنگامی که حیوان خانگی شما به عنوان کارگو سفر می‌کند، یک گواهی بهداشتی که توسط دامپزشک شما طی ۱۰ روز پیش از سفر تکمیل شود، توسط Zest Airways مورد نیاز است.

 

سفر بین المللی:

اگر به کشور دیگری سفر می‌کنید، Zest Airways می‌خواهد ببیند که مدارک مناسب برای ورود به آن کشور با حیوان خانگی خود را دارید. اکثر کشورها نسخه مخصوص به خود را از گواهی دامپزشکی دارند. علاوه بر این، برخی از کشورها به مجوز واردات نیاز دارند.

 

محدودیت‌های آب و هوای گرم و سرد

هنگامی که دمای باند فرودگاه در فرودگاه مبدأ بیش از ۸۴ درجه فارنهایت (۲۹ درجه سانتیگراد) باشد، Zest Airways ممکن است از سوار شدن حیوان خانگی شما به عنوان بار یا چمدان بازرسی شده خودداری کند. هنگامی که هوا بسیار سرد است و دمای باند فرودگاه در زمان حرکت کمتر از ۴۵ درجه فارنهایت (۷ درجه سانتیگراد) است، Zest Airways ممکن است به گواهی سازگاری نیاز داشته باشد.

در این مقاله قوانین حمل و نقل حیوانات Zest Airwaysبررسی شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وبسایت و اینستاگرام ما را دنبال نمایید

به روز ترین کلینیک دامپزشکی تهران، کلینیک دامپزشکی روژان

۰۹۱۲۹۲۶۳۰۵۵- ۷۷۴۶۱۳۶۸-۰۲۱